Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 25.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Помощ за обгорено котенценови  
Автор denii (писанка)
Публикувано26.01.09 13:12



Коте на 4 месеца с обгорено лице след гръмване на газова бутилка. Поне така се предполага. Гръмнала е миналата неделя, аз го намерих вчера. Сега е в Син Кръст, на антибиотици за изгореното носле. Няма мустачки, няма вежди, козината на цялото тяло е опърлена. По-лошо са пострадали очичките. Третия клепач на едното оче е разкъсан и като го пусне се виждат само парченца. Не знам какво ще се прави с него. Обезпаразитиха го. Взеха кожна проба, защото имаше съмнения, че нослето не е изгорено, а болно от нещо кожно, но пробата е отрицателна. Просто е доста изгорено. Котенцето е момиченце, ужасно мило, не гъкна докато стъргаха изгорения нос до кръв. Ще публикувам снимки малко по-късно.

Реших да го кръстя Моли.

За жалост отново моля за финансова подкрепа и най-вече за подслон за котето. Нищо не платих в неделя в клиниката, просто защото нямах. Планували сме и кастрация след курса антибиотици.









Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор Maцa1 (непознат)
Публикувано26.01.09 13:17



Как да пратя парички-не съм от София.



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: Maцa1]  
Автор denii (писанка)
Публикувано26.01.09 13:20



Ами както ти е по-удобно. Може по банков път, може да ти дам адрес за пощенски запис.

Благодаря много! Особено в този момент!



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано26.01.09 13:34



А, можеш ли да ми кажеш каква такса ще трябва да zаплатйа ако ти пратя пари по твоята сметка, а не по таzи на дружеството, zа която установихме, че е скъпичко да се пращат пари.

П.С. Мисля, че Маца те пита zа банковите данни. Ако човек е нов и не zнае адреса на страничката на дружеството, то е почти невъzможно да открие как да ви прати пари.

@Маца, ето виж тука





Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: orhideja]  
Автор denii (писанка)
Публикувано26.01.09 13:41



Нямам никаква представа, за жалост



Има и още една сметка, която също може да се ползва, на мен тя ми е по-удобна. Тя е обща сметка на форума за бездомни животни. Вижте тук:



БАНКОВА СМЕТКА ЗА НАБИРАНЕ НА СРЕДСТВА:
Име (Name): МАКЕДОНСКА МИЛЕНА ТОДОРОВА (MAKEDONSKA MILENA TODOROVA)
IBAN: BG16UNCR96601047014706
BIC: UNCRBGSF
При банка (Bank): УниКредит Булбанк (UniCredit Bulbank)

При попълване на вносната бележка или платежното нареждане е желателно да попълните основание за плащане и ник или име.



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор Maцa1 (непознат)
Публикувано26.01.09 14:58



По-лесно ми е с пощенски запис,защото има наблизо поща.Дай име и адрес и утре пращам.



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: Maцa1]  
Автор denii (писанка)
Публикувано26.01.09 15:46



Ще ти ги пратя на лични.



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано26.01.09 22:01



много хубава душичка. Ще се опитам да пратя нещо в сряда преди работа, защото утре съм заета цял ден. Какво да напиша в основанието ? (ще ползвам сметката на сдружението, на която изпратих миналият път, би ли ми я написала на лични?)






Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: angel_sin]  
Автор мapaя (непознат )
Публикувано26.01.09 23:14



дай координати за пощенски запис - nely61@abv.bg



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано27.01.09 10:35



И на мене ми е по-лесно с пощенски запис, персонала в дома не иска да работи с бянкови сметки, а аз не ходя далече заради дядото




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.