Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:32 18.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови  
Автор terra6 (непознат )
Публикувано17.01.09 02:46



Здравейте!
Дойде им реда на мойте писани за кастрация. Едната е на година и нещо , а другата на около 5-6 месеца.
Знам, 4е това не е кой знае колко сложна процедура, но си се притеснявам, все пак е операция. Искам поне да съм сигурна, че ги оставям в добри ръце .
Моля ви препоръчайте ми клиника в София, от която вие лично сте много доволни!
Благодаря ви !





Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: terra6]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано17.01.09 07:44



струва ми се, че няма да получиш еднозначен отговор тук .... нормално е от всяка клиника да има и доволни, и недоволни ... Аз си кастрирах мъжкия преди 6 години в местният зоомагазин, където имаше кабинет и бях доволна, само че не помня името на доктора (а и той отдавна не е там). Сега за женската - мисля да я водя в "Добро хрумване" - да кажем, че съм чувала повече добри отзиви за тях, отколкото лоши. Операцията не е от най-сложните (естествено, за женските е по-тежка). Риск от инфекция винаги има, но за това не ти остава друго, освен да се довериш на кабинета .... Котките ти са млади и за това предполагам, че няма да имате проблеми, така че действай








Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: terra6]  
Автор denii (писанка)
Публикувано17.01.09 12:20



Къде живееш?



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: denii]  
Автор terra6 (непознат )
Публикувано17.01.09 13:33



Аз съм в София , в Люлин, но за мен няма значение къде ще ги заведа,дори и да не е в Люлин, стига да съм спокойна. Знам , че може би ще получа различни отговори (Клиники) , но исках да попитам ,за да не попадна пък на най-неподходящата. Иначе и аз мислех да Добро хрумване, тъй като чувам доста позитивни мнения за тях.
Другото, което ме притеснява,е че голямата ми котка, имам чувството че постоянно е разгонена, обикаля ,мяука постоянно от доста време насам. Израстнала сам с котки и познавам маукането им, така че не мисля че мяука заради нещо друго, а точно като разгонена. Това ме притеснява много, дано всичко е наред.



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: terra6]  
Автор denii (писанка)
Публикувано17.01.09 13:51



В Люлин ти препоръчвам д-р Караславова. Чета я редовно в зоомания и съм с много добро мнение за нея. Такова има и една моя осиновителка. Клиниката й се казва Лекс.



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: terra6]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано17.01.09 15:31



Не ти е далече Добро хрумване, ще останеш много доволна, а и транспорт имаш с трамвая, ако нямаш кола. Аз съм много доволна от тях, не работят през пръсти, имат грижа за животинчетата и обичат котки. Последното е много важно, защото моето куче е добре дошло навсякъде, а котараците ми не! За мъка на ветовете песът е здрав като бик и почти толкова голям



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: papyy]  
Автор terra6 (непознат )
Публикувано17.01.09 17:15



Аз кола имам ,така че така че както казах не ми е проблем разстоянието. За мен е важно като си оставя уплашените котенца и да знам че са в добри ръце


Честно казано моите котки ги водих в кабинета зад Билата(Лекс), когато имаха гъбички и момичето там беше доста отзивчиво, а ини излекува. Но за кастрация малко се притеснявам да и ги дам , незнам, може би защото не съм чувала много мения за нея. Май ще се спра на Добро хрумване, много хора са доволни от тях.
Трябва ли обаче предварително да запиша час, сигурно да



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: terra6]  
Автор denii (писанка)
Публикувано17.01.09 17:18



Караславова е приятелка на Бобадова, гарантирам ти за нея


Не си чувала за нея, а си чувала за Добро хрумване заради бездомните животни в последното. И двата избора са добри.



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: denii]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано17.01.09 18:07



Караславова ми кастрира хамстера

, беше перфектна операция.
Д-р Бобадова, ясно.
И, но не на последно място д-р Димов от Бест Вет, на него поверих 11 годишната котка на дядото, хем при безплатните кастрации - упойка и възстановяване - всичко беше ок.



Тема Re: Къде да ги кастрирам? Дайте съвет !нови [re: bushkata]  
Автор denii (писанка)
Публикувано17.01.09 18:14



За Димов и екипа му - нямам какво да коментирам. Ходих няколко пъти, имам сума ти познати особено една, мед й капе от устата като говори за него, пред клиниката единия път чакаше една от бг "звездите". Димов си е класика в жанра, репутацията му е дългогодишна. Но затова питах момичето къде живее - ако имаш свестен вет до вас, за какво да биеш път?

Ако продължаваме по принцип - и от Борисов съм доволна, и от ветовете в Иван Вазов, Син Кръст.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.