Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:45 18.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Интересни истории, навици и случки с вашите котетанови  
Автор Luchezara ()
Публикувано03.03.10 22:00



Понеже темата с описване на котетата беше хубава и ни зарадва, ми хрумна да предложа и тази. Собствениците на домашни любимци са известни с това, че могат безкрайно да говорят за животните си и обикновено другите едва ги изслушват. Затова сега, щом тук сме се събрали все любители на котките, дайте да се наприказваме и да си разкажем всички интересни истории, които нашите малки любимци (често за наша болка несправедливо затворени и изолирани от себеподобните си) сътворяват. Вие сте!






Аз понякое време ще разкажа, как нашия сиамец беше решил (и съвсем успешно се справяше) да ни изхранва с луканка и мръвка от всички съседи на етажа.


Редактирано от Luchezara на 03.03.10 22:00.



Тема Re: Интересни истории, навици и случки с вашите котета [re: Luchezara]  
Автор denny (A Girl on Fire)
Публикувано06.03.10 15:20



Случките са много, аз за моите котки цяла "Котешка история" съм написала.

Но сега се замислих, че и те също като хората си имат "ритуали", особено сутрешни. Единият ми котарак си има навика сутрин да мяучи гръмогласно, докато събуди цялата къща, после идва да "целуне" всеки за "добро утро", хапва, "бозае" 5 минути от вълнената постелка в кошницата си... и заспива. След като е събудил всички и се е уверил, че са във форма и готови да му служат. Но ми е много смешен този ритуал - събуждане-мяукане-разбуждане на народа-и накрая "приспиване" и блажено задремване в кошницата.

"I always channel my emotions into my work. That way, I don't hurt anyone but myself."





Тема Re: Интересни истории, навици и случки с вашите котетанови [re: Luchezara]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано06.03.10 16:36



Май вече го писах в моята тема, но ще повторя..

Нашата Нори (Наоми) яде с лапа. Вади парченцата храна от паничката, закачени на нокътя си, и ги пъха в устата си.

Аристократка отвсякъде!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re:нови [re: denny]  
Автор Luchezara ()
Публикувано06.03.10 19:57



И моят единия (кроткия) реве с цяло гърло на разсъмване, докато не ме събуди. А другият (рижия малък палавник) е кротък и се усмихва сладко. Направо полудявам и се умилявам едновременно. После пак същото, но реда на котетата е обратен. Малкият след няколко часа се е събудил, беснее, обръща саксии, играе си с всичко. А големия вече успокоен, след като ме е събудил окончателно, може дори да поспи. Котетата са палави животинки, определено си трябва двор за тях, особено ако са мъжки.






Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано06.03.10 20:44



реве с цяло гърло на разсъмване

Нямаш ли проблеми с комшиите? Аз се изприщвам цялата, ако случайно сутрин котката пусне глас... Представям си на мен какво ще ми е, ако в 6 часа отгоре ми завие някакъв звяр... пък бил и той любимото коте на комшията!!

Добре, че е общо взето мълчалива!



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re:нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Luchezara ()
Публикувано08.03.10 21:43



Между 6 и 22 часа може да се шуми, в момента се съмва след 7 часа, пък и аз се събуждам след няколко мяукания.

Но и не съм човек, който е склонен да си създава и приема излишни емоции.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.