Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 19.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема В старата ни столица...нови  
Автор denii (писанка)
Публикувано23.03.09 21:27



В старата ни красива столица в момента една домашна котка ражда. Преди час първото коте още с пъпната връв е изхвърлено в казана пред блока. Преди 5 минути и второто го последвало. Брат ми станал неволен свидетел. В момента майка ми пък излезе, за да се опитат да извадят котетата. Моля се само да няма още котета....



Тема Re: В старата ни столица...нови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано23.03.09 22:18



И така, имаме си ледено коте на няколко часа. Майка ми открила стопанката, отишла в тях. Отворило й малко момиченце, повикала майка му. Родили се 4 котетата, 2 от тях изяла майката щото били дефектни, едното се родило мъртво, другото живо. Много й било мъчно, но имало много котки вече. Майка ми й се примолила да го задържи само за тази нощ, защото е премръзнало, не можело. Обещали й да го кастрират...Що за хора бе, думи нямам!

Стискайте палци да оцелее единакът...

пс. Разбирате как добре се възпитава това малко момиченце в любов към животните....

Редактирано от denii на 23.03.09 22:18.



Тема Re: В старата ни столица...нови [re: denii]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано23.03.09 22:41



Изроди. Аз бих пуснала жалба. По-жестоко от това, здраве му кажи!

Стискам палци на малчото.



Тема Re: В старата ни столица...нови [re: bushkata]  
Автор denii (писанка)
Публикувано23.03.09 22:44



Ще се погрижа това да се случи. Поне този път! В тази връзка не мога да открия как трябва да изглежда тази жалба и какво трябваше да знаем? Имената на "стопанката" и адреса ли?



Тема Re: В старата ни столица...нови [re: denii]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано23.03.09 22:47



Имената на стопанката, адрес и описваш случая.

(сега е момента да ни накацат противниците на кастриране на бременни, ама не са се усетили още

)



Тема Re: В старата ни столица...нови [re: bushkata]  
Автор denii (писанка)
Публикувано23.03.09 22:56



Че що пък? Аз питам що не са я кастрирали ПО ПРИНЦИП. Иначе тя си била раждала най-редовно, но последните пъти никой не поискал котетата и вече станали много. А причината, която идотката изтъкнала на въпроса защо не го прибере поне за 1 нощ (майка ми няма нито мляко в момента, нито нищо), тя отговорила, че котката щяла много да се разстрои, да го търсела после. Не мога, не мога да разбера подобно нещо. Само за час котето се било вкочанило от студ, а другото така и не се обадило, не го открили в казана, явно бързичко е умряло. И двете старателно увити в найлон. Ама им е мноооого мъчно бе. Пълни идиоти!



Тема Re: В старата ни столица...нови [re: denii]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано23.03.09 23:05



Абсолютни кретени! Наистина трябва да се пусне жалба! На тези котенца няма да помогне, но идиотката трябва да се стресне, защото иначе си е записала да не казвам къде за кастрацията.



Тема Re: В старата ни столица...нови [re: MechoPuh.]  
Автор denii (писанка)
Публикувано23.03.09 23:12



Адресът го знам, ще намеря и името на малоумницата. Адресът на РВМС В Търново е близо до вкъщи, така че сме още по-улеснени. Майка ми естествено се дърпа, но ще я питам пак като минат 2 седмици с малкото коте, дай Боже да оцелее. Сигурна съм, че друга песен ще пее. Засега е изпило 2 капкомера сухо бебешко мляко, но било доста омърлушено. Черно с жълтичко на цвят. Поне от угризения аз бих го прибрала когато хора ми го носят на крака от казана. А тя отвърнала "АА, не може, знаете ли колко хора ми обещаваха, че ще вземат.". Майка ми казала ама аз в момента нямам мляко, не съм подготвена, оная й казала "О, аз имам" и й връчила бутилка прясно мляко. Уникални хора просто бе



Тема Re: В старата ни столица...нови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано23.03.09 23:22



Отвратително... Не мога и никога не съм можела да си обясня безпричинното зло...
След като не можеш да намериш стопани на котетата (естествено е, че няма да можеш като често котката лажса), ами кастрирай котката! Предотврати ситуацията... Направи нещо! А и върхът е като са се родили и ти хоп - в буклука... А и безочлива... и дори и притеснение не изпитва! Думи нямам... Ако поне малко беше Човек, та дори и безотговорен, поне би потърпяла да поотраснат котетата под грижата на майка си и би ги пуснала в някое село... Ама тя - в буклука... нямам думи... А и как спи спокойно?!



Тема Re: В старата ни столица...нови [re: Живoтинka]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано24.03.09 09:37



Нямам думи ... поредните безотговорни, глупави стопани

Как може да има толкова студенина и равнодушие в тези хора да изхвърлят живо същество?! Ама какво се чудя, те хората и децата си изхвърлят, пък камо ли едно коте .... Трябва да се пусне жалба, да й се покаже на тази, че не може да се прави на Господ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.