Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 11.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано22.12.08 16:16



Какъв ти е проблема?

Да интересувам се от спектърна на зрение - както обясних и в темата исках да поставя в къщи мощни инфрачервени източници на светлина които не се виждат от хората, но за сметка на това се виждат много добре от охранителните камери. И не исках да разваля зрението на котката си с това?
Нима смяташ че това че не искам да ослепя котката си не е важно?



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано22.12.08 16:19



Представил със се посъщия начин който и вие. В клуба има публикувани мои лични данни.

Редактирано от Tapaлe Ж на 22.12.08 16:20.



Тема Предлагамнови [re: Zhimi]  
Автор animalprograms (член)
Публикувано22.12.08 16:35



Ако Мечо и Дени не премислят да направят нещо за възстановяване на клуба,
предлагам да избираме между няколко участника по азбучен ред:

- Gamina

- Josefine

- Newelby

- Zhimi

Правя уточнение, че никога не бих настоявал за БАН срещу Рапид, Папи, Таралеж или друг, защото аз ценя спора.
Но винаги ще настоявам излишните брътвежи в дадена тема, независимо чии са те, да бъдат трити.



Тема Re: Предлагамнови [re: animalprograms]  
Автор denii (писанка)
Публикувано22.12.08 16:53



Аз лично много се забавлявам с темата вече. Кузманов, каква е точно целта на цялото това нещо? Единствен ти искаш смяна на обстановката в клуба? С каква цел?

Аз лично никога не успявам да изчета един твой пост докрая, а още по никога не ги разбирам, дори най-кратките. Не знам, може аз да съм глупава. Обаче не разбирам за какво се бориш? Не можеш ли да се грижиш за бездомните по начина, по който го правят много много хора? Изобщо, ама грам не разбирам какво искаш, към какво се стремиш, нищо. За мен ти си една пълна мистерия в стил "бла, бла". И тази тема също - пълно безсмислие, никакви доводи, никакви аргументи.



Тема Re: Предлагамнови [re: denii]  
Автор animalprograms (член)
Публикувано22.12.08 17:54



В отговор на:

denii: Аз лично много се забавлявам с темата вече.

Кузманов, каква е точно целта на цялото това нещо? Единствен ти искаш смяна на обстановката в клуба? С каква цел?

Не знам, може аз да съм глупава. Не можеш ли да се грижиш за бездомните по начина, по който го правят много много хора?




Кузманов към анонимна:

Казваш, голям майтап пада с котките...

Цел може да бъде прогресът на животните. А сега имаме само задача: свобода на информацията. Християните казват "в началото бе словото". Но Гьобелс, Живков и други като тях са възприели, че в началото стои цензурата. Разликата не те ли дразни?

У нас е прието за нормално да се грижим за бездомните животни. Същевременно възпроизвеждаме бездомни животни. Това е ненормално.



Тема Re: Предлагамнови [re: animalprograms]  
Автор denii (писанка)
Публикувано22.12.08 21:54



И така като гледам ти сам си допринесъл за това положение. Уж се бориш против масовото домашно разплождане, а самият ти си бил част от него. И в момента доколкото разбирам основната ти дейност, свързана с грижата за животните се изчерпва с някакви статии, които всеки един от нас може да напише.

В дог.бг никой не ти обръща внимание. Защо реши, че тук някой го прави, та чак клуба почна да променяш?

И един въпрос - работиш ли нещо друго освен това?



Тема Re: Предлагамнови [re: denii]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано22.12.08 23:47



ДЕНИИ ЦИТАТ:И един въпрос - работиш ли нещо друго освен това?
В това е ключът от бараката! Отговор другия път...



http://forthenature.org/petitions/7#signed

Тема Re: Предлагамнови [re: animalprograms]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано22.12.08 23:53



Каузата ти ще бъде безпредметна. Точно ти няма да промениш този клуб. Той си беше хубав, докато не се появи ти. Да, имало е конфликти, но са отминавали, а сега от известно време все с твоята особа се занимаваме. Забележи, че днес само в твоята тема май е писано, а ако е писано в друга, то е било в пъти по-малко, отколкото в твоята. Може би това те радва, защото ти се обръща необходимото внимание. Щом го искаш, пиши в тази тема и си разтоварвай нервите, защото в друга няма да имаш този шанс. Клубът ще се възстанови, когато теб те няма тук, или пък промениш отношението и начина си на контактуване много генерално. А "излишните брътвежи" понякога са важни, може би разтоварващи и ценни, а и чрез тях понякога хората се опознават по-добре.
Сигурна съм, че няма да ме разбереш, не си и прави този труд.
Лека и спокойна вечер!



Тема Re: Предлагамнови [re: animalprograms]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано23.12.08 13:00



отказвам да ме намесвате в тея неща



Nerazbrana се справя добре.



Тема По офтопика на дени и папинови [re: gamina]  
Автор animalprograms (член)
Публикувано23.12.08 16:27



В отговор на:

denii: Уж се бориш против масовото домашно разплождане, а самият ти си бил част от него.

... основната ти дейност, свързана с грижата за животните се изчерпва с някакви статии, които всеки един от нас може да напише.

... никой не ти обръща внимание.



Развъждането:
Казах вече - допреди десет години никой не говореше за това. Аз не съм се родил научен, и на мен нямаше кой да ми каже, че котките всъщност са популация. Разликата между хората е, че повечето са емоционални, сантиментални, но и егоцентрични - виждат докъм носа си. Само малцина са самокритични и рационални. Те виждат порока в системата, признават грешката си, разкайват се и започват да сочат възможностите за промяна.
Вие къде виждате промяната?

Дейност:
Казвал съм вече - в семейството ми преди 20-30 години традиционно "спасявахме и подарявахме". Днес доглеждам седем чужди котки и три кучета. Догледаните от мен до края на живота им са още повече. Но всичко това не променя системата. Ситуацията се променя, ако обществото е информирано за процесите в популацията като цяло. Затова пиша статии, превеждам и публикувам чужди. Правил съм и много предложения до министъра, кмета, парламента.
Вие какво можете да предприемете в посока на промяната?

За вниманието:
Отговарях вече - котките съставляват популация. Основните проблеми са на популацията като цяло. Те заслужават огромно внимание. Всеки е свободен да ги обсъжда, щом признае тази необходимост.
На вас двенките стига ли ви разума да предизвикате някакъв спор, дискусия около прогреса? Или желаете да ставате център на вниманието с треторазредни въпроси, на които вече отговарях?

МОЛЯ ВИ, СПРЕТЕ С МАХЛЕНСКАТА КАВГА. НАПРАВЕТЕ ОТДЕЛНА ТЕМА. ЩЕ ВИ ПОДКРЕПЯ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.