Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:01 25.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Ако знаете какво ми се случинови  
Автор Илиaнa29 ()
Публикувано16.04.09 18:51



Ако знаете какво шантаво нещо ми се случи днес направо ще паднете.
Ще почна с това, че с мъж ми имаме котаче, което гледаме вече девет години - той е много кротък, много привързан към нас и много добър и много чист - никога не е правил бели. Изключително е привързан към мен, буквално не се отделя от мен - винаги е допрян.
Та днес същия този котарак , скочи и се изпишка на спалнята, ама не да отбелязва нещо,а директно пред очите ми - ако знаете колко бях шокирана, чак не повярвах на очите си. Но както и да е изумена почвам да дигам чаршафи, завивки, всичко в пералнята стигам до матрака и матрак пострадал махам предпазителя на матрака , стигам до самата обвивка на матрака и тя пострадала и какво друго ми остава почвам да махам самата обвивка на матрака, която знаете е адски трудна за махане - и какво мислите, че намирам вътре - куп изсушени треви, цветя, някакви семена с които е натъпкана обвивката на матрака ми от вътрешната страна - имайте предвид, че аз не махам обвивката на матрака з апърви път и много ясно, че преди такива цветя, треви, семена не съм намирала. Това пък вече така ме шашна, питах тук, там - повечето ми познати мислят, че е черна магия подхвърлена от някоя/й недоброжелател и че котките усещали тези неща и затова котаракът ми е реагирал така - за да ме принуди да махна магията, сега смятам да я хвърлям по вода или да я нося на свещеник - едните ми познати казаха едно ,други друго.
Вие какво мислите?Днес е велики четвъртък .Днес ми се случи цялата тази история - представа си нямам кой ми е натъпкал матрака с тези изсушени цветя и треви.

Редактирано от Илиaнa29 на 16.04.09 18:54.



Тема Re: Ако знаете какво ми се случи [re: Илиaнa29]  
Автор ZoVe (непознат )
Публикувано16.04.09 21:37



Да позлатите този котан! Жив и здрав да Ви е!
Трябва да си абсолютна гад, за да се занимаваш с магии. Преди 5 години, размествайки мебели в хола на апартамента, където живеех с родителите си, вече покойници, намерих снопче косми и други боклуци, грижливо завързани с червен конец. Изхвърлих го навън, бях много притеснена и не разсъждавах. После приятелка, която е в час с тези неща, ми каза, че трябвало да изгоря "подаръка".
Хубави празници! Не се разстройвайте, иде Великден - веселете се, радвайте се на живота!



Тема Re: Ако знаете какво ми се случинови [re: Илиaнa29]  
Автор Бaлkaнcka (Бяла птица)
Публикувано17.04.09 11:16



В едно интервю отец Саръев, който страшно много харесвам, каза че магията действа тогава когато повярваш в нея. Ти реши за себе си какво да направиш с нещата , които си намерила. Моят съвет обаче е да внимаваш с хората , които идват у Вас. Според мен някой много близък е направил подобно нещо!
Весели великденски празници!



Тема Re: Ако знаете какво ми се случинови [re: Бaлkaнcka]  
Автор ZoVe (непознат )
Публикувано17.04.09 22:18



Правилно. Аз също смятам, че близки на семейството ми хора навремето спретнаха номера с космите, завързани с червен конец.
Весели празници на всички!



Тема Добрите хоранови [re: Илиaнa29]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано19.04.09 00:15



не ги ловят магии.

Тези, които гледат котки пък са с естествена защита срещу лоша енергия от зложелатели.

За всеки случай:

Всичко, което се отделя от тялото ти го унищожавай в течаща вода или огън (коса, кожа, нокти, изпражнения ...)

Магията те хваща ако и вярваш и те е страх от нея. Волевите хора, които имат чиста мисъл ги заобикаля.



Тема Re: Ако знаете какво ми се случинови [re: Илиaнa29]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано23.04.09 01:15



Когато се намери такова нещо, не се хваща с гола ръка а с желязо, нож или маша, добре е да е влизала в огън. Боклуците или се изгарят, или се хвърлят в течаща вода. Ама в случая Котьо я е осигурил

. Ако искаш да кажеш нещо, на това което унищожаваш, се казва. Но много внимавай какво си пожелаваш, че не знаеш кой те слуша.
Колкото за вярването, един репортер поппитал Айнщайн защо над вратата му виси подкова, след като не вярва. Той отговорил
- Аааа! Казват че и на невярващи помагало!
Та така

П.С. Това за което говориш обаче, много ми напомня за Енювска китка, но то е нещо, което се прави само и единствено за здраве и добро.
Питай майки баби и др., дали някой тайно не ти е сложил нещо да те пази от някой. На някои от билките котките реагират като на маркирано. Казвам го от личен опит

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Редактирано от Rapidfire на 23.04.09 01:18.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.