Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 20.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема спешно дом за три мъника в Габровонови  
Автор tonyta76 (непознат )
Публикувано26.07.09 17:01



Три сладура са изоставени на улицата в кашон. В момента им се търси спешно дом, не ясно колко време ще оцелеят там. Котетата са на около месец, прогледнали са и вече си хапват и сами освен че пият мляко от пипета. Окраската и на трите е черно и бяло.
Моля, ако някой иска да помогне на някой от тези мъници и да си има космат приятел да ми пише на tony_todorova@yahoo.com. Ще изпратя снимки.



Тема Re: спешно дом за три мъника в Габрово [re: tonyta76]  
Автор tonyta76 (непознат )
Публикувано02.08.09 10:23



http://www.youtube.com/watch?v=63li0tYzCxU

вижте ги какви са диванета, забравих да напиша, че мога да ги транспортирам до София, Пловдив....





Тема Re: спешно дом за три мъника в Габровонови [re: tonyta76]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано04.08.09 10:07



Чудни са сладури !


Дано скоро се намерят стопани !
Макар че, в отпускарския сезон е по трудно като че ли ...



Тема Re: спешно дом за три мъника в Габровонови [re: tonyta76]  
Автор edna selianka (любопитна)
Публикувано06.08.09 04:51



Тонита, ако никой не ги вземе, какво би направила с тях?

Гледай ся, к'ви въпроси ма вълнуват.


Тема Re: спешно дом за три мъника в Габровонови [re: edna selianka]  
Автор tonyta76 (новак)
Публикувано06.08.09 14:52



знам че не е лесно, но е въпрос на време накой да ги поиска.
иначе ......ние след седмица пътуваме, затова намерих временен дом и то в друг град при майка ми, после ако никой не се е обадил ги взимаме обратно, и продължавам да търся стопани. повярвай ми е момента съм с 5 котки....имам и 2 големи, купона е пълен.
ако пък съвсем поотраснат и се видя в чудо крайния вариант е да се пуснат на село в къща. мисли варианти, не се давай



Тема Задомени!нови [re: tonyta76]  
Автор tonyta76 (новак)
Публикувано18.09.09 10:34



И трите сладура са успешно задомени.
Момченцето Джери е в Пазарджик при младо семейство...дебело с един загладен косъм, игриво. Момиченцата (Бяла лапа и Черна лапа - останаха си с индианските имена) са в тук в Габрово при млада двойка и при готин пич.

Тези дни ще намина да ги видя.
Много съм доволна....какви бяха като пищяха долу ...а сега какви котани големи и хубави са ееехххх



Тема Re: Задомени!нови [re: tonyta76]  
Автор Aмpитa (Скорпион)
Публикувано18.09.09 15:33



Как решихте да им изберете индиански имена?

Много добре звучат.



Тема Re: Задомени!нови [re: Aмpитa]  
Автор tonyta76 (новак)
Публикувано18.09.09 15:43



лесно, така ги различавах като бяха малки и ги хранех с мляко едната мома е с лява цяла бяла лапа а другата с цяла черна, момчето беше с половинка черна






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.