Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 30.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема утре давам Стаснови  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано29.12.08 18:55



не съм писала от сто години. Честита Коледа на всички!!!! да ви е много уютно и обично на вас и на котаците!

невероятно но факт, след близо 2 месеца утре давам Стас в нов дом. Разтреперах се, много ми е трудно ...той стана част от семейството. Още си мисли че Ян му е майка. Както и да е. Новият му дом ще е тук в Габрово, което малко ме успокоява.
Ами дано всичко да е наред. Радвам се .....ще си има дом и ще го обичат..

Ето линк как си играят мъжете

http://www.youtube.com/watch?v=8MmMJfA4JZ8



Тема Re: утре давам Стаснови [re: tony]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано30.12.08 00:08



Дано е щастлив, дано свикне бързо с новия дом! Желая му късмет, а на теб - да не ти е много мъчно... знам, че не може без хич, но поне малко да ти е мъчно... повече да се радваш за него като знаеш, че е добре...





Тема Re: утре давам Стаснови [re: Живoтинka]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано30.12.08 09:48



издъних се, усъмних се в момчето....едва ли не го обидих че съм го подложила на съмнение. сега се чувствам гадно и се тюхкам и вайкам. а нещата за които се усъмних ами не бях права. ама човек като си е патил веднъж го тресе параноята...
и така пак сме в пълен комплект





Тема Re: утре давам Стаснови [re: tony]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано30.12.08 09:50



Стискаме палци на Стас, дано това са неговите хора!



Тема Re: утре давам Стаснови [re: tony]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано30.12.08 23:54



Какво стана? Искаш да кажеш, че кандидат-стопанинът се е отказал ли? Това ли имаш предвид като казваш, че си се издънила?

Каквото и да е станало не се чувствай гадно - всеки греши. Важното е, че всичко правиш само защото искаш най-доброто за котето.

Да знаеш, че котето си има там някъде късмет и той сам ще си го намери...



Тема Re: утре давам Стаснови [re: tony]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано31.12.08 16:09



Е, защо пък, няма нищо лошо да си малко параноик, когато подаряваш коте. Още повече коте, което е станало част от семейството ти. Когато не познаваш достатъчно дадени хора, са необходими доказателства, че ще се грижат добре. Осиновителите не бива да се обиждат от това, че им се искат гаранции, че ще бъдат добри стопани. Ако пък мислиш, че си преценила неправилно, вероятно не е късно да поправиш грешката си. Мисля.
Весело посрещане на Новата година! Да сте здрави и щастливи и голеееми късметлии !



Тема Re: утре давам Стас [re: tony]  
АвторBuba (Нерегистриран)
Публикувано31.12.08 19:33



Не разбрах в крайна сметка каква е съдбата на Стас: има ли нов стопанин, или остава при досегашното си семейство. Тъй като не съм в течение на историята му, бихте ли ме светнали накратко за житието-битието му? Навярно е голям сладур!
На всички - весело посрещане на Новата година!



Тема Re: утре давам Стаснови [re: tony]  
Автор ssiberia (непознат )
Публикувано05.01.09 10:07



Не се обвинявай. На такъв разпит подложих младо семейство /никога не бяха имали домашен любимец/, че не зная как ме издържаха. Усъмних се в тях и не им дадох котето. Конфузна ситуация. След няколко дни им се обадих да се извиня и обясня поведението си. Още го искаха въпреки всичко. Дадох го. Месеци след това поддържахме връзка. Снимки по интернет, съвети, беше ми на гости няколко дни, докато отсъстваха от София и т.н. Прекрасно го гледаха. После се поотдалечихме. Гледам да не досаждам. Котката си е тяхна.
Братчето й пък го дадох на първите обадили се. Изглеждаха толкова сигурни, добре образовани, добре материално, с бивш домашен любимец сиамски котарак ... Върнаха го след 4 месеца! Бил драскал! Сега си е мой котак, нито хапе, нито драска, голям глезан.
Моят съвет е, на когото и да го дадеш непременно му остави координатите си с молбата да ти го върне, ако има някакъв проблем. По-добре пак да му търсиш дом, отколкото да е на улицата. И поддържай връзка с новите стопани. Поне първите месеци.
Успех!



Тема Re: утре давам Стаснови [re: Buba]  
Автор tonyta76 (непознат )
Публикувано11.01.09 17:32



привет! Стас е поредният бебо прибран от улицата, всъщност вече е младеж на 4 месеца. вече не е при нас от вчера. има си нови новенички момче и момиче които си го гледкат. а скоро ще си има и дружинка още едно мъжко коте.
за сега всичко е наред.
:)))))



Тема Re: утре давам Стаснови [re: tonyta76]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано11.01.09 17:46



Браво, честито! Да е жив и здрав, и щастлив заедно с новото си семйство; да сте живи и здрави и вие - неговите мами, батковци и каки !




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.