Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 22.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Писна ми от кашончета!  
Автор denii (писанка)
Публикувано27.09.09 13:12



Днес прибрах у нас кашонче с 3 броя, все още несамостоятелни. Храня ги с биберон, всички екстри. След час ми се обадиха, че е намерено друго кашонче в Горна Баня до чешма. Още 2 броя, стопаните им услужливо им сложили в кашона гранули и вода.

Ето какво се случва с 90% от домашно заплодените котки. Писна ми вече от безотговорности криворазбрани възгледи за кастрацията, раждането веднъж и оставянето на поколение. Просто ми писна! Какво ще се случи с тия двамата сега, оставени из горите, нощем е студено, минават кучета, две домашни котета как да оцелеят?

Ако някой може да помогне, може да ми пише, за да му дам "адреса" на котетата. Жената, която ги е намерила не може да ги прибере, снимала ги е и си е тръгнала.

На стопаните им пожелавам на стари години, децата им ей така да ги изоставят в нищото.






Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: denii]  
Автор ssiberia (новак)
Публикувано28.09.09 09:38



Боже, какви сладури!
Когато не мога да помогна не пиша.
Сега не се въздържах. Много са хубави.
При мен няма промяна. Предлагам три котарачета. Едното е като тези, от кашончето. Много е хубаво.
Затова ви моля, ако искате коте ВЗЕМЕТЕ СИ ОТ КАШОНЧЕТО! Другите ще почакат.



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: ssiberia]  
Автор denii (писанка)
Публикувано28.09.09 11:33



Oх, кошмарно е. И ще става по-зле. Напускала съм сто обяви и вече ми пишат "вие защо имате толкова обяви, за толкова много котета". Какво да им отговоря. А кандидат за стопани йок. С месеци. За чужбина пък пари трябват...Не знам, отчайвам се вече от българинщината.



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: denii]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано30.09.09 16:43



Има вариант. След като ти е писнало може да сложиш край на живота си - мъката ти ще спре веднага.
А като те питат защо имаш толкова обяви за котки, просто им отговори, че си болен мозък и за тая работа няма лекарства



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: lvaylo]  
Автор denii (писанка)
Публикувано30.09.09 17:12



Mилата жалка ограничена душица.



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: denii]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано30.09.09 19:49



Нали

, всички ти съчустваме



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: lvaylo]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано30.09.09 22:21



Не всички ! Ще ми се да можех да кажа, че по-голямата част всъщност съчувстваме на теб, но не съм сигурна, че това, което будиш у нас с арогантното си и инфантилно поведение е точно съчувствие в положителния смисъл на тази дума.
По очевидни причини избгвам да пиша в този клуб, който вече се превърна почти в нарицателно за сбирщина на хора с неадекватно поведение, но ако все още някой изпълнява функциите на модератор ми се струва съвсем уместно да се погрижи повече да не можеш да пишеш и от този акаунт! Навсякъде нападки на лична основа и писане без ясна връзка с поставената тема се считат за основателна причина. Само тук се допуска писането на зле възпитани умствено и емоционално нестабилни създания, които веднага лепят етикети "тъпанр" и "тъпанарка" на всеки инакомислещ!



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: lvaylo]  
Автор denii (писанка)
Публикувано30.09.09 22:22



Аз от съчувствие нямам нужда. Имам нужда да не си изхвърляте дребните на улицата.

И така, по темата.
Ето моите кашончета. Само две, третото не успях да му направя качествена снимка. Вече проявяват индивидуални характери. Едното е много весело, другото е много палаво, а третото е тихо и кротко, предпочита да спи на крака ти.

Котето Ори, момче



Едно от момиченцата






Тема Не си ли малко груб?нови [re: lvaylo]  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано30.09.09 22:30



Попрегледах предишни постове и "конфликти" ... явно не се обичате, но не виждам защо трябва да си груб с една дама, която следва стриктно два прости принципа - да се спасяват изоставени мъници и да не се допускат некастрирани животни на улицата.

Ярослав Хашек е най-великият писател


Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: lvaylo]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано30.09.09 22:36



Ей, пак недоразбрал, ей


Да не е хронично нещо?
Всички ти съчувстваме на теб - ограничено и заядливо същество - и очевидно и бавно загряващо.
Щот сигурно не ти е лесно да живееш с цялата тая злоба, дет си помъкнал кат чувал с картофи. Май доста тежи, а?

Що не си гледаш мизерното и жалко съществувание - ми все отвътре ти идва да клъвнеш, да се заядеш, да позлобарстваш. Ма явно тия неща те правят щастлив, а? Като бабичка злобарка пред блока си, а уж си мъж - чак не ти прилича - колкото и да си жалък, чак до тия низини да падаш.

Ма и на теб не ти е лесно, де
Именно за тва на теб ти съчувстваме, ако не си разбрал още - мисля, че достатъчно подробно и детайлно ти го обясних - дано загрееш най-накрая, злобно човече



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: Florinda]  
Автор denii (писанка)
Публикувано30.09.09 22:43



Благодаря на последните трима потребители! Оценявам го!
Но нека не превръщаме и тази тема в поредната...бълваща простотия. Той не го заслужава. Знам как изглеждам в очите на повечето, но истината е доста далеч от тази представа. Така или иначе не ме интересува тяхното мнение.

По-добре ако имате познати котколюби разпространете историята за кашончетата. Никак не обичам да прибирам толкова малки котета, защото не се справям с тях. По цял ден ме няма, не знам как оцеляха при тези условия. Отделно че и в нас като съм пак не мога да им отделя нужното внимание.

Реално погледнато това са идеални домашни любимци. Съвсем малки (нали все това се търси), вече са обезпаразитени, свикнали с човека и много много игриви и забавни. Пък и красиви са тези.



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: denii]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано30.09.09 23:04



Права си Дени и също много благородна.

Но... просто...тва нищожно злобно човече...не - човеченце....както и да е, наистина не заслужава да му се обръща вниманието, което явно си проси из клубовете, ама....





Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: denii]  
Автор lospepina (happy girl)
Публикувано01.10.09 01:31



Дени, поклон пред теб!
Мъниците оцеляват с теб, щото им даваш любов!
Всяко едно живо същество се нуждае от нея.
Когато никога не е знаело за нея, става, агресивно и просташко, като типажът, писал по-горе!
Моите адмирации, с нещата , които се занимаваш!



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: lvaylo]  
Автор lvaylo (Master)
Публикувано01.10.09 10:02



Страхотни сте

Каквото целях веднага го постигнах. Наскачаха един куп злобни лелки, кои на години кои по душа, да ми обясняват, колко съм зле хаха.
Просто ме кефи да разбунвам духовете тук, оп извинявайте пъновете в клуба хаха

А за кукундрелата по горе дето "мисли", че няма нищо общо писането ми по темата и иска ще кажа, че има, даже съм засегнал и други клубове от , които има нужда danii, като например "Психоанализа и психотерапия" .
Аз съм добър човек мислещ за хората. Това ме кара да ви провокирам, за дса потърсите медицинска помощ още докато е време. Все паки има поддържащо лечение на състояния, киато вашите. Маниите се лекуват до някъде , запомнете го дами

Редактирано от lvaylo на 01.10.09 10:09.



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: lvaylo]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано01.10.09 10:07



За пореден път ти слагам бан. Не се хаби да пишеш.



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор Gjulfie (Old whore)
Публикувано01.10.09 10:15



Браво, за инако мислещите БАН. Все пак, ще пиша ако искам, бог дал начини много, а бат Ивайло вземал че ги усвоил всички хехе

. Понеже съм с претенции и, че съм по добре с комщтрите, макар и да си модератор, това не можеш да го избегнеш.
Айде сега трии



Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: lospepina]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.10.09 10:36



Aбе не е съвсем така. Трябва да ви кажа, че има хора, които помагат на 10 пъти повече животни. Само че те не си губят времето като мен в спорове с хора, които нямат грам милост за хората, камо ли за животните.

Има хора, благодарение на които десетки животни поемат по нов път, изоставяйки мизерията тук. Тези хора са заслужаващите адмирации.

За да не бъда голословна - само през последните няколко месеца 72 кученца заминаха за Холандия. Кучета от Сеславци, ничиите кучета, както ги наричат. В Холандия били потресени като видели колко прекрасни били нашите животни.



Тема По-добре вместо баннови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор Пcyвaч (хлевоуст)
Публикувано01.10.09 10:44



говори с Киро да го пусне при нас в Попържа

. Там ще си намери майстора

Ярослав Хашек е най-великият писател

Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: denii]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано01.10.09 11:31



Не знам, защо се занимавате с форумни дебили. Подобни говеда, колкото повече им обърнат внимание, толкова повече изпитват оргазъм.
Единственото лечение е "Убий простака с мълчание!"

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема О няма да е никак труднонови [re: Gjulfie]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано01.10.09 20:50



да бъдеш истински баннат.
Клуба може да бъде затворен за всички освен за поканените - и тогава няма да имаш никакви шансове.
Втория вариант е да ти трескат банове на едро. По лесно се слага бан от колкото да си направиш нова регистрация. Доста бързо може да разбереш че не знаеш достатъчно за компютрите.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Писна ми от кашончета!нови [re: Gjulfie]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано01.10.09 23:43



И ще трия, и ще слагам банчета, това не ми е проблем






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.