Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 25.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: избягала котка-помощ !нови [re: ssiberia]  
Автор rx7O (непознат )
Публикувано28.10.09 16:36



о,да..вече е уговорено с ветеринаря .втори път такъв стрес не ми се изживява .Никога не съм предполагала колко много може едно коте да ти липсва.Все едно детето ми го нямаше.



Тема Re: избягала котка-помощ !нови [re: rx7O]  
Автор lchWill (Нищо особено)
Публикувано28.10.09 17:19



Ехе, цели 17 дена

Моята котка най-много за 3 дена да е била вън. От доста години не е бягала и по-добре.



Тема Re: избягала котка-помощ !нови [re: lchWill]  
Автор rx7O (непознат )
Публикувано28.10.09 20:37



Тя си се беше загубила.НАй-случайно стана така,че я намерихме.Луд късмет.До едната седмица все си мислех,че ще се върне сама,но после лека -полека ми ставаше ясно ,че няма никакъв шанс.Познавам си я.Толкова е изнемощяла,че даже едвам мяука.Краката и -солети,смалила се е сякаш мъничко.Слава Богу ,че така стана .Просто чудо някакво.



Тема Re: избягала котка-помощ !нови [re: rx7O]  
Автор ДPaka (усмихната)
Публикувано29.10.09 14:15



Е,ами ето -чудеса се случват

!
Но най-голямото чуде е, че толкова много сте я обичали и търсили, и че сте намерили съпричастност.
Да ви е честит вторият живот заедно
и се пазете взаимно!
Бооооже, колко ли е била щастлива да чуе гласа ти...



Тема Re: избягала котка-помощ !нови [re: rx7O]  
Автор rx7O (непознат )
Публикувано29.10.09 15:38



Като ми чу гласа се изстреля като ракета към мен ,миличката ,с тънките крачета ,нали е отслабнала.После в колата от радост място не можеше да си намери .Върху мен,върху другите ту отпред ту на задните седалки ,на таблото се качи чак .Щастието беше пълно.Сега ,като не съм на работа и съм си вкъщи,всяка минутка е в мен ,да я гуша .





Тема Re: избягала котка-помощ !нови [re: rx7O]  
Автор lchWill (Нищо особено)
Публикувано29.10.09 15:55



Радвам се отново, че е станало чудото. Дано не бяга повече. Всъщност на колко години/месеца е?(извинявам се за невежеството)



Тема Re: избягала котка-помощ !нови [re: lchWill]  
Автор rx7O (непознат )
Публикувано29.10.09 16:06



На година и 3-4 месеца е.





Тема Re: избягала котка-помощ !нови [re: rx7O]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано30.10.09 09:41



Представям си колко си щастлива.



Голямата ни котка веднъж беше избягала, но сама си намери пътя след около седмица.

Твоята история обаче е показателна за това как правим домашните си животинки напълно безпомощни същества, неспособни да оцелеят сами ако се наложи... Това е горчивата истина...



Тема Re: избягала котка-помощ !нови [re: Aмpитa]  
Автор rx7O (непознат )
Публикувано30.10.09 10:58



Абсолютно съм съгласна !Няма по-уязвимо същество от домашно животинче ,попаднало на улицата.Сега съм решила,възстанови ли се добре ,слагаме нагръдника и на разходка.):):на двора, по улицата .Да види какво има около нашата къща,квартала,хора,миризми всичко да опознае.Може на ръце да я нося,но е друго да се ориентира.Тя откак се е родила е все в апартамента и мога само да си представя ужаса,който е изживяла,попаднала навън самичка ,уплашена и най-вероятно прогонена от другите улични котки.Навън всяка територия е разпределена от кучета и котки и никой не я е приветствал с "добре дошла".Та затова ще имаме акция "опознай квартала"

.



Тема Re: избягала котка-помощ !нови [re: rx7O]  
Автор denii (писанка)
Публикувано30.10.09 12:49



Toва с каква цел, не разбрах? Само ще й напомниш за кошмара. Домашните котки затова са домашни, защото стоят в дома. И най-много да лепнете бълхи или някоя зараза, ако не е ваксинирана.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.