Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:09 11.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано20.02.09 20:36



Мрежата била купена и поставена, имат мерак хората. Ами не ни остава нищо друго освен да стискаме палци





Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано20.02.09 21:37



Много се радвам. Това все пак показва, че имат сериозни намерения. Дано всичко да е наред и Моли да е щастлива. А за палците - ние си ги стискаме и всячески изпращаме положителна енергия...





Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано21.02.09 12:22



Ами браво на тях.

Стискаме.



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано22.02.09 17:45



Задомени днес успешно! Ще се видим още веднъж с Моли, за да подпишем договора, така че надявам се на следващите снимки да ви я покажа в малко по-котешка поза. Горкото коте за първи път попадна в домашна обстановка, веднага се размърка. Много красива е станала! И вече ще си има собствено пухено кошче. Хората бяха изпълнили всичките ми важни и маловажни изисквания. Спокойна съм .
А те са ужасно щастливи, което ме успокоява още повече.

Остана сметка от 85лв за доплащане, които за жалост не успях да платя днес...









Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано22.02.09 21:35



Дени, страхотно! Много се радвам - за Моли, за теб и за новите стопани!

Желая на Моли да е жива и здрава и мноооого щастлива, обичана и пр. - всичко онова, което е котешкото щастие!

Желая на стопаните да са щастливи с Моли поне колкото сме ние от нашето семейство с Лео...

Желая ти на теб да се радваш много и да се чувстваш удовлетворена от развоя на събитията! Дано да осъзнаваш колко добра работа свърши. Дано Моли да намери начин някакъв... котешки... интуитивен начин да ти каже колко ти е благодарна... Сигурна съм, че е така!





Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано07.03.09 21:54



За жалост остатъкът сметката на Моли продължава да стои, а аз нямам възможност да я покрия цялата. Кофти ми, но ако някой има възможност да ми помогне, ще съм му безкрайно благодарна!

Ето и снимки на Моли от новия й дом





Тази дали ви я показах, не помня?





Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано08.03.09 00:02



Дени, защо ти е кофти? Все пак ти не можеш сама да плащаш... нито да доплащаш... Хубавото е, че не си сама. Има и други любители на котинките...

Много, ама много се радвам за Моли.

Пускам още сега малко парички по сметката на Сдружението. Дано и още някой се включи...



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: Живoтинka]  
Автор denii (писанка)
Публикувано08.03.09 23:35



Благодаря ти от сърце и душа за пореден път! Всеки път когато започна да издишам, ти ми се притичаш на помощ и то за животинче, което никога не си виждала и чувала! Знам, че съм досадна (и бушката ми го каза веднъж

), но за в момента нямам друг начин освен словесния да ти благодаря. Дано добрината се върне на теб и семейството ти стократно някой ден!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.