Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:59 26.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Котка и бебе?нови [re: Mutzka]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано15.07.09 16:29



А, благодаря, добре сме !
Ще трябва да ги наснимам вече поотраснали котани на 10 месеца. Много се радват да ми докопат сутиена. Това е една любима играчка със стърчащи лентички и пластмасови нещица, особено подходяща за 2 котки. А любимите индивидуални играчки са тапа от вино за Фани и ластик за коса за Зизи. Фани само като чуе, че се отваря чекмеджето с приборите (където е склада за тапите) на секундата се е метнала в него, дори да се е намирала в другия край на къщата. Не, че къщата е голяма, ама и за тия размери как го постига, не разбирам.
Но сме пак много закъсали откъм време поради разни неотменими лични ангажименти, та затова и със снимането поизостанахме...
Но ще се подсещам, че и това не е маловажна работа


Хайде, със здраве !



Тема Re: Котка и бебе?нови [re: Zhimi]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано15.07.09 16:41



Ще чакаме с нетърпение да видим малките беладжийки





Тема Re: Котка и бебе?нови [re: Mutzka]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано22.07.09 14:46



Ето ни тук, има три нови снимки (втората, третата и четвъртата от албума). Много ми е трудно да снимам Зизето (третата снимка от новите). За разлика от Фани, която като види фотоапарат и започва да се кипри, Зизи изобщо не се задържа на едно място и апаратът не успява да хване фокуса.





Тема Re: Котка и бебе?нови [re: Zhimi]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано22.07.09 14:51



Ох, видях ги вече и в другата тема. Фани е новата ми любимка, страхотна госпожица





Тема Re: Котка и бебе?нови [re: Mutzka]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано22.07.09 15:03



Мерси, Mutzka !
Освен Фани, тя се казва Фани Със Сукмани Котка Любопитка Е'Мека Мекичка Маймуна Грозна, а Зизи е Зизи Меки Ризи Зизолино Концентрат Див Зизул (компактна котка с модерна къса опашка, която, когато е в бойно настроение става като на катеричка - разпухва я във всички посоки). Двете заедно се подвизават под името Княжевски Бандитки Да Не Им Паднеш.





Тема Re: Котка и бебе?нови [re: Zhimi]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано22.07.09 16:58



Хехе, страшни именца сте им измислили. Сигурно е супер забавно покрай тях, да са ви живи и здрави маймуните





Тема Re: Котка и бебе?нови [re: Mutzka]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано26.07.09 20:12



Аз съм имала дъщеря и котарак. Той беше на 3 години когато се роди дъщеря ми. Моят мъж пое хигиенните грижи за него до навършване на 6 месеца на бебето - вярно е че беше късокосмест. Докато бях бременна имаше невероятно желание да се гуши на корема ми и да му мърка и мяука. След като се роди бебето имаше респект от него и изчака да стане на 4 месеца за да застане до него на креватчето. Пазеше го, топлеше го, не даваше муха или комар да има в стаята. Тя израстна с него и когато беше на 6 години взехме още едно котенце, защото Марчело беше остарял и се страхувахме да не се стресира при загуба. За нейна радост беше дълголетник и почина на 21 година, а новият котарак го отмъкна сестра ми.



Тема Re: Котка и бебе?нови [re: Mutzka]  
Автор ДPaka (усмихната)
Публикувано27.07.09 16:01



Когато се роди малкият ми син имахме котка,а като се роди внукът ми,дори 2 (с непрежалимата ми Мейси).Нея обаче не допускахме до бебето,защото тя изключително не обичаше малки деца (може би да беше преживяла някакъв стрес в детството си извън нашия дом,не знам...). Да се надяваме обаче ,че вашият Бебо е като Досчето, което спи до краката на малкия(когато той е в нас) и изобщо го следва доста добронамерено,но когато малката хуна хукне с боен вик към него горкото Досенце веднага се изстрелва като торпедо и се потапя дълбоко под спалната

. Е,да речем че то ни е страхливичко..., но въпреки това питае добри чувства към дребния нашественик.
На мен лично хигиената не ми беше проблем,защото и без това не обичам да ми се мотаят косми и стриктно си забърсвам, но и съвсем от тази напаст няма как да се спаси човек, като има животно,а не зная дали е и нужно чак такава стерилност ...
Както и да е,желая ви успех и много щастие заедно и вярвам,че ще се справите.



Тема Re: Котка и бебе?нови [re: ДPaka]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано27.07.09 16:59



Искрено се надявам, че ще се справим

За сега Бебо показва търпимост към малки деца, пък си е и доста страхливичък и ми се струва, че по-скоро ще трябва да се притеснявам, дали бебето като поотрасне няма да му направи нещо Дано всичко е наред и съжителстваме всички щастливо!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.