Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 12.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: мapaя]  
Автор denii (писанка)
Публикувано27.01.09 11:01



Изпратих и на двете ви. И благодаря!!



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано27.01.09 15:42



Котенцето вече може да си ходи от клиниката. Обезпаразитено е, няма диарии, повръщаници и прочие. Може да бъде кастрирано, но ще търся кастрация с преференциални цени. Антибиотика може да гълта и през устата. От неделя вечер до този момент сметката му е 60 лв.

На мен ми е безкрайно тъжно, но не мога да го държа повече там. Надявам се на някакво чудо като това с Шатци...



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор мapaя (непознат )
Публикувано28.01.09 17:22



Безплатно кастриране:
1. Д-р Надежда Златева, кв.Редута, ул.Иларион Драгостинов 21, тел.870 44 64, моб. 0888 934 509

2. Д-р Димо Димов, кв.Стрелбище, ул.Нишава 113А, тел.958 81 30, моб. 0888 418 898

3. Д-р Богдан Атанасов, кв.Красно село, ул.Царево село 13, моб. 0888 712 116



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: мapaя]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано28.01.09 17:47



За съжаление тази информация не е актуална от малко повече от година насам. Безплатни кастрации в момента има само в студентски град и в приют Надежда.



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: MechoPuh.]  
Автор denii (писанка)
Публикувано28.01.09 18:15



Като в Ст. град не оперират до 10.02 ....



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано29.01.09 19:41



Момичета, получих 2 записа днес. Един от Нели Ж. и еди от Деси Й. Предполагам това са маца и нели. Благодаря ви от сърце! Утре ще ходя да взема паричките от пощата и в събота ще ходя до Син Кръст. Ще я снимам и ще ви пиша с новостите ако има. Сигурна съм, че не се чувства добре в клетката, но ще я задържа още малко там, пък дано изскочи някаква възможност за нея.

Благодаря ви за помощта! Оценявам я!



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано31.01.09 19:33



Моли, добричка, кротка и много красива. Платих досегашната сметка, другия уикенд ще платя за следващата. Няма кандидати още...

Състоянието й е добро, капят капки, оше малко антибиотик и след още 2 обезпаразитявания ще се ваксинираме. След това и кастрираме и дай Боже задомим.







Взех бележки и в понеделик ще ги сканирам от работа и публикувам тук. Хиляди благодарности към дарителките! Много ми помогнахте, на мен и Моли!



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано03.02.09 22:19



Всеки път като се прибера и седна вкъщи на компа се сещам, че забравих да сканирам бележките. Утре обещавам!

Моли е добре иначе. Учудвам се, че няма запитвания за нея. На мен ми е ужасно красиво това коте. Малко не е по модата та явно затова липсва интерес. Но споделям възглед, че колкото повече чакаш, толкова повече ще си заслужава. Дано да е така!



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: denii]  
Автор ZoVe (непознат )
Публикувано04.02.09 14:27



Дано Моли намери любящите си стопани. Искрено вярвам, че те ще се появят. Дано Сивушка е по-добре в Германия.
Дано и Ани си намери топъл дом и обичливи люде в него.
Само дето си прекалила с обясненията - в онзи сайт - за това какво харесват хората и какво - не, какво разбират и какво - не. Много си падаш по нравоученията и категоричните заключения. Ами не всички са като теб, мнозина предпочитат породисти котета, които да им красят къщата. Впрочем, в това няма нищо лошо!
Разни хора, разни идеали!



Тема Re: Помощ за обгорено котенценови [re: ZoVe]  
Автор denii (писанка)
Публикувано04.02.09 14:57



В кой сайт пак съм нравоучителствала?

И да, разни хора. За мен е ужасно тъпо и ограничено масово хората да търсят породисто или да бъдем точни, приличащо на породисто, щото породистите са им скъпи. Навсякъде другаде, във всяка друга страна, щом се реши, че се иска домашен любимец, хората се обръщат към местния приют. Тук не. Тук - хем да е евтино, хем да е красиво, хем да не прави бели, нали? Обяснявам си го с комплексарщината на българина, беднотията, стремежът да имаш хубави предмети и придобивки, за да изпъкнеш. На запад, че и на изток, няма такова нещо. Манталитета ни куца, на нас, не друго.

Дано всички си намерят домове, далеч от породиститие хора



пс. Да им красят къщата?!?! Ти такова ли търсиш? Ти ли беше този, дето пита за рижко и се възмути колко бил палав? Сега ми става ясно....

Редактирано от denii на 04.02.09 14:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.