Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 28.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За хубавите коткинови  
Автор BиK (BMBD)
Публикувано06.01.10 07:54



За много години. Хубавите котки имам предвид тия със сплесканите муцуни само се продават ли или има и шашави хора, които ги раздават? И другият ми въпрос е ако само се продават къде могат да се намерят за по-тънки пари? Леля ми се купи сиамска ли е, ангорска ли е нямам на идея са 250 лв, което за това парче месо ми се струват прекалено много. Това е почти колкото едно прасе...



Тема Re: За хубавите коткинови [re: BиK]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано06.01.10 10:43




това ли е според вас от "хубавите котки"? ако е това, говорим за персийки котки. няма луди дето да подаряват такива точно животни. баш като тази на снимката струват около 1000-2000 евро. за по-тънки пари получаваш и по тънко качество. ако все пак решиш че искаш такава котка кажи и ще видим какво може да се направи за парите, които си готов да дадеш.



Тема Re: За хубавите коткинови [re: prAsino]  
Автор BиK (BMBD)
Публикувано06.01.10 11:00



ми не тая не ми харесва. Значи тоя модел за който говоря май е персийска със сребрист или черен косъм. Аз пари имам не е проблем. Въпросът е че психически не мога да се навия да дам 250 лв за котка. Ако излезне нещо за 100 пиши. Снимки ако има - още по-добре.





Тема Re: За хубавите коткинови [re: BиK]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано06.01.10 12:01



Преди време тук имаше обява за персийска котка точно за сто лева. Но не знам дали все още е актуална. Ако искаш можеш да пишеш на жената -



Не бих заменила моята Блеки и за най-красивата персийска котка...Радвам се, че съм спасила живота и на двете ни котки като съм ги взела. Не бих дала пари за "специално животно" именно заради това, защото през това време други котета умират докато някой предпочита да вземе породиста котка.

Иначе първият ни котарак в къщи беше сиамец и ни беше подарен. Чувала съм и за други случаи, в които се подаряват персийчета и сиамчета, но на близки, познати и съседи, а не на случайни хора.



Тема Re: За хубавите коткинови [re: Aмpитa]  
Автор BиK (BMBD)
Публикувано06.01.10 14:19



мерси много че си се потрудила да изкараш тая тема в моя чест само че тая котка е стара. Аз питам за малко коте.
А и по другите въпроси - все пак ви сте професионалисти котколюбители и закрилници, а аз искам хубаво коте. То по тая логика и децата в социалните домове страдат от неудобства, умират и т.н. ама всеки предпочита да си направи свое или да си осинови по избор в краен случай.
Ако има - има. Ако изпадне нещо добре дошло, ако нема здраве да е.





Тема Re: За хубавите коткинови [re: BиK]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано06.01.10 18:51



ако искаш остави някакъв мейл да ти пратя някакви варианти, ама да не правя тук рекламата





Тема Re: За хубавите коткинови [re: BиK]  
Автор бял зaek (۞)
Публикувано06.01.10 20:08



хахахахахахахаха



Тема Re: За хубавите коткинови [re: prAsino]  
Автор BиK (BMBD)
Публикувано07.01.10 07:23



dmi () dir.bg
Благодаря, пращай ако има добри оферти.



Тема Re: За хубавите коткинови [re: BиK]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано11.01.10 01:01



250 лв, което за това парче месо ми се струват прекалено много. Това е почти колкото едно прасе...
А дори не става за пържоли!
А, на такова само храната му за месец е по 250 кинта, щото е специална...
За к'во ти е - по - добре си зЕми прасе!
ем ще имаш сродна душа, ем пържоли ще ядеш!

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.


Тема Re: За хубавите коткинови [re: Markizata]  
Автор Miss Zhekova (in love)
Публикувано11.01.10 10:06



Хахахах... уникалния коментар Маркизата!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.