Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:59 17.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: За феноменът "препикано мушкато"нови [re: Mutzka]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано19.02.09 16:43



Аууу - станали сте много красиви! Я покажи малко "пресни" снимки на този левент, не го крий





Тема Re: За феноменът "препикано мушкато"нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано19.02.09 16:50



Да не те обезкуражавам, ама може и да не помогне! Поне при мен не помогна! Моите и двамата ужасно, ама ужасно мразят цветята, така че ми се наложи да се простя с опитите си да отглеждам цветя и котки едновременно

- единият (Арчър) къса или джвака листата, другият (Монето) рови в саксиите като кокошчица и изхвърля пръстта навън. Та опитах да сложа такова капаче на едно сандъче, като го захванах и с тиксо отстрани и въпреки това той ходи все там, все чопли и успява да си промуши лапичката (всъщтност вече лапището) и да изгребе малко пръст.



Тема Re: За феноменът "препикано мушкато"нови [re: Mutzka]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано19.02.09 16:55



При нас кръговете наистина вършат работа - що се отнася до ровенето, разбира се (залепени са със здрав скоч на 5-6 места, а като видя че успеят да скъсат някое местенце - подновявам). За сметка на това имам една маранта, която всяка сутрин губи по едно листо напоследък - листото бива откъснато (по-точно - отжвакано точно където започва дръжката му), пуснато на земята и там додъвкано.
Може да е стремеж към зеленина, знам ли... Да взема да им купя и аз една тревичка... За колко време пораства?

Редактирано от Zhimi на 19.02.09 16:57.



Тема Re: За феноменът "препикано мушкато"нови [re: Zhimi]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано19.02.09 17:04



Около седмица на топло и светло



Тема Re: За феноменът "препикано мушкато"нови [re: Mutzka]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано19.02.09 20:02



Кърговете може да направите по-естетични, като залепите отгоре камъчета, миди или каквото се сетите.





Тема Re: За феноменът "препикано мушкато"нови [re: Zhimi]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано19.02.09 20:04



Твоите писани са станали още по-големи красавици. Днес разгледах снимките докато слагах линка за кръговете. Страхотни са

Да ги нагушкаш много много от мен



Тема Re: За феноменът "препикано мушкато"нови [re: Gatofilla]  
Автор la_gata_negra (la_gata)
Публикувано19.02.09 20:52



Ние сме от тези "щастливци", дето могат да гледат и цветя...ако изключим нолината и младите ареки. Голям афинитет към тях, иначе към котешката трева от семената...нулев интерес... гадина такава

. Сега отгледам (на работа) водна палма (препоръчаха ми я)...взех я за един ден и тя много я хареса...все едно пържола съм й донесла. За два дена я опропасти...добре, че имам три сакции...
Останалите...не са малко, но нашата не ги пипа...ще ги снимам, да ти покажа какви (евентуално) можеш да отгледаш, без опасност от изяждане...ровене...итн



Тема Високата киселинностнови [re: Mor-Rioghain]  
Автор martyr (мчк)
Публикувано23.02.09 11:54



на котешката урина действа като ПРЕторяване и повечето растения може да изгорят.

Измий почвата, както те посъветва Тарале Ж.

Може да пробваш и моят трик с лютият червен пипер. Писал съм преди време. Лошото е, че вече имам 10 излишни коренчета люта чушка в саксиите на мушкатото, водната палма и драцената. Уж нямаше семенца ама ...

Иначе другата флора е гордо игнорирана от госпо'ицата, но тези направо си ги пасе всеки път щом се разсея. А да кажеш, че няма сандъче с 35 см житни стръкове, от грапави по-грапави от сочни по-сочни ...





Тема Re: Високата киселинностнови [re: martyr]  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано24.02.09 21:59



Лют червен пипер?

Това НИКОГА не би ми хрумнало

Значи тревичката все пак покара, май все пак пишкането е било само веднъж. Сега, след като тревата е порастнала, няма как да пишка вътре.

По-рядка е от преди, очевидно някои от семенцата все пак са "изгоряли". Но все пак имаме хрупкава паша Не, че се убиват да я ядат, ама... Те си знаят




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.