Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 23.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Мистериозен случай...Помощ!нови [re: HarvesterOfSorrow]  
Автор PipilotaViktualija ((?!))
Публикувано19.04.10 21:03



Съжалявам да го чуя. Между другото, няма да изпадам сега в подробности, но на 20.11.миналата година си отиде моята Хепи, която беше на 5 години и на която така и не можахме да разберем какво й е, въпреки че я водихме по доктори, правихме й рентгенови снимки и прочие...Дано твоето писанче има шанс да оцелее.

Тук някой не ти ли препоръча добър ветеринар? Наскоро един ветеринар ни беше препоръчал д- р Ташев като добър хирург ( трябваше да се оперира непоказл се тестис на 15- годишната ни мъжка болонка; абсолютна неинформираност навреме от наша страна, но всичко мина повече от перфектно), който има кабинет в Младост 1. Но не знам със сигурност дали е специалистът, който ти трябва...

Успех, стискам палци.

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.


Тема Re: Мистериозен случай...Помощ!нови [re: PipilotaViktualija]  
Автор HarvesterOfSorrow (still)
Публикувано19.04.10 21:11



Ами утре смятам да хвана бумагите под мишница и да заобикалям къде що се сетя клиника... Просто ми е безизходно

...and justice for all...


Тема Re: Мистериозен случай...Помощ!нови [re: HarvesterOfSorrow]  
Автор denii (писанка)
Публикувано19.04.10 21:27



Mисля, че е наложително да се консултираш с друг доктор. Трябваше и досегашните да ти го предложат щом не могат да се справят. Аз лично ти препоръчвам Димов. Борисов е офталмолог, пак по главите близо. Занеси бумагите и дано някой от тях помогне.



Тема Re: Мистериозен случай...Помощ!нови [re: denii]  
Автор HarvesterOfSorrow (still)
Публикувано19.04.10 21:39



Димов е в Стрелбище на Нишава 113а, а Борисов в Бъкстон на юнашка песен 30, нали така? Онзи район там ми е малко непознат, така че.. да не бъркам? Мислех и до Доброто хрумване да отскоча..?

...and justice for all...


Тема Re: Мистериозен случай...Помощ!нови [re: HarvesterOfSorrow]  
Автор denii (писанка)
Публикувано20.04.10 00:04



Колкото повече, толкова повече.
Да, координатите са правилни.
Не мога да повярвам, че едно такова нещо може да се случи от едно падане. Имам коте тийнеджър, което всекидневно се блъска, пада, става, направо страх ме хваща като чета. А котето си има недоразвит малък мозък освен всичко друго.
Стискам ви палци!
пс. Аз съм в района, ако имаш нужда от помощ.

Редактирано от denii на 20.04.10 00:05.



Тема Re: Мистериозен случай...Помощ!нови [re: denii]  
Автор HarvesterOfSorrow (still)
Публикувано20.04.10 15:24



Днес хванах бумагите и видеоматериалите и отидох да кабинета на д-р Борисов най-напред... За съжаление не го заварих (щял да бъде там след 16:00), но колежките му приеха всички бумаги и даже записахме час за вечерта, за да може докторът да прегледа всичко и после да направи на Котьо неврологичен преглед... Та... това е засега...

...and justice for all...


Тема Re: Мистериозен случай...Помощ!нови [re: HarvesterOfSorrow]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано20.04.10 15:26



Стрелбище на Нишава 113а! Там лекарите са много добри, млади / сравнително/, напористи, любознателни и не се отказват от пациент! Това е много важно да не се откажат и да търсят облекчение. Има неизлечими болести, но трябва да се търси подобрение. Имат добра диагностична апаратура.
Томас беше много зле, обиколихме доста клиники, навсякъде , освен при тях се отказаха, даже ми предложи един идиот с професорско звание да сме го приспели за да не се мъчи! Диагнозата е тежка, но симптомите могат да се облекчават - нерводермит.
Същото е и при вашето заболяване. При хората подобно заболяване се лекува, е не изцяло и умерено успешно.



Тема Re: Мистериозен случай...Помощ!нови [re: papyy]  
Автор HarvesterOfSorrow (still)
Публикувано20.04.10 15:36



Сигурно и от там ще минем, но явно не днес... доста късно сме на преглед. Ох, вече сърце ми се къса как само стресирам животинчо с това лангъркане надлъж и нашир с тия таксита..

Иска ми се просто да се събудя и нищо от това да не е истина

...and justice for all...

Тема Re: Мистериозен случай...Помощ!нови [re: HarvesterOfSorrow]  
Автор HarvesterOfSorrow (still)
Публикувано20.04.10 21:53



По мнение на д-р Борисов се касае за епилепсия. Препоръча да спра да му давам Бенеурина, защото той изостря нервната проводимост, което в този случай не е добре. За другото, което пие Котьо - Герисенг - не можа да каже нищо, защото не е запознат с тази хранителна добавка.

...and justice for all...


Тема Re: Мистериозен случай...Помощ!нови [re: HarvesterOfSorrow]  
Автор PipilotaViktualija ((?!))
Публикувано20.04.10 22:11



Припадъците имат ли някаква определена периодичност и приличат ли си? Ако е така, може наистина и да е епилепсия. Доколкото съм чела, тя има почти същото лечение, както при хората, но по- дългите припадъци могат да бъдат опасни за мозъка. Предписаха ли нещо или още не са съвсем сигурни?

Да се усложнява е просто, да се опростява е сложно.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.