Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:30 01.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Котета на месец търсят осиновителинови  
Автор denii (писанка)
Публикувано04.10.09 16:11



Онази тема се...отново, затова пускам нова.
Котетата са на месец, започват да се хранят сами и вече им търся осиновители.

Това е момчето Ори, обилно омазан с пастет


Характер - много игрив, скоклив



Това едното момиче, то обожава хора, непрекъснато търси подир мене, повече от другите предпочита да бъде с хора



И е много смела



А това момиче тук е като духче. Тя е изтърсачето, най-слабичка, вече отказва да суче, но няма и зъбки да дъвче. Най-самостоятелна, самовглъбена, ако може така да се каже, кротка и не толкова игрива.

То си й личи по снимките






Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.10.09 23:56



Днес открихме водата.
Прекрасно е да наблюдаваш как едно същество се запознава със света. Толкова са умнички и схватливи и едновременно толкова изненадани от разни най-обикновени неща.

Никой ли не иска да бъде част от това?





Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано17.10.09 14:10













Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано13.11.09 20:17



Хей, растем, хубаеем и поумняваме. Някой иска ли пухкава компания за студените коледни нощи? Ние ви очакваме

Тази красавица е най-голямата умница и най-зиморничава очевидно





Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано23.11.09 10:10



Вече попораснали, научени да се мият и не толкова цапащи се :))



.



Тук на заден план се вижда "горкия" Джак :))), за който си го спомня...





Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано03.12.09 23:41



Котенцата вече пораснаха, ваксинирани са и са с доста диви характери. Страшна работа е около 3-тия месец просто. И едни дебелички вървят, оказа се и че аз голямата специалистка съм объркала - Ори е момиче :))) Та, трите дами.

Тук се видя, че никой не ги иска и почнах самоинициативно да пускам обяви из германско. Намери се осиновител за едното момиченце - студенткса с приятеля си, която звучи просто прекрасно. Сега тече една страшна кореспонденция с помощ от приятел за немския. Опитваме се да намерим вариант и за другите две чрез организация. Мисля, че ще успеем, хората звучат наистина добре. Като мине месец след ваксината тоест след празниците, ще мога да ги пратя. Дотогава смятам ще успеем с дружни усилия да намерим и за другите две домове.

За тази цел отново моля ако някой има желание да помогне финансово за пътя. Котетата са подготвени с ваксини и паспорти, останаха само чипове. Та след тази потготовка не знам доколко ще успея да се справя и с пътя. Ако някой има желание...аз и най-вече малките дебеланки биха били много благодарни.

Ей ги на вече пораснали





Мъжкото момиче





Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано06.12.09 00:56



Дени, на коя сметка ще ти е удобно да ти изпратя парички?



Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: Живoтинka]  
Автор denii (писанка)
Публикувано06.12.09 14:45



Животинка, може и на живо като се видим за календарите?

пс. Останалите две котенца ще идат в приемен дом

Уредиха се и те. Само и двете страни съжалявам, че няма да си при стопаните си за Коледа Искали да им купят подаръчета...



Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано06.12.09 23:42



Много се радвам за тези мъничета, имат си късмет те..

Да, като се видим за календарите ще е най-удобно..

Целуни котенцата от мен.





Тема Re: Котета на месец търсят осиновители [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано07.12.09 23:20



Ще се пръсна от кеф просто. Бъдещата осиновителка на едно от момичетата днес ми прати поредното прекасно писмо. Накратко пише, че от 3 дни чете книги за отглеждане на котки, че се притеснява от срещата си с хората от Организацията /която помолих да се срещне с нея, за да не изпращам коте при непознати все пак/, моли ме да й пратя одеалце на Къди, за да свикенла по-бързо, с какво се хранила и каква тоалетна ползвала за да й купи същите, изобщо съм на седмото небе. И само като сравня това поведение с поведението на повечето тукашни осиновители, осъзнавам, че имаме още много да се цивилизоваме...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.