Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 24.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Весела Коледа!нови [re: denii]  
Автордиди (Нерегистриран)
Публикувано25.12.08 11:38



Весела Коледа на всички от мен и Ищар Младенова:)))) (нямам хубава снимка, понеже това същество за секунда не застава на едно място, а фотоапарата ми няма режим "деца и животни") :))))) Желаем много здраве на всички Ищари и Ищарчовци и отговорни стопани, които да ги слушат и изъплняват всичките им желания! Желаем здраве и на всички стопани и много щастливи мигове с техните приятели! Специални най-сърдечни пожелания за теб, Дени, за това, че си котешкия ангел. И дано през Новата година имаш по-малко работа, дано добрите хора да са повече и бездомните четириноги душици по-малко!





Тема Re: Весела Коледа от Лео!нови [re: Живoтинka]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано25.12.08 11:56



Честита Коледа на всички двуноги и четириноги клубари и от нас! Да сте здрави и честити и с много, много късмет!









П.П. Снимките ни не са много коледни, макар че са от днес, но хич не понасяме разни коледни играчки и джунджурийки - веднага ги чупим



Тема Re: Весела Коледа!нови [re: Gatofilla]  
Автор denii (писанка)
Публикувано26.12.08 12:43



хехех, благодаря, хора! Точно на такива снимки се надявах - извадиля луд късмет Белчо, Лео като благородник ми изглежда на фона на златната елха и вече бая порасналите котьовци на Надя - все щастливи котешки очички! Как не му е кеф на човек



Аз от няколко дни се мъча да снимам Рижия на майка ми тук във ВТ. Не успях да го позная. На възраст близо 2 години едва сега физиономията му е заприличала на котарак. Страхотен хубавец! Дано успя да го снимам, че да видите разликата. Аз бях поразена.



Тема Re: Весела Коледа!нови [re: диди]  
Автор animalprograms (член)
Публикувано26.12.08 17:39



Както мнозина от нас вече се похвалиха, 2008 ги е дарила с много радост.

А мен 2008 ме "дари" с парализирана котка, подхвърлена от анонимен котколюбител. Същият готин човек вероятно вече се хвали някъде с нова котка. Но аз не мога да видя повод за хвалби, снимки и гевезлъци. И без това отдавна съм се оказал в конфликт с безотговорното любителство. Това кара немалко "привърженици на каузата на животните" да ме нарочат за кофти човек.

"Успехите" през 2008 бяха много, но животните ще продължават да бедстват и през следващата година. Безпричинната веселба сякаш напомня за пир по време на чума. Затова, пожелавам на по-умните от нас да станат още по-разсъдливи през новата година. И да отказват да следват акъла на милите, но безумни хора.

Редактирано от animalprograms на 26.12.08 17:44.



Тема Re: Весела Коледа!нови [re: animalprograms]  
Автор Gatofilla (ентусиаст)
Публикувано26.12.08 22:26



като е дошло време за "гевезелъци", ето още един:


Снимката е почти неприлична, но е от сърце.



Тема Re: Весела Коледа!нови [re: animalprograms]  
Автор denii (писанка)
Публикувано26.12.08 23:52



Вкъщи имам коте с цереберална хипоплазия. Едва ходи милия, но играе, тича, обича. И аз се радвам, защото знам, че за него има осигурен дом. Ще ми коства и вече ми коства много пари, разкараване, за чистенето няма да ти говоря, но такъв е животът. И изборът е твой - или помагаш или не. В моя случая на този етап помощтта ми е никаква - майка му е все още на улицата, чакайки ме да намеря ввреме за кастрация, за да не роди поредните котета инвалиди. Но ти можеш да направиш един разумен избор. Нали имаш контакти из цяла европа - там взимат котета с проблеми. И ти вместо да превеждаш поредната статия в устрема си да "просветиш" народа, може би е по-разумно да потърсиш приют или хора в чужбина, която ще те "оттърве" от подхвърленйата ти котка.



Тема Re: Весела Коледа!нови [re: denii]  
Автор Gatofilla (ентусиаст)
Публикувано27.12.08 00:14



Дени, извън гевезелъците, оправиха ли им се коремчетата на Джак и Рижко?



Тема Re: Весела Коледа!нови [re: animalprograms]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.12.08 12:43



Само не ми е ясно защо си се закачил за моя пост. Не съм се хвалила, че 2008 г. ме е дарила с радост, моите радости останаха някъде много далече в миналото и смяната на листа от календара отдавна не се отразява на това. Но това не ми пречи да съм позитивна поне на празници и да кажа по една добра дума за хората и за животните, въпреки че ако имам регистрация и някой изчете всичките ми постове ще види, че обичам животните много повече от хората. Всъщност не обичам хората. Заради такива като теб, които винаги имат по една лоша дума за всеки повод и за всеки човек! Ти си лош човек!!!! И ако животните продължават да бедстват и през следващата година, то е, защото повечето хора са зли като теб! Хората, които изхвърлят котките си са зли хора също като теб и за твоя изненада аз не съм от тях!!! Какво изобщо правиш ти тук, с цялата си злоба??? Моля те, не ми казвай, че едно толково злобно същество може да обича животните!!!! Как пък не ти се откъсна една добра дума от нищожната душица? Внимавай да не си ухапеш езика, ще умреш от собствената си отрова. Както милиони пъти съм казвала, аз обичам животните, не защото е модерно, а защото ги обичам, от дете, не съм "безотговорен котколюбител"! Ето, сега ти казвам, че си кофти човек, не защото си в конфликт с безотговорното котколюбителство, а защото виждаш в поста ми желание за "хвалби, снимки и гевезлъци". Как можеш да хвърлиш такива думи срещу човек, когото изобщо не познаваш? Да, поста ти ме засегна много дълбоко. Това дали те направи щастлив??? Надявам се, злобата ти не би имала смисъл, ако не ти носеше поне малко сатанинска радост.



Тема Re: Весела Коледа!нови [re: Gatofilla]  
Автор denii (писанка)
Публикувано27.12.08 14:57



Само Джак

Така и не разбрах от какво. Обяснението ми е, че това е някакъв неподатлив на нищо вирус, който минава след мноого време. Рижия продължава да е все така. Не се обезводнява, играе като луд, огромен апетит, налита на всичко - кексове, портокали всичко, но има диария. Надявам се скоро и при него да мине. А Джак се оправи напълно, ака нормални "неща" и е също така весел. На Коледа хората се радват на подаръци, аз на ....акота



Тема Re: Весела Коледа!нови [re: aз]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано27.12.08 14:59



Хайде да не разваляте и тази празнична тема, ако обичате!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.