Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:13 28.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Да опишем котето си с няколко думи..нови  
Автор arctica (айсберг)
Публикувано24.12.09 10:56



Какво ще кажете да се пробваме да опишем котетата си само с няколко думички?Аз ще опитам: Моят котак е дебеланко с медено гласче и бездънно коремче.

Колко още неща могат да се кажат..



Тема Re: Да опишем котето си с няколко думи..нови [re: arctica]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано24.12.09 11:55



Това е най-точното определение за Блеки...Колкото повече расте толкова по-дива става и толкова повече бели прави. Голямата е кротка и хрисима...



Тема Re: Да опишем котето си с няколко думи..нови [re: arctica]  
Автор denny (Mockingjay)
Публикувано02.01.10 15:16



Да съживяу малко темата.

И да опиша моите двама сладури:

Джеси: Извънредно красив котарак /това му е едно от неофициалните имена/. Красив, но сдържан, страхлив и недоверчив. Тигрово и бяло, с прекрасни зелени очи.

Гелето: Сладък, дружелюбен, кротък, обичлив, маааалко нахален , добродушен и много подвижен и игрив въпреки току-що навършените 4 години. Все още с физиономия на малко коте, изключително общителен и любопитен. /Внимавам да пиша хубави работи, защото в момента стои зад гърба ми и наднича към монитора/.



Тема Re: Да опишем котето си с няколко думи..нови [re: arctica]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано06.01.10 16:02



У нас са три парчета - моя, на сина ми и на мъжа ми.



Соня е моята. Сиамка, изключително нежна и привързана само към мен. Лечителка. Миналата година не съм се разболявала сериозно, защото като ме усети с болно гърло, си слага там главичката докато спя.

Снежинка е на сина ми. Малка, бяла ангорско-персийска. Дивачка, красавица. Не казва мяу, а мрррряу.

Чочка е на мъжа ми. Традиционно тигърче. Дебела. Мрази да пътува с кола и се крие под ваната, когато започваме да вадим пътни чанти. Умна. Грозничка.



Тема Re: Да опишем котето си с няколко думи..нови [re: arctica]  
Автор Altijd (северен вятър)
Публикувано11.02.10 16:14



Бароко е бял ангорец, който обича да лежи като сфинкс върху телевизора, да буди сутрин сина ми, като му скача на леглото и иска да го гали по шкембето. Лечител, обича да лежи в скут и да дреме и има разноцветни очи - зелено и синьо. И много успешно се прави на глух.





Тема Re: Да опишем котето си с няколко думи..нови [re: arctica]  
Автор esti ()
Публикувано11.02.10 16:25



Моята е зодия дева - няма, какво повече да добавя.





Тема Re: Да опишем котето си с няколко думи..нови [re: arctica]  
Автор ZoVe (непознат )
Публикувано12.02.10 11:59



Моята Фифи е 3-годишна рижаво-бяла полуперсийка. Много умна и много щурава. Изпояде де що има цветенца у дома, понакъса тапетите. Но си я обичам. Най-много се кефи на дългите ресни на покривката на масата в хола. Умира за диня, варени кренвирши и луканка (фенка е на панагюрската). Не се мръщи и на лютите чушлета, но ги папка тайно от мен, когато успее да докопа някое, понеже ги крия от нея.



Тема Re: Да опишем котето си с няколко думи.. [re: arctica]  
Автор simonetta (скитник)
Публикувано12.02.10 16:29



Ники (бирманска) хитър досадник който смята къЩата ми за хотел.

Дука (4ертозино) 13 килограма мисли само да яде и да спи ( ако ме спипат тези от wwf Ще ми одерат кожата



Тема Re: Да опишем котето си с няколко думи..нови [re: Aмpитa]  
Автор vese23 (непознат )
Публикувано22.02.10 17:51



котаракът ми се казва Беля-100% отговаря на името си.много лубопитен малко страхлив и оби4а да краде





Тема Re: Да опишем котето си с няколко думи..нови [re: vese23]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (гавърверсия)
Публикувано22.02.10 17:59



Имаме аналогичен случай.
Третата ни котка е чисто бяла и я нарекохме Снежинка.
После обаче я прекръстихме на Беличка.



http://www.vselena.com/vudu.jpg


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.