Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 24.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема бясна съмнови  
Автор tonyta76 (непознат )
Публикувано21.01.09 11:57



снощи на събрание на блока една жена казала, че щяла да отрови котките пред блока.
мръсно и правели...а не отчита всичките хартии, пликчета, фасове и други гадости нахвърляни от хората, и няма да си направи труда да говори със старата жена от първия етаж дето метка манджи през терасата...щото жената е много възрастна и не е добре, само това и е останало да се грижи за уличните.
довечера сле дработа смятам да я навестя съседката, не бабата....и да поговоря с нея
ще трови.....ужас ...от сутринта съм бясна



Тема Re: бясна съмнови [re: tonyta76]  
Автор Людмил Ц ()
Публикувано21.01.09 13:58



Можеш съвсем сериозно да я "предупредиш", че съществува поверие, проверено многократно, според което, ако човек умишлено причини зло на котка, то злото десетократно ще му се върне. На бабичката можеш да вземеш зарибяващо един пакет суха храна средна хубост. Аз така направих с майка ми, след което тя се отказа повече да се занимава и цапоти с разни манджи (тя си храни нашите си котараци). Успех!



Тема Re: бясна съмнови [re: tonyta76]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано21.01.09 15:04



Ами говори и с бабата, то това е по-важно, за цената на попарките, които прави (предполагам) може да купува някаква суха храна, кяото не цапа така. Или да ги храни някъде отзад, като прибира всякакви пликчета и панички, да не оставя нищо.
А на отровителката кажи, че си има закон и ако се случи нещо на котките ще последа жалба за жестокост, всички са чули, че се е заканила, така че тя ще го отнесе.



Тема Re: бясна съмнови [re: bushkata]  
Автор terra6 (непознат )
Публикувано21.01.09 18:05



Излъжи я нещи тази ненормалница, за да я стреснеш. Това за поверието не е лошо, ама може да не е суеверна. Можеш да и кажеш че има някаква асоцияция за защита на животните,която следи за убити( отровени и др. ) животни, тъй като закона не го позволява. И глобите са много големи.....
Незнам това сега ми хрумна, измисли нещо. Писна ми от тъпи егоисти





Тема Re: бясна съмнови [re: terra6]  
Автор Людмил Ц ()
Публикувано21.01.09 18:24



Всички хора са суеверни, даже и да го отричат. Опитай да се закълнеш в майка си за нещо което не е вярно.



Тема Re: бясна съмнови [re: Людмил Ц]  
Автор tonyta76 (непознат )
Публикувано21.01.09 20:50



никога не съм си позволявала такъв език.....обачи тази е тъпа кучка!
до сега говорихме, пробвах с добро без суеверия и без заплахи, помолих я един вид, обеща да не го прави, надявам се да е така.


с бабата няма смисъл да говоря, жената е много стара и не е добре имам предвид не разбира когато и говоря.....та така



Тема Re: бясна съмнови [re: tonyta76]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано21.01.09 23:32



Човешкото зло няма граници... И аз бих била бясна на твое място. Но си постъпила добре - мисля, че подходът ти е най-правилния възможен в такъв случай... Дано да кротне това зло...

Все си мисля, че който наистина възнамерява да направи такова нещо не би го казал публично... и обратното - който много-много се заканва и заплашва цели да стресне чрез думи и да привлече вниманието...

Господ да пази душиците...



Тема Re: бясна съмнови [re: tonyta76]  
Автор denii (писанка)
Публикувано22.01.09 10:04



За жалост това е основният сценарий, по който се развива действието на места с много котки и жилищни блокове. Един преглед на бг мама е достатъчно, за да почерпите опит и съвети как най-успешно да ги изтровите, с какво и колко пъти.

Но повечето такива истории не стигат до тук.



Тема Re: бясна съмнови [re: denii]  
Автор tonyta76 (непознат )
Публикувано22.01.09 14:19







Тема хора отровени санови [re: tonyta76]  
Автор tonyta76 (непознат )
Публикувано28.01.09 16:58



и аз нищо не мога да направя, не мога да го докажа и от органите тук никой няма да си мръдне пръста...а на мен ми се иска да я намеря тази......и да и избия зъбите......и после да я удуша
няма ги от 2 дни погребах едното ...не знам още колко са пострадали...а ги знам от бебешоци
на никой не пречеха защо хората са толкова отвратителни и гадни...защо трябва да убиват

не мога .....даже да заплача ....тук е единственото място където мога да си излея




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.