Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:57 28.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема категорично съм съгласен с ТОВАнови [re: prAsino]  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано21.12.08 23:28



мнение.
На който не му харесва форума- прав му път. Дупки в морето-бол.





Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано22.12.08 06:31



Не покрепям нито едната от двете кандидатури.
Дори искам да се глсува форума да бъде само за регистрирани.

И.. човече, посочих ти точно и ясно кои параграфи от общите условия нарушаваш. Хайде спри се. И пак питам - къде е отчета на фондацията ти - да видим истинската работа която си свършил.

Редактирано от Tapaлe Ж на 22.12.08 06:32.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: Neuka]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано22.12.08 06:33



Неука, разрови се назад, в една от темите съм изоброил всички членове от общите условия които господина не спазва. Повече от дастатъчно са да му се поиска бан не само за клуб котки а за всички клубове на дира въобще.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: Tapaлe Ж]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано22.12.08 08:47



Нямах нет известно време и влизах само за да чета. Това, че Енимъла не ме харесва го знам от личното общение служебно с него! Не че ме вълнува, един човек не може да бъде харесван от всички. Енимъл, става въпрос за пари душко, не за приказки!
Нов модератор ?! Няма смисъл, защото тука сме колкото потребители толкова и фракции. Бедните бездомни животинки са изворът на противоречията, така да се каже ябълката на раздора. Трябва да има развитие за подобряване на живота им и пътищата за постигане са различни.
Дени, Мечо Пух и др. се борят в техен си стил за промяна.
Аз, както предполагам всички, ги храня. Но не правя почти нищо, радват ме, но не ги задомявам активно.
Слава Богу няма мразещи бездомните котенца и те не пречат никому, поне на тук пишещите. / За разлика на форумите за кучета, аз също съм против бездомните песове, някои от които са опасни за хората/
Друг повод за раздор са породистите котки. Някои не одобряват харесването им, смятат, че като си вземаме породисто котенце лишаваме от евентуален дом бездомно животинче.
Но общо взето общуването си върви в рамките на общоприетото с изключение на някои случаи, когато Енимълпрограмс дразни и заяжда хората, вкл. директни нападки.
Споделям мнението на Админа -Киро: Ако Модераторът е от клубарите ще има проблем!

http://forthenature.org/petitions/7#signed


Тема Re: Избор на Модераторнови [re: papyy]  
Автор denii (писанка)
Публикувано22.12.08 09:37



Добре де, сигурно ли е, че има злоупотреба с пари? Аз така и не разбрах. Знам, че кузманов е тра ла ла малко, знам, че саботира последното ни зооекспо, излизайки с пресконференция срещу него, но никой няма сигурни данни за злоупотреби. Папи, ти имаш ли?

Кузманов, така и не видях никъде да обориш това все повече набиращо популярност твърдение?



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано22.12.08 10:11



Честно казано банът на animalprogramms беше излишен. Лично на мен това ми повлия в посока по-рядко да пиша тук. Но, както каза модът, мнозинството така иска. Дали това е полезно за клуба, не зная, но по-скоро не е. Но пък на кой му пука. Когато дадено място не ти харесва, просто не го посещаваш.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: denii]  
Автор animalprograms (член)
Публикувано22.12.08 14:23



В отговор на:

denii: Добре де, сигурно ли е, че има злоупотреба с пари? Аз така и не разбрах. Знам, че кузманов е тра ла ла малко, знам, че саботира последното ни зооекспо, излизайки с пресконференция срещу него, но никой няма сигурни данни за злоупотреби. Папи, ти имаш ли?

Кузманов, така и не видях никъде да обориш това все повече набиращо популярност твърдение?




За парите:
Досега единствено е пристигнал чек за $ 100 от Щатите, който дори не съм осребрявал. Добре помня, че в началото на ноември отговорих с "не" на същия твой въпрос, само защото единствено ти ме попита. Занапред едва ли ще очакваш да се оправдавам срещу недоказвани обвинения.

За Папи и Тралеж:
Продължавай да питаш точно тях! Те няма да посочат откъде, колко и за какво съм бил получавал пари, и за какво съм ги бил изхарчил. Но аз бих могъл да положа усилия, да ги разкрия и да ги съдя за клевета.

За тралалатата и зооекспото:
Експото не реши НИКАКВА задача в полза на животните. Тралалатата и досега останават засегнати от мен. Сякаш основната грижа за тях е собственото им его, не ПРОДЪЛЖАВАЩИТЕ проблеми в популацията.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: animalprograms]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано22.12.08 15:31



Каква клевета Кузманов? Това което ти си написал тук е клевета! Искам да посочиш къде съм изказал нещо което да не е предположение - не забравяй свободата на словото и на мисълта. Хиляди пъти те попитах за отчета на фондацията ти - който ако не ти е известно понеже си фондация трябва да е публично достъпен, ти нищо не отговори а той не е побликуван. Така че, внимавай когато говориш за клевета.

Направил ли си нещо реално - животно което да живее по-добре в резултат от твоята дейност. Съмнявам се. За мен твоята дейност се състои в нежелано от никой ограмотяване с непригодна за нашите условия информация, поднесена по неподходящ начин. И аз както и ти искаме на животните да им е добре, но не одобрявам методите ти.<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Tapaлe Ж на 22.12.08 15:36.</EM></FONT></P>

Редактирано от Tapaлe Ж на 22.12.08 15:37.



Тема Към мода: Кой става за срам?нови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор animalprograms (член)
Публикувано22.12.08 16:06



В отговор на:

"Модератор!": Аз бях назначена тук с цел да трия спам, но явно има много теми за конфликти между вас в този клуб, та не можете да се разберете. А всъщност става дума просто за животни, които всички вие обичате.

Засрамете се!




Авторката със сигурност осъзнава разликата от тема до тема.

Къде бихме могли да видим пример за правилна и безконфликтна тематика?
Може би в темата "Едно красиво коте" - 05.12.08 09:52 - Автор Hepaзбpaнa!.
Или в темата "Спектър на зрение" - 14.11.08 10:50 - Tapaлe Ж....
Самият Таралеж в други случаи вероятно би квалифицирал това като "чесане на клавиатурата".

Какво допусна неразбраната между въздишките?
Таралеж да разпространява персонална информация за друг участник.
Възможни вреди?
На следващата седмица на другия учасник бе подхвърлена котка със счупен гръбнак.

Как според неразбраната е правилно да реагира другият участник?
Вероятно да пише масали за котката.
Но какво направи участникът?
Прие котката, похарчи стотина лева за прегледи и безнадеждна терапия; сега само я изхожда по няколко пъти на ден (тя дори не може да се напъва); това остана лична драма, не повод за крокодилски сълзи; междувременно преведе и публикува няколко НЕПРАВИЛНИ статии - за да бъде в час аудиторията.

В крайна сметка кой има сериозна причина да се засрами? При това, без да го кандърдисват!
Когато човек се дъни и губи доверие, "хвърля оставка". Без да го кандърдисват

Редактирано от animalprograms на 22.12.08 16:19.



Тема Re: Избор на Модераторнови [re: Tapaлe Ж]  
Автор animalprograms (член)
Публикувано22.12.08 16:15



В отговор на:



Tapaлe Ж: ...........Кузманов...........




Щом назовава някого поименно, джентълменът първо се представя.
Иначе Вие сте един от малкото мъжки организми, редовно участващи в клуба. Признавам, че най-добре владеете българския език, въпреки че не го използвате по предназначение.

Редактирано от animalprograms на 22.12.08 16:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.