Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 19.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Благотворителен календарнови  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.12.09 23:48



С бивши щастливи бездомници, сред които може да видите и героят на този клуб - Лео.

темата -





Тема Re: Благотворителен календарнови [re: denii]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано02.12.09 10:11



Тази идея е страхотна.
Ще си взема пет календара. Дени, може ли да предам парите си чрез тебе, тъй като отделно от това имам заделени пари и за "приятелите на котката"? Ако решите, можете да ги дадете като заем за отпечатването, но вие ще си прецените дали.



Тема Re: Благотворителен календарнови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано02.12.09 14:04



Дени, много се радвам за календара... И не само защото Лео участва, но заради самата идея - страхотна е! А и за подаръци е супер.

Моля те само за уточнение за начина, по който можем да си вземем закупените календари.

Още един път приветствам идеята. Ако познаваш човека, на когото е хрумнала, както и тези, които я реализират - поздрави ги от мен!





Тема Re: Благотворителен календарнови [re: denii]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано02.12.09 15:36



аз също искам да си взема, но нямам регистрация в дог.бг ... може ли през теб някак си да стане ?






Тема Re: Благотворителен календарнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано02.12.09 16:19



Благодаря ви, добри хора! Календарът още не е готов във всичките му бройки. Ако искате може да изчакате той да стане и тогава да се видим или сега. Както предпочитате.

Животинка, пуснах запитване в темата с този въпрос и отговорът е:

за получаването - може по поща или по куриер. Може няколко човека да се комбинират от едно или близки населени места. Или ако някой от познатите ви ще има път към София. И аз съм от провинция, ще видим как ще стане :))

Мога и аз да ви го предам лично, както решите.
Само да спомена, че освен хубавата емоция, която календарът носи, той носи и послание. Затова е добре да го подарите ако имате възможност на хора, които споделят нашата кауза тук, любим вет лекар и прочие.

Само напишете тук колко искате, за Джими разбрах, за да пусна общата бройка в другия форум, да ви запишат в списъка.

Редактирано от denii на 02.12.09 16:21.



Тема Re: Благотворителен календарнови [re: denii]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано02.12.09 17:17



аз искам 2 бр.






Тема Re: Благотворителен календарнови [re: denii]  
Автор ckитoмa (еа)
Публикувано02.12.09 21:41



Искам един. Как да си поръчам?



Тема Re: Благотворителен календарнови [re: ckитoмa]  
Автор denii (писанка)
Публикувано02.12.09 21:59



В темата пише. Календарите не са готови. Можеш да пишеш там, че искаш 1 бр. за да те пишат в списъка и да платиш като станат готови или предварително.



Тема Re: Благотворителен календарнови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано03.12.09 00:44



Аз искам 3 бр. Утре ще приведа паричките. За взимането ще се разберем като станат готови.



Тема Re: Благотворителен календарнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано06.12.09 14:43



Паричките на Джими са предадени.
Животинка е превела по банкова сметка.
За другите на живо ли ще се виждаме? Ангел_син, ако искаш като станат календарите след седмица тогава да се видим?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.