Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 14.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Почина Сиса!  
Автор Чpeвoyroдниk (яде и пие)
Публикувано19.06.09 17:16



Тя беше котка и член на семейството ни 18 години и 3 месеца. Седя и рева......... Отиде си моето космато момиче.....



Тема Re: Почина Сиса!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор lospepina (sad and lonely)
Публикувано19.06.09 18:31



Толкова съжалявам...............Бъди сигурен, пак ще се съберете , когато му дойде времето!



Тема Re: Почина Сиса!нови [re: lospepina]  
Автор lady_bird (непознат )
Публикувано19.06.09 21:21



Искрени съболезнования!



Тема Re: Почина Сиса!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор denii (писанка)
Публикувано19.06.09 21:32



Ужасно! Съжалявам! Но все пак сте й подарили цели 18 години щастлив живот, много мечтаят за това...Мислете за моста над дъгата и че един ден всички ще се съберем отново с любимците си...



Тема Re: Почина Сиса!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано21.06.09 00:32



Много съжалявам. Искрено ти съчувствам. Каквото и да кажа ще бъде недостатъчно за да те утеши... Хубаво е, че те я била обичано и щастливо коте... и ти си и дал тази обич. Дано тази мисъл ти носи поне малко утеха.



Тема Re: Почина Сиса!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Haunter™ (нагъл тип)
Публикувано21.06.09 00:50



Искрено съжалявам, приятелю!



Аз дълбоко вярвам, че все някога, отвъд времето и пространството, ние отново ще се съберем с любимите си същества. А дотогава нека ти бъде утеха мисълта, че си дал обич и топлина на това същество и си му осигурил топъл дом, любящо семейство и щастлив живот! Запази за цял живот спомена за хубавите си мигове със Сиса и продължавай да я обичаш, тя ще го усеща дори и там, в котешкия рай, където съм сигурен, че е щастлива и вече нищо не я мъчи!

18 години е преклонна възраст за котките, толкова им е живота на милите... знам, това не е утеха, но така е подредила нещата майката природа и все някакси трябва да го приемем. Кураж и горе главата!

И те моля да ме извиниш, ако е неуместно... но най-голямото уважение към паметта на Сиса ще е да ощастливиш друго мъркащо същество, което се нужде от обич и грижи. Да, то няма да замести Сиса, то просто ще е друго коте, но ще даде отново смисъл на живота и ще поема любов и внимание. Аз поне бих постъпил така, а Сиса би те подкрепила, убеден съм!



Тема Re: Почина Сиса!нови [re: Haunter™]  
Автор lady_bird (непознат )
Публикувано22.06.09 10:39



Вечна й памет на Сиса! Дано в другото измерение е също така щастлива, както при Вас! И аз бих Ви препоръчала да си вземете друго коте, което да обичате както покойното.
Бъдете живи и здрави - Вие и близките Ви!



Тема Re: Почина Сиса!нови [re: Чpeвoyroдниk]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано22.06.09 23:19



Много съжалявам за милата Сиса

и искрено съчувствам. За съжаление и домашните любимци остаряват и си отиват, но ние ги отглеждаме от малки бебета и виждаме как порастват, стават зрели животинки, после остаряват... Много тъжен момент




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.