Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:14 31.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бебо и бебенови [re: papyy]  
Автор Муцка (мърррморана)
Публикувано02.06.10 10:56



И аз смятам първо да я науча на МАООО, ако Бебо не я научи преди мен





Тема Re: Бебо и бебенови [re: Муцка]  
Автор la_gata_negra (una gata loca)
Публикувано02.06.10 22:06



Ха, то било обратно, малката копирала Бебо





Тема Re: Бебо и бебенови [re: Муцка]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано03.06.10 17:24



ох леле колко сте хубави

все така успешно да съжителствате и за напред ;)

най-близката ми приятелка отглежда бебе, коте и папагал :) смятам и ние да сме така живот и здраве, пък големите разбирачки от бгмама да си гледат работата ...






Тема Re: Бебо и бебенови [re: Mutzka]  
Автор ДPaka ()
Публикувано04.06.10 10:07



Тпу,тпу да са ви живи и здрави...аууу какво значи съм изпуснала

. Много са сладурести и така си мязат

Животът не е това, което изглежда на пръв поглед!

Тема Re: Бебо и бебенови [re: Mutzka]  
Автор ДPaka ()
Публикувано04.06.10 10:12



Зависи колко е смел да ти кажа...Нашата принцеса и до сега се доближава до малкия човек само ,когато той спи...за което основателна причина е и че той като я види надава силен боен вик и се втурва...да я гали

, ама тя от де да знае милата, мисли си че ще я бие и бегом под спалната или на някое друго тайно място. Той страшно много и се радва и не би я наранил,но шумовете, които издава я хвърлят в ужас и тя продължава да държи дистанция.

Животът не е това, което изглежда на пръв поглед!

Тема Re: Бебо и бебенови [re: Mutzka]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано04.06.10 14:59



Много са сладки двамата!

Но искам да те питам ти прави ли си изследване за Токсмоплазма? Все пак не те ли беше страх за бебето по време на бременноста? След това него изследваха ли го за Токсмоплазма? Питам, защото много хора се шашкат, а и има защо...



Тема Re: Бебо и бебенови [re: Муцка]  
Автор denny (Peacekeeper)
Публикувано04.06.10 16:37



Да се включа и аз, макар и малко късно. Mutzka, невероятно сладки са двамата! Всяка сутрин отварям снимките и ги гледам - така ми започва денят.

Малката принцеса е невероятно сладка и с много интелигентен поглед, а Бебо има вид на един много доволен от живота котарак. Да ги нагушкаш от мен и двамата!





Тема Re: Бебо и бебенови [re: Aмpитa]  
Автор Муцка (мърррморана)
Публикувано06.06.10 23:17



Правих си изследване за токсоплазмоза на всеки 3 месеца за успокоение най-вече на бабите. Всички бяха отрицателни. Дори гинеколожката ми не държеше след първото да повтарям. Спазвах си хигиена, обезпаразитявах си котака редовно и всичко е ОК. Наистина токсоплазмозата не е за подценяване, но с много малко усилия всичко е наред. А и вероятността да се заразиш от добре гледана домашна котка, която не излиза навън и яде само качествена храна, е много по-малка от вероятността да се заразиш от неизмити плодове и зеленчуци или недопечено месо.



Тема Re: Бебо и бебенови [re: angel_sin]  
Автор Муцка (мърррморана)
Публикувано06.06.10 23:18



Само така

И аз се притеснявах в началото, как ще се справим, но за сега нямаме проблеми.



Тема Re: Бебо и бебенови [re: Муцка]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано08.06.10 07:55



Това означава ли, че Токсмоплазмата се унищожава с обикновените обезпаразитяващи за котки? Мислех, че е доста по-упорита, най-вече заради това, че минава и през кръвта...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.