Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 26.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Още едно малко котенце...нови  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано09.09.09 20:30



...търси временен и/или постоянен дом. Моля, ако някой се почувства съпричастен към съдбата му и реши да му помогне, нека ми пише на бележка.

Ето и съдбата на котачето: Били са до скоро три малки котенца и майка им, живели са в едни храсти до един гараж, където една позната им е носила ядене, наглеждала ги е общо взето. Миналата година тази позната е спасила майката, когато се е заклещила някъде в гаража, та оттогава я наглежда и храни. Но явно не е могла да я прибере, не ми е известно по каква причина.

Онзи дено обаче кучета разкъсали майката и едното от малките. Другите две останали самички, а са много мънички за да оцелеят навън самички. Моята позната е успяла да намери дом за едното малко, но едното остава за сега в храстите, в близост до кучетата


Не знам по каква причина не може да го прибере, но не може. Нека някой ако се заинтересува от тази душица да помогне. Ще се опитам да намеря и кача снимки, но за сега нямам.

Иначе котенцето е рижавичко и много сладко - това знам.
Дано някой да се отзове и котенцето да има късмет и занапред, след като веднъж е изкарало късмет и е останало живо, дано пак да бъде късметлийче и да си намери и дом.


La Hija de La Noche

Редактирано от Amme на 09.09.09 23:52.



Тема Re: Още едно малко котенце...нови [re: Amme]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано10.09.09 01:15



Човек не може да спаси всички изоставени котета, колкото и да му се иска.



Дано мъничето има късмет!



Тема Re: Още едно малко котенце...нови [re: Amme]  
Автор denii (писанка)
Публикувано10.09.09 16:11



Taка като чета това коте е почти обречено. Без майка, а сега и напълно само. Амме, това в нашия район ли се случва?



Тема Re: Още едно малко котенце... [re: denii]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано13.09.09 23:30



Незнам точно къде се случва честно казано. Момичето от което знам за случая ми е слабо позната. Просто знаела, че имам котка и ме попита, ако искам да я взема и тази, но не знаеше, че имам три котки, а за четвърта някак не мога да поема отговорност. Защото това си е отговорност за тия животинки. Ще ми се да намеря някой, който иска животинка, а си няма, или пък има една и може да вземе още една, ама за никой такъв не се сещам.

Познавам или хора с повече от една котки или такива, които не обичат животни или в частност - котки, или такива, които не искат или не могат да се ангажират с отглеждане на животно. И не знам какво да правя. Затова и писах тук, пък може нещо да излезе, не се знае. Ама за сега - нищо...




La Hija de La Noche

Редактирано от Amme на 13.09.09 23:31.



Тема Re: Още едно малко котенце...нови [re: Amme]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано15.09.09 16:23



То големият въпрос понастоящем май е дали котето изобщо е живо ... горкото.



Тема Re: Още едно малко котенце...нови [re: MechoPuh.]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано15.09.09 17:34



Да, живо е още. Днес видях момичето и го питах - каза, че още го храни.
Но не се знае до кога, за съжаление




La Hija de La Noche

Тема Re: Още едно малко котенце...нови [re: Amme]  
Автор denii (писанка)
Публикувано16.09.09 19:59



Може ли да попиташ в кой район е котето? Аз все още съм пренаселена и ми е доста трудно, но само като си помисля, че е толкова малко и самичко, някак ме жегва. Поне снимки и обяви може да му се пуснат. Обява без снимка е равна на никаква обява в повечето случаи.

пс. Как е Сами /сиамчето/? Ако ти стане твърде трудно, обади се, ще търсим вариант. Знаеш...



Тема Re: Още едно малко котенце...нови [re: denii]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано13.10.09 09:49



Котенцето,, за което писах си е намерило дом,

разбрах наскоро от момичето, което си е една хубава новина.

Сиамчето е добре, напълно интегрирано, така да се каже с останалите зверчета - лудуват, гонят се, спят на кълбо.


La Hija de La Noche


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.