Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:28 16.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Любовна среща.нови  
Автор moreol ()
Публикувано29.03.10 18:22



Котарака ми си търси приятелка. Сериозен е!

. Млад пич на почти на 2 години - марков и див (норвежка горска).



Тема Re: Любовна среща.нови [re: moreol]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано29.03.10 21:51



ако "марков" означава родословен, то е редно да получи разплодна способност по признатия ред и да си намери подходяща женска през клуба за Полудългокосмести котки към НФФе (Националната федерация по фелинология).
това че е див, не разбирам дали го приемате за хубаво или лошо, но не е важно...

ако обаче просто имате пухкаво коте което държите да развъдите........... силно ви препоръчвам да размислите. писано е страшно много по темата. поинтересувайте се.



Тема Re: Любовна среща.нови [re: prAsino]  
Автор leonora7 (непознат)
Публикувано31.03.10 18:01



Моята госпожица-също дива горска котка, на 08/04/10 ще стане на 4 години.
Много е красива, но не живея в България, а и тя е оперирана.
Моята е черно бяла принцеса.
А твоят младеж, в какви окраски е?



Тема Re: Любовна среща.нови [re: prAsino]  
Автор moreol ()
Публикувано15.04.10 16:11



Просто не искам да го лишавам от удоволствието? Ако и ти толкова мислиш преди секс не знам какъв ще е разултата.



Тема Re: Любовна среща.нови [re: leonora7]  
Автор moreol ()
Публикувано15.04.10 16:13



Има доста цветове в него, преливащи. Под брадата и надолу има бяло, което после прелива в кафяво, отгоре има кафяво-оранжева козина с черни раета, опашката му е тъветло кафява.



Тема Re: Любовна среща.нови [re: moreol]  
Автор Miss Zhekova (in love)
Публикувано15.04.10 19:29



Сори, но изказването ти няма никакъв смисъл... единствено човек прави секс за удоволствие ( всъщност и делфините, но те са изключение от останалите животни), котките конкретно го правят, защото това е инстинкт за тях, инстинкт за взпроизвеждане и запазване на вида.. в природата! Нали се сещаш, че в конкретния случай, ако котарака ти създаде поколение и после малките не намерят дом им се очератава едно много "приятно" бъдеще, обитавайки отсрещния контейнер? Котката ти не може да разсъждава за последствията... направи го ти!



Редактирано от Miss Zhekova на 15.04.10 19:32.



Тема Re: Любовна среща.нови [re: Miss Zhekova]  
Автор moreol ()
Публикувано16.04.10 15:02



И на теб инстинкта ти за самосъхранение, те кара да се възпроизвеждаш, но това не значи че детето ти не ти носи радост и щастие. И ти се храниш пак от инстинкт за самосъхранение, но изпитваш и наслада от това. Нито аз нито ти можем да знаем какво изпитва една котка докато прави секс, но факта че котката ми си избира както точно да яде и е притенциозна ме навежда на мисълта, че не е водена само от инстинкта си. А и никъде не съм казал че няма да се погрижа за децата на котката си.



Тема Re: Любовна среща. [re: moreol]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано16.04.10 23:02



Искам само да вмъкна в контекста на спора, че секс за удоволствие и секс за възпроизвоство са все пак две крайно различни действия, които всички от нас, които са над пубертетна възраст, със сигурност са в състояние да различат.



Тема Re: Любовна среща.нови [re: Zhimi]  
Автор moreol ()
Публикувано18.04.10 13:20



Предполагам говориш за секса при хората?....
Това са две различни цели, но пътя е един и той в 99% носи удоволствие



Аз не съм правил секс за възпроизвеждане още ....ти по различен начин ли действаш?(като изключим презерватива, но тогава пък удоволствието е по-голямо)....Излиза че секса за възпроизводство носи по-голямо удоволствие

Редактирано от moreol на 18.04.10 13:34.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.