Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:55 26.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Весела Коледа!нови  
Автор denii (писанка)
Публикувано21.12.08 21:27



Айде бе, народе, закъснявате вече



На моят най-любим празник искам да поздравя всички клубари с настъпващите светли празници и да им пожелая те и техните любимци да са здрави и много много щастливи! Истина е, че тук много не ме обичат, други откровено мразят вероятно, знам, че съм крайна и избухлива, дори една клубарка ми направи хороскоп, който научно доказа това , но е истина също, че тук намерих много приятели, много помощници (те си знаят кои са) и осиновители ( и те си знаят). Благодаря им от сърце!

Желая на всички много топлина и обич през следващата година, много сбъднати мечти, повече състрадателност и разум спрямо болната ми тема бездомните животни и в крайна сметка още повече щастливо задомени и "премахнати" от улицата животни! На всички, направили този избор желая да им се върне тъпкано!

Весела Коледа, клубари от нашата гоооляма менажерия!

От Сиси ( "Ти пък, тва ми втора истинска Коледа, знам какво НЕ СЕ прави това нещо"



От Сузи ("Ти нов ли си? Мъжки ли си, женски ли си, дигни дупето да разбера"



Ауууу, ШИШАРКИИИИ



От Коко ("Аз съм над тия неща")



Приличам на елена ли? Мислиш ли?



И разбира се от детската градина (сиреч Джак и Рижко)

Аз имах късмет и ще прекарам първата си Коледа със забавления





Работа в истински екип





Ще дремеш ама друг път



пс. Бих се радвала всички да сложите по една тематична снимка

Редактирано от denii на 21.12.08 21:37.



Тема Re: Весела Коледа!нови [re: denii]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано21.12.08 21:43



още нямаме елха ние и заради това закъсняваме с коледното настроение, но със сигурлност ще се разпишем с първите коледни снимки на Кики

а и Сара винаги успява да извлече максимална забава от елхичката



Тема Re: Весела Коледа!нови [re: prAsino]  
Автор denii (писанка)
Публикувано21.12.08 21:47



Тогава купете изкуствена и ще имате всяка година в подходящия момент

Мислете екологично

Ще чакаме.

Аз да се похваля. С 5 котки, 2 от тях пубери нямам нищо счупено, освен онази топка, която си беше за чупене. Елхата нито веднъж не бе съборена или изядена. Не знам как точно ще стои въпроса с голямата елха при семейството ми където ще прекарам Коледата, но и от там ще пусна фотоси.

Редактирано от denii на 21.12.08 21:49.



Тема Re: Весела Коледа!нови [re: denii]  
Автор4u4uliga (Нерегистриран)
Публикувано21.12.08 21:48



Дени!
Весела Коледа! Да си жива и здрава, да имаш много енергия, за да помагаш на беззащитните животни! Дано съдбата и най-вече силната ти воля те направят щастлива - заслужаваш това.
На всички клубари желая от все сърце успехи! Дано през Новата 2009 година живеем по-добре и по-задружно - напук на кризата.



Тема Re: Весела Коледа!нови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано21.12.08 23:17



Весела Коледа, Дени!

Да си жива и здрава - ти и твоите душици, да сте в прекрасно настроение по време на празниците, че и след тях... да си починеш, да презаредиш с енергия, да се забавлявате много, много...

Ще има тематични снимки и от нас, но ме свари неподготвена, а не се въздържах и веднага отговарям... Щом се снимаме ще ни видите и нас...

Считам, че Лео е най-хубавото нещо, което ми донесе 2008 г. Той дойде в момент, в който наистина чувствах, че имам нужда от него, в момент, в който цялото ми семейство постигна съгласие, че желае коте в къщи и не само това, но и че желае именно него... А той дойде в къщи благодарение на теб. За това ти благодаря отново!

На всички в клуба - Весели, усмихнати и изпълнени с радост празници! Чакам с нетърпение снимки на котьовците и котаните...



Тема Re: Весела Коледа!нови [re: denii]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано23.12.08 10:19



Весели празници, Дени! На теб и твоите котанчовци ние с Бебо пожелаваме много здраве, много радост, много щастливи мигове и една още по-успешна Нова Година!
Ние все още нямаме коледни снимки, но обещавам да се снимаме и да се покажем скоро


Весели празници на всички клубари! Обичайте се и своите котаци обичайте разбира се



Тема Re: Весела Коледа!нови [re: denii]  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано23.12.08 22:25



Весели празници и от мен!



Дени, страхотни снимки. Да не говорим за още по-готините коментари Големи са сладурковци!



Тема Re: Весела Коледа!нови [re: Mor-Rioghain]  
Автор denii (писанка)
Публикувано23.12.08 22:57



Мерси, мерси. Да са ми живи и здрави всички, че да се отгледаме и да си поемат всеки по своя път. С изключение на Коко и Сузи, де. Те нека са си само живи и здрави



Ама айде бе хора, оставете ги другите теми и специално тази под моята. Да се порадваме на вълшебството на Коледа с нашите любими котки и техните коледни снимки. Ще чакам търпеливо, не забравяйте, че утре е Бъдни Вечер :)



Тема Re: Весела Коледа от Лео!нови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано24.12.08 23:23



Здравейте!

Весела Коледа от нас! Да сте живи и здрави всички!

Ето и от нас няколко Бъдни вечерски снимки, които направихме преди малко. Съвсем топлички снимки с горещи поздрави към всички клубари - двуногите и четириногите им любимци също!











"И аз да опитам от Коледната питка... и аз съм човек все пак, е, не точно човек..."


Веселете се подобаващо. Ще се радвам да гледам много снимки на много котани и котьовци!





Тема Re: Весела Коледа!нови [re: denii]  
Автор Gatofilla (ентусиаст)
Публикувано25.12.08 04:01



Здравей, лельо Дени!
Помниш ли ме? Като хърках и се задъхвах?
Виж ме колко съм дебел, срамота!
Ама пак си хапнах за Коледа пастетче. Срам не срам, да си призная, аз не постих, не съм такъв човек.
Пожелавам на всички бездомни котета, дето ги спасяваш, да са щастливи като мен, нищо че малко си похърквам и нямам мъжествено мяукане.
И ще извиняваш, ама малко са ми мръсни ушите, нямам краста, но хич не обичам да ми ги чистят. За Нова Година ще ми ги изчистят, ритам, не ритам, това е.
Твой Белчо







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.