Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 18.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Фют търси дом  
Автор batcat (непознат )
Публикувано21.12.08 22:14



Котето Фют (на 3 месеца) е едно безкрайно мило същество, което за втори път, след като беше попаднало на улицата, търси хора, които да го обичат, да се грижат за него и да имат сериозно отношение към него. Първите му стопани се оказаха нехайни и крайно безотговорни и той отново е в търсене на дом. Много добро коте, с изградени хигиенни навици, обезпаразитено вътрешно и външно. Много е пъргав, обича и лесно се сприятелява с всички. Има нужда просто да обича.
За контакт: 0885061095 или nbla@abv.bg


Редактирано от batcat на 21.12.08 22:22.



Тема Re: Фют търси домнови [re: batcat]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано21.12.08 23:37



Ох много е сладък!

Бих го взела, още повече, че в момента нямам черна гадинка в племето, а много държа, обаче тука имам една талибанка, дето ще го маризи три пъти дневно по разписание.. Дано му намерите читави стопани..

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Тема Re: Фют търси домнови [re: Rapidfire]  
Автор batcat (непознат )
Публикувано23.12.08 00:17




Благодаря. И ние имаме една котана, дето хич не го обича (а пък и той нея), не знам как успяват, но винаги щом си легнем, започва люта битка. Скоро след като види, че котарачката взима надмощие тича с все сила и се крие при нас под десет одеала в единадесето.
Иначе е толкова гушлив, че не знам - друго такова коте не съм имала; само като ме види, че съм седнала някъде - идва, сгушва се и почва да мърка. Голям сладур, много обича хората, дори и на непознатите се дава. Изобщо нямаше да се чудя дали да не го оставя при нас, ама котката ни не го оставя на мира.



Тема Re: Фют търси домнови [re: batcat]  
Автор ssiberia (непознат )
Публикувано23.12.08 10:54



Пусни снимки и по другите форуми от статичната тема по-горе. Тук сме обикновено с повече от 1 животно. Изпитвам страх да не видя случайно малко или болно животно, защото след лечението и търсенето на стопанин стана традиция да си остава у нас. Няма лошо, но честно казано, на моменти вече се затруднявам с моята менажерия.
Внимавай много с кандидат-стопаните! Непременно им оставяй координатите си с уговорката при проблем да ти го върнат. Последното коте ми го върнаха 4 месеца по-късно!
Успех!




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.