Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:16 13.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Събирачка на котки в Надежданови [re: MechoPuh.]  
Автор мapaя (непознат )
Публикувано04.02.09 14:09



Преди малко пуснах парички по сметката, а в основание за превод писах "Котета кв.Надежда". Не знам това ли трябваше да пиша?



Тема Re: Събирачка на котки в Надежданови [re: мapaя]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано04.02.09 21:57



Сега погледнах сметката и парите са пристигнали. Много ти благодаря за помощта

! Днес задомихме първото от котенцата - бежовото момиченце. Стискайте палци по-скоро да намерим добри хора и за другите котенца.



Тема Re: Събирачка на котки в Надежданови [re: MechoPuh.]  
Автор мapaя (непознат )
Публикувано05.02.09 14:13



От сърце им го желая!!!



Тема Re: Събирачка на котки в Надежданови [re: MechoPuh.]  
Автор lady_bird (непознат )
Публикувано05.02.09 22:22



Къде мога да видя тези сладки котенца и да си избера едно от тях? По кое време може да стане това и с кого трябва да се свържа?



Тема Re: Събирачка на котки в Надежданови [re: мapaя]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано09.02.09 23:53



Имаме си втора задомена мома

. Трицветната госпожичка от снимка номер 5.



Тема Re: Събирачка на котки в Надежданови [re: MechoPuh.]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано10.02.09 00:51



Ха, честито! Дано е едно супер щастливо и обичано коте! Ама наистина е много сладичка тази госпожичка... мисля си, че ако ми е в ръцете никога няма да я пусна... пухинката малка...





Тема Re: Събирачка на котки в Надежданови [re: Живoтинka]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано15.02.09 01:31



От днес и двете рижаво-бели момченца са в новите си домове! Имаше много много кандидати и за двамата, но аз искрено вярвам, че избрахме най-добрите, сърдечни и подходящи хора и за двамата

.



Тема Re: Събирачка на котки в Надежданови [re: MechoPuh.]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано16.02.09 00:06



Много се радвам. Желая им късмет и дълъг и щастлив живот - да са обичани и щастливи. Всъщност е ясно, че имат късвет - щом срещнаха хора, които да им помогнат и да се погрижат за тях значи са си родени с късмет....

Още веднъж - благодаря на теб и на всички, които се погрижиха за тези котета.



Тема Re: Събирачка на котки в Надежданови [re: Живoтинka]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано16.02.09 23:06



Забравила съм да покажа тук снимки на двете осиновени принцеси

.











Тема Re: Събирачка на котки в Надежданови [re: MechoPuh.]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано05.03.09 22:26



Имам малко хубави и малко не много хубави новини. Първо хубавите. И последните две бебета намериха стопани. Две от възрастните котки, които успяхме да вземем (черно-беличкият котарак и младичката трицветна котка) вече са в Германия, но първо ще трябва да се социализират малко преди да могат да им намерят дом. И сега недотам приятните неща. Първото котенце, което задомихме се връща при нас. Майката на жената, която го осинови се е разболяла лошо и на практика не може да се грижи сама за себе си и дъщеря и отива да живее у тях. Там си има друга котка и малката идва в повече, а и предвид на обстоятелствата не е удачен момента да се затрупват с котки. Та бежовото момиченце отново си търси дом. Надявам се този път да е завинаги. Сега ще ви покажа снимки да видите колко е порастнала само за 2-3 седмици и колко се е разхубавила

. Вече е и ваксинирана.



Другите 2 котки, които са при нас не се радват на никакъв сериозен интерес, макар че едната е пухкава и красива. На това отгоре имат нужда от социализация, защото още са уплашени и не особено общителни.
Другите 6 са си в Надежда и си гладуват и мизерстват по всяка вероятност. Не знам кога изобщо ще успеем да стигнем до тях като не можем да задомим тези, а парите за храна и тоалетна свършиха .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.