Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:43 18.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Защо замира клубният лаф?  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано10.05.09 11:03



По мои виждания клубното лафче замира. Когато се появи нова тема гледам се включваме

, значи вслизаме да четем и като не намираме нищо, което някой друг е сложил си отиваме.
Предлагам да сложим нова тем за лафче. Говорилня



Тема Re: Защо замира клубният лаф?нови [re: papyy]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано10.05.09 11:12



Аз съм "за".


Сега - това е майтап, естествено, но все пак - почти очаквам някой от моите котаци, вероятно Гелето, да надигне глас и да измяука: "Ама тя не само, че не пише тук", ами почти тотално ни пренебрегва". Горкото коте сигурно си мисли, че не го обичам вече, защото напоследък не ми остава време за милувки.

Редактирано от denny на 10.05.09 11:19.



Тема Re: Защо замира клубният лаф?нови [re: papyy]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано10.05.09 11:21



Днес е един хубав ден за българската демокрация.
Отворих очи слънчицето напича, небето се синее, птичките пеят, Бил Клинтън подгънал лапи до ухото ми кротко и приспивно мърка, Енисей гледа от балкона наставнически бабите, мирише на прясно кафеее

Пълен кич!
Бяхте ли на котешката изложба? Беше невероятно, имах възможност да гушкам всякакви котинки, дори канеления абисинец. И много други изумитекно красиви същества.
Поздрави на всички вас



Тема Re: Защо замира клубният лаф?нови [re: denny]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано10.05.09 11:24



Престани да работиш толкова, човек живее за да бъде щастлив, а не за да работи. Работи се за пари, не го прави самоцел.
Тоя Геле ка стои на снимката, още малко и ще ми покаже гъзето си





Тема Re: Защо замира клубният лаф? *DELETED*нови [re: papyy]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано10.05.09 11:47



Мнението е изтрито от athene_noctua

Тема Re: Защо замира клубният лаф?нови [re: denny]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано10.05.09 11:49



Между другото, очаквам отмъщение от гелето и Джеси. тази година ще ги "зарязвам" на два пъти... колко ли време ще мине, докато ми простят?



Тема Re: Защо замира клубният лаф?нови [re: denny]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано12.05.09 13:19



Ето няколко нови снимки, предимно на Гелето, но и една на селския кота:


Нямам думи...
Наистина е много трудно да се разбере точно какви ги върши Гелето тук. Вероятно /но само вероятно/ току-що е сътворил някоя върховна поразия /например да разпилее по пода компютърна разпечатка от двеста страници/, и е много горд от което, а главният милвач просто няма сили даже да му кресне отчаяно.


Много компрометираща снимка.
Тук не само изневеряваме на главния милвач и отиваме да си шушукаме с някой друг, ами и сме се настанили така, че да може всички не само да ни видят, ами и да ни снимат. А къде е главният милвач ли? Подготвя снимковия доказателствен материал за изневярата.


Вижте ме как се извисих!
Една нова снимка на Гелето
Всички знаят, че Гелето обича да е на висота. Е, този път наистина го е постигнал. и изглежда много горд, какво ще кажете?



Тема Re: Защо замира клубният лаф?нови [re: denny]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано12.05.09 13:21



И един селски котак:



Селски котак
Мисля, че вече сложих тази снимка в другата фотогалерия, но я слагам и тук, защото това си е котешка фотогалерия, и мястото на снимката е точно тук.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.