Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:20 20.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Писна ми от кашончета!нови  
Автор denii (писанка)
Публикувано27.09.09 13:12



Днес прибрах у нас кашонче с 3 броя, все още несамостоятелни. Храня ги с биберон, всички екстри. След час ми се обадиха, че е намерено друго кашонче в Горна Баня до чешма. Още 2 броя, стопаните им услужливо им сложили в кашона гранули и вода.

Ето какво се случва с 90% от домашно заплодените котки. Писна ми вече от безотговорности криворазбрани възгледи за кастрацията, раждането веднъж и оставянето на поколение. Просто ми писна! Какво ще се случи с тия двамата сега, оставени из горите, нощем е студено, минават кучета, две домашни котета как да оцелеят?

Ако някой може да помогне, може да ми пише, за да му дам "адреса" на котетата. Жената, която ги е намерила не може да ги прибере, снимала ги е и си е тръгнала.

На стопаните им пожелавам на стари години, децата им ей така да ги изоставят в нищото.






Тема Re: Писна ми от кашончета! [re: denii]  
Автор ssiberia (новак)
Публикувано28.09.09 09:38



Боже, какви сладури!
Когато не мога да помогна не пиша.
Сега не се въздържах. Много са хубави.
При мен няма промяна. Предлагам три котарачета. Едното е като тези, от кашончето. Много е хубаво.
Затова ви моля, ако искате коте ВЗЕМЕТЕ СИ ОТ КАШОНЧЕТО! Другите ще почакат.



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: ssiberia]  
Автор denii (писанка)
Публикувано28.09.09 11:33



Oх, кошмарно е. И ще става по-зле. Напускала съм сто обяви и вече ми пишат "вие защо имате толкова обяви, за толкова много котета". Какво да им отговоря. А кандидат за стопани йок. С месеци. За чужбина пък пари трябват...Не знам, отчайвам се вече от българинщината.



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: denii]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано30.09.09 16:43



Има вариант. След като ти е писнало може да сложиш край на живота си - мъката ти ще спре веднага.
А като те питат защо имаш толкова обяви за котки, просто им отговори, че си болен мозък и за тая работа няма лекарства



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: lvaylo]  
Автор denii (писанка)
Публикувано30.09.09 17:12



Mилата жалка ограничена душица.



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: denii]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано30.09.09 19:49



Нали

, всички ти съчустваме



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: lvaylo]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано30.09.09 22:21



Не всички ! Ще ми се да можех да кажа, че по-голямата част всъщност съчувстваме на теб, но не съм сигурна, че това, което будиш у нас с арогантното си и инфантилно поведение е точно съчувствие в положителния смисъл на тази дума.
По очевидни причини избгвам да пиша в този клуб, който вече се превърна почти в нарицателно за сбирщина на хора с неадекватно поведение, но ако все още някой изпълнява функциите на модератор ми се струва съвсем уместно да се погрижи повече да не можеш да пишеш и от този акаунт! Навсякъде нападки на лична основа и писане без ясна връзка с поставената тема се считат за основателна причина. Само тук се допуска писането на зле възпитани умствено и емоционално нестабилни създания, които веднага лепят етикети "тъпанр" и "тъпанарка" на всеки инакомислещ!



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: lvaylo]  
Автор denii (писанка)
Публикувано30.09.09 22:22



Аз от съчувствие нямам нужда. Имам нужда да не си изхвърляте дребните на улицата.

И така, по темата.
Ето моите кашончета. Само две, третото не успях да му направя качествена снимка. Вече проявяват индивидуални характери. Едното е много весело, другото е много палаво, а третото е тихо и кротко, предпочита да спи на крака ти.

Котето Ори, момче



Едно от момиченцата






Тема Не си ли малко груб?нови [re: lvaylo]  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано30.09.09 22:30



Попрегледах предишни постове и "конфликти" ... явно не се обичате, но не виждам защо трябва да си груб с една дама, която следва стриктно два прости принципа - да се спасяват изоставени мъници и да не се допускат некастрирани животни на улицата.

Ярослав Хашек е най-великият писател


Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: lvaylo]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано30.09.09 22:36



Ей, пак недоразбрал, ей


Да не е хронично нещо?
Всички ти съчувстваме на теб - ограничено и заядливо същество - и очевидно и бавно загряващо.
Щот сигурно не ти е лесно да живееш с цялата тая злоба, дет си помъкнал кат чувал с картофи. Май доста тежи, а?

Що не си гледаш мизерното и жалко съществувание - ми все отвътре ти идва да клъвнеш, да се заядеш, да позлобарстваш. Ма явно тия неща те правят щастлив, а? Като бабичка злобарка пред блока си, а уж си мъж - чак не ти прилича - колкото и да си жалък, чак до тия низини да падаш.

Ма и на теб не ти е лесно, де
Именно за тва на теб ти съчувстваме, ако не си разбрал още - мисля, че достатъчно подробно и детайлно ти го обясних - дано загрееш най-накрая, злобно човече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.