Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:53 25.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ТЪРСИ СЕнови  
Автор CZ ()
Публикувано10.06.09 14:32



Мили котколюбци,

на рождения ден на моя Даромир, 7.6.09 г. научих новината, че около седмица преди това е изчезнал от временния си дом в кв. Горна Баня. Въпреки изричните ми предупреждения да не бъде пускан навън, за да не...(знаете опасностите), познатата ми е пренебрегвала постоянно предупрежденията ми и е допуснала да се случи това. Аз да съм си го прибрала още преди месец, ама вкъщи имаме 5 бебета и изчаквах. Затова ви моля да имате предвид, че единственият сибирски родословен котарак е в неизвестност и го търся срещу ГОЛЯМО възнаграждение.Участвал е на изложби, идва от Москва и страшно много си го обичам, за да се примиря с изчезването му, както се е примирила въпросната г-жа Вейхайвей.
Ето как изглежда той:






Тема Re: ТЪРСИ СЕнови [re: CZ]  
Автор Блaryн Kaлчeв (Explorer)
Публикувано10.06.09 15:36



Леле, колко е красив!

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: ТЪРСИ СЕнови [re: Блaryн Kaлчeв]  
Автор CZ ()
Публикувано10.06.09 15:43



Именно защото е красив и с невероятно гальовен характер, подозирам, че някой си го е харесал... случайно или умишлено.



Тема Re: ТЪРСИ СЕнови [re: CZ]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано11.06.09 10:15



Вчеар прочетох в страницата на котаците, че го търсиш. Стана ми много мъчно за него и аз вас

Стискам палци да го намерите час по-скоро!



Тема Re: ТЪРСИ СЕнови [re: Mutzka]  
Автор CZ ()
Публикувано11.06.09 11:45



Намерих го. Вчера отидох за 2 ч в Г. Баня, разлепих обяви и ми се обади момичето, което го е намерило седмица преди това. Не искаше възнаграждение. Щастлива съм. Аз го намерих, въпреки че го е търсила и стопанката му... Изглежда малко странно,но за мен не е, защото вярвам в способността на котките да ни намират.





Тема Re: ТЪРСИ СЕнови [re: CZ]  
Автор desi321 (непознат )
Публикувано11.06.09 12:30



Страхотна новина.
Все се каня и аз да разкажа как загубих моята - тръгвам за семинар 4 дни и явно се е шмугнала между краката ми. По принцип никога не е бягала така. И след един ден ми се обажда приятелката ми,дето я храни, че я няма в къщи,в блока, на стълбите, пред блока, около блока. Просто откачих, а аз съм на 300 км, не мога и да се прибера. Направо ми се беше свило сърцето и след 4 дни се прибирам и се молех по пътя ох дано да я намеря, ох дано дано. Та само като паркирах колата се чу из под един голям камион - "мяу мяу- къде ходиш"
Направо ми се хвърли на врата с две лапички като голям човек ме гушна, ама мръсна мръсна в масло, бензин, нафта та бях най-щастливия човек,разревах се от облекчение. Сега много внимавам ако тръгвам на някъде с куфарите





Тема Re: ТЪРСИ СЕнови [re: CZ]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано11.06.09 12:58



Супер

Много хубава новина. Да го нагушкаш от мен



Тема Re: ТЪРСИ СЕ [re: CZ]  
Автор Людмил Ц ()
Публикувано11.06.09 14:20



Ох, слава богу! Сутринта, като прочетох и направо ми се сви сърцето! Надявам се, че вече няма да се доверяваш на други да го гледат! Иначе се улавям, че ако не виждам котките (всичките) за повече от 5 минути, почвам да изпадам в паника (за ужас на жена ми)(също се събуждам ако Радис и Софи не са до мен в леглото).



Тема Re: ТЪРСИ СЕнови [re: CZ]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано11.06.09 15:29



Страхотна новина!

Като прочетох за изгубването и аха... да се разплача. А съм на работа - не върви да рева. И после - хоп - супер новината!

Много се радвам. Хората казва, че всичко е добре когато свършва добре! И още нещо - браво на момичето, което не иска възнаграждение. Все още има човещина у хората и не всички са меркантилни.

Нагушкай го красавеца от мен!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.