Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 29.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Избор на Модератор  
Автор animalprograms (член)
Публикувано21.12.08 19:45



Предлагам да изберем нов модератор на клуба.

Считам, че този форум е място за обмен и обсъждане на сериозни идеи и информация, включително за популацията като цяло; за новини и анализи "за да сме в час". Затова модът преди всичко има моралното задължение доблестно да защитава правото за изразяване на различните мнения. Формално, той е длъжен също да следи за спазването на т. 6 (а) и (м) от Условията за използване услугите на Dir.bg, отнасящи се до преследването и клеветата срещу който и да е потребител.

Вече трети месец настоящият мод допуска форумът да бъде превръщан в злостен махленски клюкарник. Обичайни станаха брътвежи като "тъпанар" (Rapidfire); "изрод, който цицка от международните програми" (papyy); "храни улични котки от прозореца си с помия" (Таралеж).

Сега модът лично се зае с безпринципно преследване на чуждото мнение. Доскоро небрежно толерираше тримата споменати участника в намерението им да наложат цензура в тематиката на форума. Днес вече заявява, че предприема заключване на теми и триене на мнения по единствен критерий - техният автор.

Така, воден от своите емоции, капризи, симпатии и антипатии, модът вече се превърна в цензор на мненията, засягащи популацията като цяло. В своята безотговорност той изпадна дотам, че дори не търси смислени мотиви за постъпките си.

Предлагам (по азбучен ред) две подходящи според мен кандидатури:

- Denii

- MechoPuh

Нека чрез гласуване да изберем измежду тях новия модератор.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
Автор denii (писанка)
Публикувано21.12.08 19:53



Както писах и в бележката ти - аз в никакъв случай не искам да бъда модератор! Остава само една кандидатура.



Тема ЗА МечоПухнови [re: denii]  
Автор animalprograms (член)
Публикувано21.12.08 20:01



Аз гласувам ЗА.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
АвторNeuka (Нерегистриран)
Публикувано21.12.08 20:02



Аз съм отскоро във форума. Забелязах, че някои от участниците се изживяват като тартори и съдници. Други пък призовават модератора да не допуска чужди мнения. Тези дни във връзка с реакцията на някои медии по повод фонда "ин витро" един държавен мъж призова прокуратурата и СЕМ "да хигиенизират ефира". Прокуратурата и СЕМ обаче не се хванаха на въдицата му.
Модератор, ти ще се хванеш ли на въдицата на мераклиите за хигиенизация на форума? Ще станеш ли цензор?
Знаете ли, въз основа на някои мнения и злостни подхвърляния във форума може да се направи невероятен журналистически материал. Впрочем, тук навъртат ли се журналисти?!



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано21.12.08 20:52



Аз любезно, но категорично отхвърлям идеята да ставам модератор, където и да било. Нямам време за такива неща, а и точно в този клуб съм ограничила участието си до хвърляне на бегъл поглед веднъж-дваж в седмицата. И това никак не е случайно

. Все пак благодаря за предложението. А какво мисля за цензурата ясно казах в предишната тема, където това се обсъждаше.

Редактирано от MechoPuh. на 21.12.08 20:52.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано21.12.08 21:15



като бивш модератор пък аз мога да кажа, че сегашният се справя повече от ПЕРФЕКТНО и искането на автора на тази тема е нищо повече от опит за разчистване на лични сметки.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано21.12.08 21:52



Слушай,..... пич. Гледам, че си ме упоменал в предишните си теми. Предполагам, защото колкото и вулгарна да съм била съм била права. Вероятно искаш нов модератор, за да ме банне. Ми за твое успокоение ще кажа, че и без друго влизам тук от дъжд на вятър, а и много рядко пиша. Безмислено е да се абиш. Та ти предлагам ето какво - оттук нататък, за да не 'замърсяваме ефира', всичко което имаме да си казваме, ще го казваме на "лични". Поне аз ще правя така, защото нямам намерение да ти спестявам истините от живота. А ти прави според каквото ти каже възпитанието.

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено


Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано21.12.08 22:55



Естествено, че когато един потребител има бан, той по подразбиране няма право да пише в клуба. Затова и заявих, че ще трия, и обясних защо.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: denii]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано21.12.08 23:09



Дени, забелязах, че още в началото, когато се появих, ти не ме хареса. Може би защото не съм от "твоите хора", нито пък участвам активно в клуба. Явно действате на бележки и се разбирате за нов модератор. И все пак, можеш да си прочетеш мнението в темата за бана на animalprograms и да прецениш какво е било преди и за какво се бориш сега. Мисля, че имаш тази идея за смяната на модератор от доста време и само чакаш някакъв момент. Не забравяй, че и ти понякога се държиш грубо с хората, някои дори са се обиждали от това, но съм го приемала като твой характер.
Искам само да ви кажа, че този клуб неслучайно има модератор, който не участва активно в клуба с мнения. Очевидно е, че ако някой от вас стане модератор /визирам абсолютно всички активни тук/, ще си позволи да слага бан или да трие много повече от мен, защото не е съгласен с мнението на определен потребител.
Относно animalprograms и този прословут бан-имаше цяла тема относно въпросната личност, смятам, че дори имаше прекалено много теми за него, и може би му обърнахме прекалено голямо внимание.
И не забравяйте-клубът е такъв, какъвто си го направите. Аз бях назначена тук с цел да трия спам, но явно има много теми за конфликти между вас в този клуб, та не можете да се разберете. А всъщност става дума просто за животни, които всички вие обичате. Засрамете се! Големи хора сте!
Ще говоря с администратора и той ще вземе решение.
Весели празници!



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор denii (писанка)
Публикувано21.12.08 23:15



Не изчетох поста ти, защото побързах да отговоря на първите изречения в него. Нямам нищо общо с анималпрограмс. Мисля, че това съобщение е било пратено на повечето клубари, а не само на мен. Нямам никакви амбиции за модератор, бъди сигурно. А и най-малкото е абсурдно точно аз или Мечопух да бъдем номинирани точно в този клуб и настроенията в него.

Колкото до останалото - хората са различни. Никога не съм имала претенции за Богородица.

И що пък реши, че не те харесвам?! Това, че не споделяш моите възгледи по никакъв начин не ми пречи. Общувам с много хора, повечето не ги споделят, а дори напротив.

Колкото до анималпрограмс, моето мнение за него е като това за еметик навремето. Не я харесах, но гласувах да се махне банна й. Общо взето за мен те са в един кюп. И мнението ми е, че всички трябва да имат право да пишат тук. А основанието, че дразни някой не трябва да се прилага. Аз дразня 60% от клубарите тук, но не си признават, че и за мен искат бан само заради бездомните котета. Знам го. Но и мен например ме дразнят някои хора. Чета си ги и не пищя.

пс. И нещо забравих - изобщо не ме интересува кой ще модерира, че чак да го мисля от време :))) Важното е този някой да ме изтрайва :)))

Редактирано от denii на 21.12.08 23:17.



Тема категорично съм съгласен с ТОВАнови [re: prAsino]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано21.12.08 23:28



мнение.
На който не му харесва форума- прав му път. Дупки в морето-бол.





Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано22.12.08 06:31



Не покрепям нито едната от двете кандидатури.
Дори искам да се глсува форума да бъде само за регистрирани.

И.. човече, посочих ти точно и ясно кои параграфи от общите условия нарушаваш. Хайде спри се. И пак питам - къде е отчета на фондацията ти - да видим истинската работа която си свършил.

Редактирано от Tapaлe Ж на 22.12.08 06:32.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: Neuka]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано22.12.08 06:33



Неука, разрови се назад, в една от темите съм изоброил всички членове от общите условия които господина не спазва. Повече от дастатъчно са да му се поиска бан не само за клуб котки а за всички клубове на дира въобще.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: Tapaлe Ж]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано22.12.08 08:47



Нямах нет известно време и влизах само за да чета. Това, че Енимъла не ме харесва го знам от личното общение служебно с него! Не че ме вълнува, един човек не може да бъде харесван от всички. Енимъл, става въпрос за пари душко, не за приказки!
Нов модератор ?! Няма смисъл, защото тука сме колкото потребители толкова и фракции. Бедните бездомни животинки са изворът на противоречията, така да се каже ябълката на раздора. Трябва да има развитие за подобряване на живота им и пътищата за постигане са различни.
Дени, Мечо Пух и др. се борят в техен си стил за промяна.
Аз, както предполагам всички, ги храня. Но не правя почти нищо, радват ме, но не ги задомявам активно.
Слава Богу няма мразещи бездомните котенца и те не пречат никому, поне на тук пишещите. / За разлика на форумите за кучета, аз също съм против бездомните песове, някои от които са опасни за хората/
Друг повод за раздор са породистите котки. Някои не одобряват харесването им, смятат, че като си вземаме породисто котенце лишаваме от евентуален дом бездомно животинче.
Но общо взето общуването си върви в рамките на общоприетото с изключение на някои случаи, когато Енимълпрограмс дразни и заяжда хората, вкл. директни нападки.
Споделям мнението на Админа -Киро: Ако Модераторът е от клубарите ще има проблем!

http://forthenature.org/petitions/7#signed


Тема Re: Избор на Модераторнови [re: papyy]  
Автор denii (писанка)
Публикувано22.12.08 09:37



Добре де, сигурно ли е, че има злоупотреба с пари? Аз така и не разбрах. Знам, че кузманов е тра ла ла малко, знам, че саботира последното ни зооекспо, излизайки с пресконференция срещу него, но никой няма сигурни данни за злоупотреби. Папи, ти имаш ли?

Кузманов, така и не видях никъде да обориш това все повече набиращо популярност твърдение?



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано22.12.08 10:11



Честно казано банът на animalprogramms беше излишен. Лично на мен това ми повлия в посока по-рядко да пиша тук. Но, както каза модът, мнозинството така иска. Дали това е полезно за клуба, не зная, но по-скоро не е. Но пък на кой му пука. Когато дадено място не ти харесва, просто не го посещаваш.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: denii]  
Автор animalprograms (член)
Публикувано22.12.08 14:23



В отговор на:

denii: Добре де, сигурно ли е, че има злоупотреба с пари? Аз така и не разбрах. Знам, че кузманов е тра ла ла малко, знам, че саботира последното ни зооекспо, излизайки с пресконференция срещу него, но никой няма сигурни данни за злоупотреби. Папи, ти имаш ли?

Кузманов, така и не видях никъде да обориш това все повече набиращо популярност твърдение?




За парите:
Досега единствено е пристигнал чек за $ 100 от Щатите, който дори не съм осребрявал. Добре помня, че в началото на ноември отговорих с "не" на същия твой въпрос, само защото единствено ти ме попита. Занапред едва ли ще очакваш да се оправдавам срещу недоказвани обвинения.

За Папи и Тралеж:
Продължавай да питаш точно тях! Те няма да посочат откъде, колко и за какво съм бил получавал пари, и за какво съм ги бил изхарчил. Но аз бих могъл да положа усилия, да ги разкрия и да ги съдя за клевета.

За тралалатата и зооекспото:
Експото не реши НИКАКВА задача в полза на животните. Тралалатата и досега останават засегнати от мен. Сякаш основната грижа за тях е собственото им его, не ПРОДЪЛЖАВАЩИТЕ проблеми в популацията.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано22.12.08 15:31



Каква клевета Кузманов? Това което ти си написал тук е клевета! Искам да посочиш къде съм изказал нещо което да не е предположение - не забравяй свободата на словото и на мисълта. Хиляди пъти те попитах за отчета на фондацията ти - който ако не ти е известно понеже си фондация трябва да е публично достъпен, ти нищо не отговори а той не е побликуван. Така че, внимавай когато говориш за клевета.

Направил ли си нещо реално - животно което да живее по-добре в резултат от твоята дейност. Съмнявам се. За мен твоята дейност се състои в нежелано от никой ограмотяване с непригодна за нашите условия информация, поднесена по неподходящ начин. И аз както и ти искаме на животните да им е добре, но не одобрявам методите ти.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Tapaлe Ж на 22.12.08 15:36.</EM></FONT></P>

Редактирано от Tapaлe Ж на 22.12.08 15:37.



Тема Към мода: Кой става за срам?нови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор animalprograms (член)
Публикувано22.12.08 16:06



В отговор на:

"Модератор!": Аз бях назначена тук с цел да трия спам, но явно има много теми за конфликти между вас в този клуб, та не можете да се разберете. А всъщност става дума просто за животни, които всички вие обичате.

Засрамете се!




Авторката със сигурност осъзнава разликата от тема до тема.

Къде бихме могли да видим пример за правилна и безконфликтна тематика?
Може би в темата "Едно красиво коте" - 05.12.08 09:52 - Автор Hepaзбpaнa!.
Или в темата "Спектър на зрение" - 14.11.08 10:50 - Tapaлe Ж....
Самият Таралеж в други случаи вероятно би квалифицирал това като "чесане на клавиатурата".

Какво допусна неразбраната между въздишките?
Таралеж да разпространява персонална информация за друг участник.
Възможни вреди?
На следващата седмица на другия учасник бе подхвърлена котка със счупен гръбнак.

Как според неразбраната е правилно да реагира другият участник?
Вероятно да пише масали за котката.
Но какво направи участникът?
Прие котката, похарчи стотина лева за прегледи и безнадеждна терапия; сега само я изхожда по няколко пъти на ден (тя дори не може да се напъва); това остана лична драма, не повод за крокодилски сълзи; междувременно преведе и публикува няколко НЕПРАВИЛНИ статии - за да бъде в час аудиторията.

В крайна сметка кой има сериозна причина да се засрами? При това, без да го кандърдисват!
Когато човек се дъни и губи доверие, "хвърля оставка". Без да го кандърдисват

Редактирано от animalprograms на 22.12.08 16:19.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: Tapaлe Ж]  
Автор animalprograms (член)
Публикувано22.12.08 16:15



В отговор на:



Tapaлe Ж: ...........Кузманов...........




Щом назовава някого поименно, джентълменът първо се представя.
Иначе Вие сте един от малкото мъжки организми, редовно участващи в клуба. Признавам, че най-добре владеете българския език, въпреки че не го използвате по предназначение.

Редактирано от animalprograms на 22.12.08 16:16.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано22.12.08 16:16



Какъв ти е проблема?

Да интересувам се от спектърна на зрение - както обясних и в темата исках да поставя в къщи мощни инфрачервени източници на светлина които не се виждат от хората, но за сметка на това се виждат много добре от охранителните камери. И не исках да разваля зрението на котката си с това?
Нима смяташ че това че не искам да ослепя котката си не е важно?



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано22.12.08 16:19



Представил със се посъщия начин който и вие. В клуба има публикувани мои лични данни.

Редактирано от Tapaлe Ж на 22.12.08 16:20.



Тема Предлагамнови [re: Zhimi]  
Автор animalprograms (член)
Публикувано22.12.08 16:35



Ако Мечо и Дени не премислят да направят нещо за възстановяване на клуба,
предлагам да избираме между няколко участника по азбучен ред:

- Gamina

- Josefine

- Newelby

- Zhimi

Правя уточнение, че никога не бих настоявал за БАН срещу Рапид, Папи, Таралеж или друг, защото аз ценя спора.
Но винаги ще настоявам излишните брътвежи в дадена тема, независимо чии са те, да бъдат трити.



Тема Re: Предлагамнови [re: animalprograms]  
Автор denii (писанка)
Публикувано22.12.08 16:53



Аз лично много се забавлявам с темата вече. Кузманов, каква е точно целта на цялото това нещо? Единствен ти искаш смяна на обстановката в клуба? С каква цел?

Аз лично никога не успявам да изчета един твой пост докрая, а още по никога не ги разбирам, дори най-кратките. Не знам, може аз да съм глупава. Обаче не разбирам за какво се бориш? Не можеш ли да се грижиш за бездомните по начина, по който го правят много много хора? Изобщо, ама грам не разбирам какво искаш, към какво се стремиш, нищо. За мен ти си една пълна мистерия в стил "бла, бла". И тази тема също - пълно безсмислие, никакви доводи, никакви аргументи.



Тема Re: Предлагамнови [re: denii]  
Автор animalprograms (член)
Публикувано22.12.08 17:54



В отговор на:

denii: Аз лично много се забавлявам с темата вече.

Кузманов, каква е точно целта на цялото това нещо? Единствен ти искаш смяна на обстановката в клуба? С каква цел?

Не знам, може аз да съм глупава. Не можеш ли да се грижиш за бездомните по начина, по който го правят много много хора?




Кузманов към анонимна:

Казваш, голям майтап пада с котките...

Цел може да бъде прогресът на животните. А сега имаме само задача: свобода на информацията. Християните казват "в началото бе словото". Но Гьобелс, Живков и други като тях са възприели, че в началото стои цензурата. Разликата не те ли дразни?

У нас е прието за нормално да се грижим за бездомните животни. Същевременно възпроизвеждаме бездомни животни. Това е ненормално.



Тема Re: Предлагамнови [re: animalprograms]  
Автор denii (писанка)
Публикувано22.12.08 21:54



И така като гледам ти сам си допринесъл за това положение. Уж се бориш против масовото домашно разплождане, а самият ти си бил част от него. И в момента доколкото разбирам основната ти дейност, свързана с грижата за животните се изчерпва с някакви статии, които всеки един от нас може да напише.

В дог.бг никой не ти обръща внимание. Защо реши, че тук някой го прави, та чак клуба почна да променяш?

И един въпрос - работиш ли нещо друго освен това?



Тема Re: Предлагамнови [re: denii]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано22.12.08 23:47



ДЕНИИ ЦИТАТ:И един въпрос - работиш ли нещо друго освен това?
В това е ключът от бараката! Отговор другия път...



http://forthenature.org/petitions/7#signed

Тема Re: Предлагамнови [re: animalprograms]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано22.12.08 23:53



Каузата ти ще бъде безпредметна. Точно ти няма да промениш този клуб. Той си беше хубав, докато не се появи ти. Да, имало е конфликти, но са отминавали, а сега от известно време все с твоята особа се занимаваме. Забележи, че днес само в твоята тема май е писано, а ако е писано в друга, то е било в пъти по-малко, отколкото в твоята. Може би това те радва, защото ти се обръща необходимото внимание. Щом го искаш, пиши в тази тема и си разтоварвай нервите, защото в друга няма да имаш този шанс. Клубът ще се възстанови, когато теб те няма тук, или пък промениш отношението и начина си на контактуване много генерално. А "излишните брътвежи" понякога са важни, може би разтоварващи и ценни, а и чрез тях понякога хората се опознават по-добре.
Сигурна съм, че няма да ме разбереш, не си и прави този труд.
Лека и спокойна вечер!



Тема Re: Предлагамнови [re: animalprograms]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано23.12.08 13:00



отказвам да ме намесвате в тея неща



Nerazbrana се справя добре.



Тема По офтопика на дени и папинови [re: gamina]  
Автор animalprograms (член)
Публикувано23.12.08 16:27



В отговор на:

denii: Уж се бориш против масовото домашно разплождане, а самият ти си бил част от него.

... основната ти дейност, свързана с грижата за животните се изчерпва с някакви статии, които всеки един от нас може да напише.

... никой не ти обръща внимание.



Развъждането:
Казах вече - допреди десет години никой не говореше за това. Аз не съм се родил научен, и на мен нямаше кой да ми каже, че котките всъщност са популация. Разликата между хората е, че повечето са емоционални, сантиментални, но и егоцентрични - виждат докъм носа си. Само малцина са самокритични и рационални. Те виждат порока в системата, признават грешката си, разкайват се и започват да сочат възможностите за промяна.
Вие къде виждате промяната?

Дейност:
Казвал съм вече - в семейството ми преди 20-30 години традиционно "спасявахме и подарявахме". Днес доглеждам седем чужди котки и три кучета. Догледаните от мен до края на живота им са още повече. Но всичко това не променя системата. Ситуацията се променя, ако обществото е информирано за процесите в популацията като цяло. Затова пиша статии, превеждам и публикувам чужди. Правил съм и много предложения до министъра, кмета, парламента.
Вие какво можете да предприемете в посока на промяната?

За вниманието:
Отговарях вече - котките съставляват популация. Основните проблеми са на популацията като цяло. Те заслужават огромно внимание. Всеки е свободен да ги обсъжда, щом признае тази необходимост.
На вас двенките стига ли ви разума да предизвикате някакъв спор, дискусия около прогреса? Или желаете да ставате център на вниманието с треторазредни въпроси, на които вече отговарях?

МОЛЯ ВИ, СПРЕТЕ С МАХЛЕНСКАТА КАВГА. НАПРАВЕТЕ ОТДЕЛНА ТЕМА. ЩЕ ВИ ПОДКРЕПЯ.



Тема Re: Предлагамнови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано23.12.08 19:44



С радиоточка и мисионер не се спори. Няма смисъл.
Най-вероятно човека е минал да му попромият мозъка, и сега той ЗНАЕ. И има мисията да доведе това знание до всички останали. И да ги убеди че единствения път е пътя който той сочи. И други пътища няма.
Ако беше само пари - сигурно щеше да намери по приемливи начини да си продава тезите.

Има един ветеринарен кабинет с такива мисионери в него. Накрая ни загубиха като клиенти. Ама тук е друго. И мисионерите разбира се са вътрешно убедени че имат правото и задълженито да налагат своите виждания на всички останали. Независимо дали останалите искат да ги слушат. Съответно форумите са благодат за такива душици.

Bеer? Mоre?




Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано23.12.08 21:40



Аz съм категорично против нов модератор и съм 100% zа Нераzбрана да си остане модератор. Много от сегашните активни потребители не бяха тука преди много време когато Индепендент беше модератор и стила и на модериране беше подобен на тоzи на Нераzбрана. Тогава точно аz бяха таzи, която предложи да сменим модератора, zащото не се интересува много от котки. Е, сменихме я, а аz сто пъти се проклех zа таzи моя глупава идея. Та, дойде на власт "великата" Пантер, която обиди много хора беz повод в тоzи форум, включително и мене (един от тъпите и поводи, била съм неzнами си каква, zащото съм мяукала на котето си, нещо което сподлих във форума, но не специално с нея). И други хора от форума настрои срещу мене, ей така zа кеф, да се почуствач, че е властимаща. След това триеше своите и техните обиди, а моите оставяше, zа да има основание да посипе по мене (в качеството си на модератор) още по zлостни обиди. Наложи ми се да напусна форума след години писане в него и мирно съжителство с абсолютно всички клубари. Така че таzи попара съм я "сърбала". Аz съм 100% zа това Нераzбрана да си остане модератор.





Тема Re: Избор на Модераторнови [re: orhideja]  
Автор prAsino (зелен)
Публикувано23.12.08 22:14



измисляш си доста обаче за Пантер. не забравяй че има и други хора от онова време в клуба.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: prAsino]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано23.12.08 23:10



Ами, точно там е проблема, че нищо не си иzмислям, а дори спестявам някои неща на Пантер. Примерно, че втория й повод да ме напада така zлостно беше, че видите ли аz си поzволявам да имам собствено мнение по въпроса zа кастрацията (аz бях "zа") в нейния клуб. И много неща бих могла да раzкажа още zа "милата" Пантер, ама не ми се иска да се омирисва клуба.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.