Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 18.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ХIХ и ХХ Международна ФИФе изложбанови  
Автор Людмил Ц ()
Публикувано01.05.09 09:09



Да взема та да ви напомня, че утре и вдругиден (2-3 май 2009 г.) ще се проведе поредната изложба в “Земята и хората”. Ще ми е много приятно да кажа лично "здрасти" на всички клубари които дойдат. (как ще ме намерите? ориентирайте се по тълпата!(ако не може да различите котка с козина и без))



Тема Re: ХIХ и ХХ Международна ФИФе изложбанови [re: Людмил Ц]  
Автор ofika (ентусиаст)
Публикувано01.05.09 14:52



Ами ако има и други котки без козина?





Тема Re: ХIХ и ХХ Международна ФИФе изложбанови [re: ofika]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано01.05.09 18:23



Ако има случайно и други котки без козина, то ще познаете Людмил по Радис, пък и

познаваме Людмил все пак...



Тема Re: ХIХ и ХХ Международна ФИФе изложбанови [re: ofika]  
Автор Людмил Ц ()
Публикувано01.05.09 18:35



Ей, ама че съм и аз! Как не се сетих по-рано! ... Ми кво ще правим? Пък да вземете да питате по всички голи котки - Това ли са Софи и Радис? кофти! ...Добре, че предвидливо съм си направил таблички с имената. Значи, трябва да пише Sophia's Sky и Raddis. А ако има и други голи котки, това само би ме зарадвало!



Тема Снимки от изложбатанови [re: Людмил Ц]  
Автор DalPortaL (ALIEN)
Публикувано03.05.09 14:01








Тема Re: Снимки от изложбатанови [re: DalPortaL]  
Автор Людмил Ц ()
Публикувано04.05.09 20:32



Ето изложбени снимки и от мен











Тема Re: ХIХ и ХХ Международна ФИФе изложбанови [re: Людмил Ц]  
Автор ZoVe (непознат )
Публикувано04.05.09 21:24



Страхотни са! Дано радват Вас и семейството Ви дълги, дълги години. Вие заслужавате това - Вашата умереност, дружелюбност и отзивчивост много ми допадат.



Тема Re: Снимки от изложбатанови [re: Людмил Ц]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано24.05.09 20:16



Отдавна не бях влизала във форума и съм изпуснала "събитието" РАДИС!
Много готин мъжкар. Погледът му е респектиращ направо!
Лигави ли се? Изглежда сякаш е изключително сериозен...
А Софито просто си е порастнала и напълняла на коремче, или още нещо съм изпуснала?


Да са ти живи и здрави голотийките!



Тема Re: Снимки от изложбатанови [re: ПeпcoвaMaмa]  
Автор Людмил Ц ()
Публикувано26.05.09 08:07



Благодаря! Погледа на Радис е така да се каже бутафорен, вследствие на многото гънки на главата. Той си е излкючително добър, но като всеки мъж е малко резервиран от начало. Софи си е дебеличка, това си им е породна черта (Радис също има коремче), фигурата се подържа със сериозно хапване (кило храна стига за 3 дни). Първите им любовни занимания не донесоха чакания резултат поради една проста причина - Софи не знаеше как да застане. Към края се понаучи, но пък им мина периода. От края на февруари са в почивка, пак са си заедно по цял ден и се обичат, но без "секс". Така да се каже "не бързат", както би казал всеки родител "Вие първо си вземете титла, пък за другото има време".



Тема Re: ХIХ и ХХ Международна ФИФе изложбанови [re: Людмил Ц]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано13.10.09 21:31



Кога ще е следващата котешка изложба в "Земята и хората"?

Там има промоции на Royal canin. Някой има ли представа, къде може да се закупи изгодно суха храна Royal canin?

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.