Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:36 21.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Котаракът ми ме избягва?нови  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано28.01.09 18:08



Бях в болница 6 дни, от понеделник съм си в къщи и установих, че любимият ми котарак не ме обича вече. Звучи смешно, но се държи студено и изобщо не е котето, което оставих.
Става въпрос за изключително гальовно коте, което непрекъснато е около мен, тъй като съм си в къщи по цял ден. Винаги сме в контакт и ако не ми е на скута ми е в краката и винаги спи при мен. Докато съм на компютъра умира да се бута пред монитора, да се закача - изобщо търси всячески допир и гушкане.

Сега положението е.. Все едно друг котак заварих! Гледа тревожно, раздразнителен е, не иска да се гушка, не иска да влиза в спалнята, е да - сутрин както винаги в 6 идва да ми помърка в ухото за да го нахраня, но ако понеча да го гушна се дърпа и бяга


Опитвам се да играя с него - много му е...лоша играта, драска и хапе не на шега!

Даже обвиних мъжа ми, че е стресирал нещо животното и се е пошашавило!
Вярно, че тия 6 дни е бил по цял ден самичък, но възможно ли е да ми е толкова сърдит?
Имам предвид ЧАК толкова сърдит?
Другите ми две котки са с непроменено поведение.

Моля ви , как да си спечеля отново котето, не спирам да му говоря и да се държа както преди, но той просто не ме иска.


Редактирано от Wildberry на 28.01.09 18:08.



Тема Re: Котаракът ми ме избягва?нови [re: Wildberry]  
Автор denii (писанка)
Публикувано28.01.09 20:14



Мисля, че може би миришеш различно. За това е така. Котките имат чувствително обоняние и може би все още носиш миризмата на болница. Когато се прибрах тази година след 10 дневно отсъствие Коко се държеше по същия начин, че и Сузи отчасти. След ден, два ще му мине.



Тема Re: Котаракът ми ме избягва?нови [re: denii]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано28.01.09 20:39



Може и да имаш право, но нали съм си със старите домашни дрехи, пък и другите котки си се държат нормално, даже едната ми се радва сякаш повече от обикновено, само той ли ще да е толкова чувствителен?
Дано се "оправи", че направо все едно друг котак има в къщи и не, че нещо лошо, но си искам стария Ашли..



Тема Re: Котаракът ми ме избягва?нови [re: Wildberry]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано29.01.09 07:32



Не ти е сърдит изобщо. До момента обаче ти си била с по-висок статут от него в прайда, но сега си болна и той използва факта за да те предизвиква или вече направо си мисли че той е главната котка. Като се пооправиш той отново ще усети къде му е мястото.



Тема Re: Котаракът ми ме избягва? [re: Tapaлe Ж]  
Автор Wildberry (bitter)
Публикувано29.01.09 08:03



Ами той е "в подчинение" от големия ми котарак, който го поспухва от време на време, та едва ли се чувства водач на прайда.
А аз не съм точно болна, бях в болница заради рутинни изследвания, които се проточиха.
Не знам, много тъжно обаче.
Снощи направо ме одра, докато му сменях водата, сутринта пак не даде да го гушна, докато се глезеше за храната си





Тема Re: Котаракът ми ме избягва?нови [re: Wildberry]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано29.01.09 08:48



Мисля, че е нормално. Явно се е чувствал изоставен и сега ти го връща! Преди година и половина и аз бях 2 седмици в болница. Като се прибрах и двамката ми котарака се държаха така, особено Монката. Дъщеря ми каза, че той много е страдал за мен - и двете седмици непрекъснато стоял пред входната врата и жално скимучел. А като се прибрах, не искаше въобще да идва при мен - само ме гледаше странно отдалеч. Това продължи повече от седмица, докато му мине "сръднята". Явно миличкото е мислило, че съм го изоставила и повече няма да се прибера. Големият по-леко го е преживял, тъй като той е по-привързан към кака си.
Така че споко! Ще се заобичате отново!

Редактирано от HaдяИ на 29.01.09 08:49.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.