Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:53 11.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Красавец Гарфийлд търси домнови  
Автор denii (писанка)
Публикувано09.10.08 09:59



Красив, много много гальовен и добър котъо търси дом. На видима възраст 1.5-2 години. Обезпаразитен, скоро и кастриран. Има нужда само от една хубава баня, за да блесне в целия си блясък. Ако някой прояви желание да даде на котьо дом за тежката зима, може да научи повече за него на denitza_avramova@abv.bg







Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: Красавец Гарфийлд търси домнови [re: denii]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 17:07



боже Дени, поредния хубавец на улицата....не ми прилича досега да е бил уличен честно, пак на някое дете му е омръзнала играчката





Тема Re: Красавец Гарфийлд търси домнови [re: denii]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано09.10.08 18:03



Само да вметна, че Гарфилд все още не му подхожда. Може би след време...Иначе, че е красавец няма спор!



Тема Re: Красавец Гарфийлд търси домнови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано09.10.08 23:53



Аууу, че е красив! Разкажи за него повече... от къде се взе това прекрасно създание? Каква горда осанка само... какви кехлибарени очи...

Дано има късмет и да намери своите хора. Да го обичат и да го гушкат много, много. Винаги съм харесвала рижавите...



Тема Re: Красавец Гарфийлд търси домнови [re: denii]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано10.10.08 09:20



наистина, къде го намерихте?



Тема Re: Красавец Гарфийлд търси домнови [re: prAsino]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано10.10.08 14:17



Много е красив! Какви са изискванията за нов стопанин?



Тема Re: Красавец Гарфийлд търси домнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано10.10.08 15:32



Котето се появи отнякъде в Овча Купел и заживя пред офиса на мои приятели. Живее там близо месец. Те го хранят, разбира се. Изцяло домашен. Като видел човек, тръгвал към него мяучейки. Явно е избягал/изхвърлен...В началото е бил само кожа и кости, но вече поналива и заглажда косъм. Хората казват, че е невроятен лигльо и гальовник.

Условията са както обикновено - отговорни стопани. Ако питаш за въпросника, папи, да, бих искала и той да се попълни, не за друго, ами защото спестява доста въпроси.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Красавец Гарфийлд търси домнови [re: denii]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано10.10.08 15:54



Прати ми го тогава въпросника, да го попълни един дядо, той го хареса и е вдовец и добър човек. Не е гледал досега котки, но са приятели с моя дядка и ще се обучи. Има добри доходи от голяма пенсия, наеми от собствени имоти и живее при нас в пансиона. Условията щом са добри за нашия котарак ще бъдат и за неговия. Ще се кастрира за да не маркира и да няма проблеми с персонала.



Тема Re: Красавец Гарфийлд търси домнови [re: papyy]  
Автор denii (писанка)
Публикувано10.10.08 16:47



Този дядо няма ли как директно да говори с мен? Не обичам посредничеството. Имейлът ми го знаеш, ако няма достъп до интернет, тогава предпочитам да се видим с него на живо.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Красавец Гарфийлд търси домнови [re: denii]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано11.10.08 00:33



Ще му кажа. то достъп има, от моя лаптоп, но не е особено компютърно грамотен. Утре ще се позанимаваме с него. Ще му обясня за клуба и да се регистрира и да си пише по форума и си общува с тебе. Но ако не усвои уменията и котарака няма друг мераклия пак ще ти пиша. Пък и сложи въпросника, да го прочете във форума, може и да не е годен според изискванията, знам ли. Ние с моя мъж сме някак инстинктивни коткари и когато задомявахме котенца може да не сме имали правилни изисквания. Предимно за добросърдечни хора с площ и средства за отглеждане. Винаги съм си мислела, че стари ергени и моми, вдовци и вдовици са много подходящи за стопани на котенца. Самотните хора имат нужда от верен и безкористен приятел, просто трябва да научат за КОТКИТЕ.


Но задомените ни котенца от миналата година, дето ги намерихме в канавка на връщане от рокфеста в Каварна още си живеят при старите стопани. .
Лека вечер и добри хора за котенцата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.