Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:34 24.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Повръщаненови  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.03.09 19:08



Ох... нощес Лори я чух да повръща. Сутринта мъркаше и малко даже се закачаше. После и надробих рибка, снощи пак яде от нея. Малко я бяхме пресолили. В чинийката си имаше и от сухата на Роял-канин. Днес повърна пак няколко пъти и загуби апетит. Отидохме до местния ветеринар. Бие й инжекция и аз го питам какво й бие, а той: дръж сега после ще обясняваме. И после не обясни. Заръча ми да й направя лимонов сок с малко сода бикарбонат и ми даде една спринцовка да й дам против повръщането. Сега да й дам два пъти /през устата разбира се/ и утре пак няколко пъти и вечерта пак да отида. Казах му на моя мъж, че ще му повярвам само ако каже:вървете в клиника в Пловдив. А той /мъж ми/ само повтаря: Нищо й няма. Ще се оправи. Утре ако е така ще я водим в Пловдив. Но аз не издържах и си викам поне може нещо да я оводни. Ми то нали трябва все пак да се направи някое и друго изследване?!?! Ще я видя утре как ще е. Как може да лекуват така на тъмно?! Всички ваксини и хапчета са й дадени навреме. Може нещо от храната да е и дано е така. Повръщането й е като стомашен сок-бяло, мъничко. Гърчи се като повръща. Милинката ми душичка гледам я хуква към тоалетната и си викам нещо живна, а тя бързала там да повърне. В тоалетната си, да не цапа, душичката мъничка. Два пъти го направи този номер-умницата ми. Утре през деня ще видя дали е по-добре и ако не е направо в Пловдив ще я карам. Охх, реве ми се като я гледам...



Тема Re: Повръщаненови [re: Ekna]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано02.03.09 19:33



Котето яде ли? Пие ли вода? Ходи ли до тоалетна по голямо? Да сте я виждали да дъвче обелки от салами, найлон, големи кости, някакви твърди и несмилаеми неща? Ако до утре поне пиенето не се оправи, отивайте в клиника където имат операционна и добри хирурзи.

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено


Тема Re: Повръщане [re: Rapidfire]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано02.03.09 20:18



Днес не яде, не пие, в тоалетната влиза само за да повръща. Не съм я виждала да дъвче обелки, но не е изключено.Вчеа си беше налапала мартеницата чак от гърлото я извадих и я свалих веднага. Тя беше домашна мартеница-не е имала висулки по нея. Да, така и ще направя. Те как разбират ако има нещо в стомахчето? Подува ли се или какво? За сега нашето коремче не ми се струва твърдо. Но и след инжекциите от които мина час и 1/2 няма никакво подобрение.

Дали да й дам малко вода със спринцовката?



Тема Re: Повръщаненови [re: Ekna]  
Автор tonyta76 (непознат )
Публикувано02.03.09 20:59



пак на лекар, да я видят хубаво и рентген да направят...и може да ти се стори странно но нека да проверят и за червено гърло. Нашичкия трепера и не яде и се давеше и повръщаше цяла седмица. снимахме го с каша без каша проверка на зъби какво ли не ....и накрая червено гърло
вижте я хубаво котаната стискам палци и пиши



Тема Re: Повръщаненови [re: tonyta76]  
Автор Ekna (Усмивка)
Публикувано03.03.09 11:41



Днес от рано сутринта тъпчем, мъркаме, досаждаме, драскаме, ядем ... всичко си изглежда на мястото

. Още не смея напълно да се отпусна.Ще я наблюдавам. И след като е по-добре ще отидем пак до местния вет довечера, както той ме посъветва.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.