Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:24 28.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Моля за помощ!Блъснато от кола коте!нови  
Автор cvetik ()
Публикувано22.06.09 17:25



Здравейте!!
Някои от вас може и да се досетят коя съм, някои не...рядко пиша тук, последно търсех помощ и утеха за парализираната ми котка Синтия, която за съжаление вече не е сред нас..но не сега това е обект на моят апел.
Намерих днес едно котенце, видимо блъснато от кола. Окървавено, едва дишащо, едва едва, едва едва..Веднага го взех и хукнах към най-близката клиника. Заболя ме много, като видях как ме гледат учудени хората и как даже някои се отръпваха от мен ..едно бързащо момиче с едно агонизиращо улично котенце в ръце...като го взех задните лапички увиснаха във въздуха, точно както със Синтия и сърцето ми се сви при познатато, разкъсващо до болка чувство...Боже, бива ли да сме такива зверове!!!Бива ли в тези сърца да няма капка жал, бива ли да си позволим да отнемем живот без да ни трепне сърцето и бива ли да се наричаме след това хора!?!!!!!
Обръщам се към вас с молба за помощ, моля ви, помогнете ми да дадем на това мъниче още един шанс за живот. Моля ви!Колкото и да ми е неудобно да го призная аз моля финансова подкрепа!!!
След работа отивам директно в клиниката, надявам се котето да е живо и се моля да чуя окуражващи новини. Котето се намира в клиниката зад кафе Бакарди! Ако има надежди да оцелее ще го снимам с телефона си!Ще изпия едно питие, защото всичко това ме афектира страшно много и ще бързам да се прибирам, за да кача снимки на мъничето!!
Надявам се отново да намеря хора , които ще ми подадат ръка в този труден момент!!Искренно се надявам!!!



Тема Re: Моля за помощ!Блъснато от кола коте!нови [re: cvetik]  
Автор Serina ()
Публикувано22.06.09 19:18



Стискам палци новините да са добри!!!
Кажи колко парички са поискали за лечението, ще се свържем на бележки и аз ще изпратя малко по банковата ти сметка.


Това, което е, е!


Тема Re: Моля за помощ!Блъснато от кола коте!нови [re: cvetik]  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано22.06.09 20:10



Кажи как ще ти е най-удобно - банкова сметка, PayPal, ePay или което ти е най-удобно. Може да ми пишеш на лична, че да не даваш тук лични данни. Стискам палци за мацата.

Редактирано от Mor-Rioghain на 22.06.09 20:15.



Тема Re: Моля за помощ!Блъснато от кола коте!нови [re: cvetik]  
Автор denii (писанка)
Публикувано22.06.09 20:34



Прати ми и на мен данни.

Поздравявам те за постъпката! И дано мъничето се пребори...чакаме новини!



Тема Re: Моля за помощ!Блъснато от кола коте! [re: cvetik]  
Автор cvetik ()
Публикувано22.06.09 21:53



Много благодаря на всички, които се отзовахте!Не мога да опиша колко значи за мен вашата помощ. Не мога, каквото и да кажа би било малко!
http://www.album.bg/pomosht/?upload_done=4
Тук ще видите котето, моля да ме извините, че давам така линк, но много бързам, тук ще има буря, а искам да кача всичко преди да се разрази, защото тогава ще се наложи да изключа компютъра.
За съжаление новините не са добри.Никак!!
Котето е с черепно-мозъчна травма, в шок е, едва утре, ако прекара ноща ще може да се говори за това какви са шансевете му. Не изглеждаше никак добре, никак, никак!!!Но ми се стори, че усети когато го погалих, усети, че някой е загрижен за него, че някой се опитва да помогне и че ще даде всичко от себе си!!Знам, че разбирате какво имам предвид!!И благодаря, че ме подкрепяте в този труден за мен и него момент!!
Аз съм от Бургас и в е клиниката зад кафе Бакарди, там са добри специалисти, които ми казаха, че работят с определени отстъпки за бездомните животни!Благодаря за тяхната състрадателност и внимание!!
Мъничето е момиченце и ще стана една очарователна млада лейди с нашата всеобща помощ!
Извинете ме, че така бързам, искам да се качи снимката на котенцето, а бурята ще започне всеки момент!
Скъпи хора, коите ме подкрептя, утре ще се свържа с вас!Преди работа отивам да видя как е животинката!!Стискайте палци! Но не спирам да мисля, че ще има късмет, защото някой отгоре ме подтикна да мина по този път и да я намеря!Няма нищо случайно в тзои живот, аз така мисля...а онзи мръсен дивак,каращ С класа, който реши, че е всесилен да отнема животи, които не му принадлежат ще получи заслуженото си. Той е горе и гледа, горе е и наблюдава!!
Благодаря Ви още един път, благодаря, че ви има!!!



Тема Re: Моля за помощ!Блъснато от кола коте!нови [re: cvetik]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано22.06.09 22:11



моля прати данните си и на мен. Стискам палци за котенцето, прилича на моя Маичка








Тема Re: Моля за помощ!Блъснато от кола коте!нови [re: cvetik]  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано22.06.09 22:28



На едната снимка изглежда, че се усмихва

Късметлийче е, според мен ще се пребори. Благодаря ти за това, което правиш за него!!



Тема Re: Моля за помощ!Блъснато от кола коте!нови [re: cvetik]  
Автор lady_bird (непознат )
Публикувано22.06.09 23:01



Бих помогнала, но най-рано в петък. Всичко налично дадох на племенничката си и мъжа й, за да започнат бизнес. В картата си ще имам пари в четвъртък към 17 часа. Съобщете ми на ЛИЧНИ как да се свържа с Вас - телефони и адрес.
Стискам палци за котенцето!
И за Вас!



Тема Re: Моля за помощ!Блъснато от кола коте!нови [re: cvetik]  
Автор Haunter™ (нагъл тип)
Публикувано22.06.09 23:02



Хора като теб, на които им пука за живота на едно малко, невинно създание, са солта на земята! Пиши ми на лични, ще помогна с каквото мога. От София съм, но мога да ти преведа известна сума на посочена от теб сметка. Не се притеснявай, няма да искат много в клиниката. Горе главата, не си сама, стискам палци на мъничето да се пребори!



Тема Re: Моля за помощ!Блъснато от кола коте!нови [re: Haunter™]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано22.06.09 23:10



извинявайте, че може да наспамя темата, но се чудех сега ... по повод възникналите спорове напоследък, в които не взех участие, но следях .... та, гледам lady_bird също иска да помогне ... и започнах да се питам къде всъщност е границата между любовта и манията. Това, че всички тук искаме да помогнем на девойката (котка) мания ли е ? Това, че всеки един от нас писал по темата би направил същото, ако види блъснато коте на улицата ... това мания ли е ? Защото за мен е само любов .... и ако това наричате мания, то може и мен да сложите в списъка на "болните мозъци", защото не виждам нищо по-нормално от това да помогнеш на живо същество в беда, нищо че не е от най-висшият и богопомазан вид наречен човек









Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.