Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 27.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано06.01.10 20:06



Маймунките пътуват в петък. Намерих чудни условия за тях, отиват наистина на прекрасни места. Клубът, гледам има вече по-различни вълнения и дискусии, та едва ли тези ще ви интересуват, така че няма да се увличам.
Грозните патета вече са красиви дами:









Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано07.01.10 00:00



Много се радвам, Дени... Разкажи повече за развръзката около хубавиците...

Сигурна съм, че не само аз се интересувам... Не всеки който чете редовно пише винаги, така че за четящите - сподели ни за щастливата развръзка, моля ме.. Да споделим радостта...





Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано10.01.10 19:16



Aми Къди отиде направо в новия си дом. Дом на младо момиче и приятеля й. Глезят я с разни котешки приспособления, дръвчета и т.н. Влюбени са в нея. Другите двете са в котешка къща до намиране на нов дом. И там са се устроили добре. Явно аз не им липсвам така както те на мен, но ще го преживея някак

И двете "стопанки" са безкрайно любезни, пишат ми в подробности, въобще сбъдната мечта за мен. Особено впечатлена съм от отношението на организацията.

Това са и първите им снимки.















Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: Живoтинka]  
Автор denii (писанка)
Публикувано10.01.10 19:17



А на теб за пореден път благодаря за помощта!



Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: denii]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано11.01.10 00:19



Дени, от мен едно голямо БРАВО! За инициативността и смелостта, за ентусиазма и човечността!
Минавам оттук рядко, но ми пълни душата, като видя благополучна история с животинка!

P.s. не бяха грозни патета - като малки на снимките са страшно сладки!
P.s.2 Ще гледам да наминавам по - често, за да съм втечение какви ги вършите тука


P.s.3 Аз пък си осинових един невероятно сладък мъник от сайта "Без дом"...който е на 6 месеца и е вече грамаден. Най - голямата ми радост!

Бъдещето принадлежи на тези, които не живеят в миналото.

Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: denii]  
Автор ssiberia (минаващ)
Публикувано12.01.10 15:01



Не съм те забравила.
Котетата от мънички обещаваха да станат големи красавици. Само дето и аз търсих стопани за моите.
Браво от мен, че си ги задомила.
Сега пък аз да се похваля! То не е за хвалене, ама ...
От вечерта на 03.01.2010 г. имам нова придобивка! Майка ми измъкна от мазето, престояло там 10-ина дни трицветно, кльощаво и мноооого мърляво писанче. Кротичко, настръхнало и мъркащо. Казва, престъпление било да го изхвърлим в студа. След час вече имаше план: да го нахраним, кастрираме и намерим стопани. Добре! До намирането на стопанин е изпълнимо. Поизмих го, подсуших го - очите му не се виждат. На сутринта виждам, че са пълни с гной и покрити със засъхна гурели. С капки за очи нещата се пооправиха. Отвори големи, кехлибарени очища. Козинката се поприглади. От маймунка заприлича на котка.
И така, аз съм с нова, няма годинка женска котка. С прогнозата да си остане завинаги наша.
Извинявай, че вмъкнах това в твоята тема.
Май трябваше да отворя нова: "Какво ви донесе новата година!"





Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: ssiberia]  
Автор denii (писанка)
Публикувано12.01.10 15:21



Ами те сами ни избират и някои от тях отказват да си тръгнат независимо какво правим и къде ги караме да ходят. Справка - Сиси и Тоби.

Така че ако любовта ви е взаимна и споделена, мога да кажа само Честито и да се гледате дълги години!



Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: denii]  
Автор ssiberia (минаващ)
Публикувано12.01.10 15:58



Благодаря за хубавите думи и да ти се връща тъпкано!


При мен положението най-точно го определи една ветеринарка: "При теб всичко е кастрирано и броят им нараства в геометрична програсия."




Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: ssiberia]  
Автор denii (писанка)
Публикувано12.01.10 18:58



Е, хайде, хайде, да не споменавам, че при мен са Рижко и Джак още. Вече година и нещо стана, а туткавите англичани не се натуткаха 6 месеца.



Тема Re: Котета на месец търсят осиновителинови [re: denii]  
Автор Miss Zhekova (in love)
Публикувано12.01.10 19:57



Хубава тема, с хубави новини!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.