Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 23.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощ  
Автор denii (писанка)
Публикувано30.11.08 13:56



Котето е на около 2-3 месеца. Намерено е на трамвайна спирка. Вероятно след среща с трамвая котето остава с три крачета и без опашка. В момента температурата му е много ниска. Термометърът не я е хванал. Раната е от няколко дни минимум, защото вече не тече кръв. Котето се кара в момента към Син Кръст където ще остане докато се стабилизира температурата. Поради липсата на средства не можем да оставим котето там и след това. Търсим му временен/постоянен дом.

Ако не намерим такъв, ще търсим друг по-евтин стационар, колкото и тъпо да звучи.

Снимки след малко.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано30.11.08 15:16









Сега котето изглежда зле, но след седмица ще е в доста по-добър вид.

Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано30.11.08 19:52



А колко ще струва да се остави на същия стационар? И как да пратим пари евентуално? PayPal имате ли, например?



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: az]  
Автор denii (писанка)
Публикувано30.11.08 20:58



Всъщност налага се да се остави там. Ще стои там докато се стабилизира и поокопити. Клиниката е денонощна. Успели да са вдигнат температурата до 36 градуса, което отново е твърде ниско. На ден с антибиотиците за инфекциите престоят е 20 лв. Вероятно ще се наложи операция, за да се отстрани инфектиралата тъкан. Правена му е рентгенова снимка. Засега борбат е за живота му. Пей пал за жалост е неразбираемо за мен. В смисъл не знам как да работя с него. Пощенски запис или банкова сметка удобно ли е?

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Автормaцa (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 07:53



как да пратя парички?



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 08:40



Да, да, банкова сметка е ок. Ако не можеш да я напишеш тук, ще дам мейл.

Някой ден ще ти обясня PayPal, много лесно се действа с него и е удобен.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано01.12.08 11:16



И аz искам да пратя малко парички, но не zнам на коя банкова сметка.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: orhideja]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано01.12.08 11:28







Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: orhideja]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано01.12.08 11:50



Моля ви, който реши да изпраща пари на общата сметка ясно и точно да пише за кой случай са парите (напр. за котето без краче или за котето с премазаната лапичка), че станаха много ранените котета, а са в различни клиники и съответно парите трябва да се занесат на различни места. За Съни напр. доколкото разбрах ще е в "Добро хрумване". Дотам така или иначе мислех да мина лично понеже и аз искам да помогна с малко парички.
ПС: А най-добре и на ЛС на Дени да пишете.

Редактирано от MechoPuh. на 01.12.08 11:51.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: MechoPuh.]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.12.08 12:26



Ами не, Съни така и не стигна до Добро хрумване така или иначе. Лекува се при д-р Димов в Стрелбище, защото той беше най-близо и с готовност за бърза кастрация. Рижото коте пък е в Син Кръст, защото само там има добра денонощна грижа. Изобщо обърквация. Мисля, че ще е по-лесно и по-необъркващо ако дам моята си сметка за тези две котета специално - рижата хубавица и Съни. Някой има ли против, че вместо на сдружение, ще прати на физическо лице? Ще се сканират и изпратят бележки и фактури.

Клипче на котета, търсещи домове

Редактирано от denii на 01.12.08 12:27.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.12.08 13:34



Добри новини - котето днес е с нормална температура, храни се добре и най-важното ИМА СИ СТОПАНИ! Осиновява я братът на момичето, което я намери. Само да се стабилизира и оперира и отива в новия си дом



Ха, на всички такова бързо задомяване!

Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано01.12.08 14:10



Страхотно! Да знаеш само как се радвам... тъкмо се ядосвах от разни неща и сега като прочетох тази добра новина и ми светна пред очите!

Много щастие и любов на мъничето!



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано01.12.08 19:18



И аz страшно се радвам zа котето. Ей, каква добра новина!

Ами, аz нямам против да дадеш твоята сметка след като ще покажеш фактури. Моите средства искам да отидат zа това от двете ранени котета, с трите крачета или с ранената лапичка, което има повече нужда от тях.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: orhideja]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.12.08 20:26



Реших, че няма смисъл от моята сметка, защото Животинка вече е пратила на тази на Сдружението. Който иска да помогне за погасяване частично сметката на рижата убавица или за Съни (котето с лапата) нека използва сметката на Сдружението. Така или иначе за всичко ще бъде представена бележка. Сметката на Рижия с операцията е 250 лв. Сметката на Съни все още не е сметната, защото още се лекува.

Просто пишете, че пращате точно за тези котета, за да бъдат използвани за тях.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.12.08 20:37



Новини от попечителите:

Току що се върнахме от Син кръст. Момиченцето е видимо доста по-добре, но е много слабичко и може би малко уплашено още, но предполагам е нормално при всичко което е преживяло. Утре ще го оперират, но казаха, че има риск все пак...така, че ....стискайте палци, хора!!! Дано оживее, котанчето, че вече го очакват с нетърпение в новия му дом.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 21:44



Стискаме!!! А новите стопани нали са надеждни?

Офффф, съжалявам, но след последните разкрития за разни извратени "осиновители".. човек не знае какво да мисли и какво да прави ... Последно, за това котенце с три крачета трябват ли пари? Защото аз искам да дам за него първо. Ако не трябват за него ще пратя за другите две котачета, но до няколко дни, че още не съм взела заплата, става ли? На банковата сметка на "Приятели на котката", нали? И пиша за кой котан е?



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: didi]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 21:53



Чакайте малко!! Колко са котетата? Бихте ли ми казали за колко котета има нужда от парична помощ, за да мога да внеса? Както и как да ги разгранича в платежното нареждане - за котето с трите крачета, за котето с премазаната лапичка, за Съни??? Извинявам се, но нямам време да влизам всеки ден тук, явно съм пропуснала някоя история и сега се обърках...





Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: didi]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.12.08 22:04



Стопаните са надежни, аз съм спокойна. Ще обясня за сметката на котето по-подробно. Стопаните и хората, които са го намерили ще платят, колкото могат, грижат се много бездомни котета, кастрират ги и прочие. В другия форум просто помолиха ако някой има възможност да помогне, защото сметката по груби изчисления ще излезе около 250 лв ако няма дай Боже усложнения след операцията. Ако искаш да пратиш парички, независимо колко, и 2 лв са много, можеш да пишеш в основание "за котето с трите крачета". Съни е котето с премазана лапа. За него може да пишеш "коте с премазана лапа". Ние ще се ориентираме, а и смятам да пиша веднага тук щом получа паричките и ще кажа колко са събрани за еди кой си и за какво се харчат. Мисля просто с инициали да посоча кой за кое коте е дал, за да може всеки да се познае и съответно бъде спокоен, че паричките му са стигнали до целта.

Благодаря на всички помогнали дори и с позитивни мисли! Явно това върши работа!

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 22:19



ОК, благодаря, ще пратя значи за двете, за това с трите крачета и за Съни с премазаната лапичка. Ще опитам още утре, в най-лошия случай в сряда.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: didi]  
АвторFine Girl (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 22:35



Доколкото разбрах, Рижко с трите крачета вече е осиновен. Жалко, закъснях. Ако все още е за осиновяване, кандидатирам се. Какво е състоянието му сега, Дени?



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: Fine Girl]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.12.08 22:48



Както съм писала по-горе, все още е на стационар, очаквайки утрешната операция. Има стопани, да и ще иде в новия си дом веднага щом се възстанови.

Но можеш да се канидатираш за стопанин за някое от многото други осакатени и не само котета -



Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: didi]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.12.08 22:52



Благодаря ти от тяхно име! И на Животинка благодаря за пореден път!

Съжалявам само, че нямам техни нови снимки. Дано скоро ви ги покажа и двете в нов дом!

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 23:13



Това е СУПЕР новина!!!!! късметлийче

А дано операцията мине успешно и да се възстанови възможно най-скоро!!!



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: az]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано02.12.08 13:54



Сега погледнах състоянието на сметката и има следните постъпления:

1. Й.С.В. - 50лв. за котета на стационар
2. Д.К.М. - за котето с трите крачета и за котето с премазаната лапа по 20лв.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: MechoPuh.]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано02.12.08 16:45



боже стискам палци за операцията, само с това мога да помогна
и да е щастлива в новия си дом ...душичка





Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано02.12.08 17:22



Така, аз внесох днес и за двете котета - с премазаната лапичка и с трите крачета - изпратих ги с едно платежно, защото така ме посъветваха в банката, за да не съм плащала двойна такса за превод (която вече трябва да се плаща от физически лица, независимо, че се внася в клон на една и съща банка). В основанията са написани и двете котета - да се раздели по равно и за двете. Как мина операцията? Ако за някое от котетата е необходимо повече - да отидат за него. Важното е да се оправят котачетата. Не че са кой знае колко много пари, но се надявам и други да внесат и да се събере необходимото.


Стискам палци и на двете котета!!!



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано02.12.08 21:35



От другия форум:

"Имаме чудесни новини за малката - операцията е минала успешно, направили са двете операции наведнъж (на крачето и на опашката), събудила се е от упойката и според доктора всичко е наред. Ще поостане там 2 дена още, за да я наблюдават и....после си отива у домаааа"



Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано02.12.08 22:32



радвам се за котачето, дано и за напред всичко да е наред .... Честно казано ми писна да давам празни обещания, но все нещо се случва ... но утре преди работа ще мина през банката и се надявам да успея да преведа малко парички. Нямам възможност за много, но все е нещо ... а вие ги използвайте за което коте прецените, нямам претенции.






Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: angel_sin]  
Автор denii (писанка)
Публикувано02.12.08 22:50



Благодаря от сърце от името на за което коте бъдат използвани средствата



Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано03.12.08 00:33



Ей, браво на писанчето - дано става все по-добре. Все се сещах за нея днес и за операцията. Сега като прочетох много се радвам...



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: Живoтинka]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано03.12.08 22:45



Г.Б.М.М - 50лв. за котето с три крачета. Човекът е пояснил в писмото си, че ако погасим сметката на оперираното коте можем да ги изпозваме за някое друго нуждаещо се коте. Т.е. например за Съни.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: MechoPuh.]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано04.12.08 01:16



аз успях да пратя днес, пишете ми моля като ги получите - С.А.А. съм








Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: angel_sin]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано04.12.08 11:51



Получили сме ги. Благодаря!

С.А.А. - 30лв. ЗА КОТЕТАТА НА СТАЦИОНАР

Пиша точните суми и основания, за да има максимална прозрачност и всички да са в течение как се развиват нещата.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: denii]  
Автор i__n__a ()
Публикувано04.12.08 12:40



Как е котето? Още ли е в клиниката?



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: i__n__a]  
Автор denii (писанка)
Публикувано04.12.08 12:48



Нямам никаква инфо от хората. Предполагам днес ще го вземат и ще пишат от дома му.

Благодаря на всички помогнали от името на попечителите. Щом им предадем парите, ще ви уведомя.

Благодаря и на помогналите за Съни. Тя се чувства добре, вече се подпира на лапичката и дори се опитва да меси с нея, макар че все още е на палачинка. Такова гальвно и кротко коте отдавна не бях срещала. Търсим й временен дом, защото срокът за гаража, в който е настанена изтича и ще трябва да я местим на стационар. Няма да я върна на улицата.

[url=[img]http://media.snimka.bg/1476/009206866.jpg[/img][/url]


Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано04.12.08 14:07



И аз също ви благодаря - на теб и на Мечопух (и ако има още някой, който е бил с вас... на Амме за подслона) - благодаря ви, че пряко се ангажирахте със съдбата на тези пострадали котета. Защото който може внася по малко парички, но ако няма кой да ги изтегли, да си отдели от времето, да отиде до клиниката, и т.н. нищо не би могло да се получи...



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: denii]  
Автор4u4uliga (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 14:11



Очевидно нещо съм пропуснала. Дени, може ли да припомниш коя точно беше Съни? Къде се намира сега? Къде мога да видя нейна снимка?
Бъди щастлива!



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: 4u4uliga]  
Автор denii (писанка)
Публикувано04.12.08 14:54



Това е Съни:





Беше намерена с премазана лапа. Лекува се още. Както казах - невероятно гальовно и спокойно животинче. Така като гледате лапата на снимката, представете си я топната до горе в разтвор за дезинфекция (понеже се беше инфектирала и мирише адски зловонно), а котето седи и не мърда, мърка и меси с другата лапа. Това е Съни.

Животинка, сиамчето е добре. И аз да благодаря на Амме отново. В събота мисля вече след толкова перипетии най-сетне да я заведа на новото й семейство.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: denii]  
Автор4u4uliga (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 15:23



Благодаря, Дени. Сетих се кое е котето. Виждала съм го в твоя обява в bezdom. Много ми се иска да го взема, но не мога. Твърде вероятно е да остана известно време без работа заради отвратителната ми шефка. Няма да занимавам тук всички с историята си. Вие не сте кошчета за душевни отпадъци. Търся си работа и веднага щом намеря, ще сигнализирам, за да прибера Съни.
Привети, Дени. Отнякъде познавам жената на снимката с котаната. Ти ли си?



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: 4u4uliga]  
Автор denii (писанка)
Публикувано04.12.08 16:17



Не, не съм аз. Друга радетелка за благото на бездомните животни. Ако се регистрираш или ми пишеш на denitza_avramova@abv.bg или ми дадеш твой мейл, може да установим дали не се познавате двете. Или просто пиши да се запознаем





Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: MechoPuh.]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано04.12.08 17:12



Здравейте,

иzпратих днес 20 евро. Средствата ми иzполzвайте zа това коте от теzи двете ранените, което има по-голяма нужда.

denii пише, че ще предаде средстава на попечителите на котето с трите крачета. Платени ли са му вече двете операции или не? Ако не са платени, сигурно ли е, че парите, които denii ще им даде, ще отидат zа целта, zа която са преднаzначени? Не е ли по-добре да се плати директно на болницата?

Редактирано от orhideja на 04.12.08 17:13.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: orhideja]  
Автор denii (писанка)
Публикувано04.12.08 22:51



Гарантирам ти, че парите ще стигнат до сметката в Син Кръст за малката рижа котка. Аз лично нямам възможност да ида до клиниката по простата причина, че тя се намира извън града. Попечителите са хората, които са намерили котето. Наричам ги така, защото стопаните са други хора, не те. Познавам ги отдавна и знам, че са страхотни хора. Бъди спокойна и благодаря от сърце за помощта.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: orhideja]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано05.12.08 01:10



Не се тревожи за парите. Тъй като са постъпили по сметката (твоите още не са дошли, принципно говоря) даже ще помоля хората да си поискат фактура от клиниката. Все пак ние трябва да имаме документ къде са отишли тези средства. Когато получим фактурата мога да я снимам и да я покажа тук.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.12.08 01:17



Ето новините:

От днес малката Рижка вече си има дом. Изненадващо за нас, тя изобщо не беше изплашена, притеснена...тъкмо обратното - тъпчеше, буташе се да я мачкат и търсеше внимание. Страхотно коте е, радвам се, че имаше такъв късмет! Големи благодарности на новите стопани - да сте много щастливи заедно Много благодаря и на всички вас за подкрепата във всяко едно отношение! Да сте живи и здрави! А ето и малко снимки на малката сладурана...









Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано05.12.08 12:32



И.П. - 39.12лв като от тях са ни удържали 9.78 за валутния превод. Егаси, не знаех че има такава висока комисионна!
Ако правилно смятам дотук за Съни и котето с трите крачета сме събрали общо 200 лева. Май не очакваме други постъпления, така че мога да изтегля парите и да ги предам вече.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано05.12.08 15:37



Страхотна сладурана е! Дано носи много радост на добрите хора, които я осиновиха. Сигурна съм, че ще е така. Те котките сякаш разбират когато им е даден втори шанс и се отблагодаряват по техния си начин - с много любов.





Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: MechoPuh.]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано05.12.08 19:33



Искаш да кажеш 0.78 стотинки? Или не??!!!!

Във всеки случай обаче комисионната е удържана от българската банка, zащото питах в тука в банката и ми каzаха, че е беzплатно. Ако действително е 9.78 то това си е чист пладнешки обир.

Редактирано от orhideja на 05.12.08 19:36.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: MechoPuh.]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано05.12.08 20:50



Ако е на сметката е urobank efg тази комисионна са си я взели нашите. Изобщо в България останаха 2-3 свестни банки и то с малко забележки.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: orhideja]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано05.12.08 22:44



Уви имам предвид 9.78. Погледнах най-малко 5 пъти. Не ме лъжат очите за съжаление. На основанието пише ето това:

Получен валутен превод - ЮЛ - Разпл.сметка. Сделка тип 'Разплащателна сделка' номер '785250'. Към документ номер '2752332' от дата '08.12.2008'.

Датата също ме озадачава леко ... как така е в бъдеще време. А документ номер '2752332' е точно твоя превод, който на едно място пише, че е 39.01, а на друго 39.12

. Не е обир ми не знам какво ама това е положението.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: MechoPuh.]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано05.12.08 23:04



Може да е станала грешка. А може и да опитват и ако не zабележиш, и не си потърсиш парите, си ги прибират. Дори е въzможно касиерката да върти такива номера, в България всичко е въzможно. Ако имаш време отиди и попитай или погледни договора, който сте сключили, когато сте правили сметката.

Стана ми много неприятно zаради таzи такса. Както каzах таzи услуга тука е беzплатна. Да бяха някакви стотинки, а то цели 9 лева ... Името на таzи банка е световно непоzната, още като пращах пари ми стана неприятно да пращам на такава непоzната банка. То е ясно, че е бълг. банка и че въртят всевъzможни мурафети.



Иначе много се радвам, че малката рижа котка е добре и че намери дом.

Редактирано от orhideja на 05.12.08 23:19.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: denii]  
АвторЛoвeц (Нерегистриран)
Публикувано06.12.08 05:50



Вие нормални ли сте?


Това е коте е звяр и го носи в гените си, независимо, че е малко и е ранено. За него е по-достойно да бъде убито, отколкото да живее така!

Садисти!



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: Лoвeц]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано06.12.08 09:33



Ако ще пишеш такива глупости, ще те трия. Първо и последно предупреждение!





Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: Лoвeц]  
АвторMamiha (Нерегистриран)
Публикувано06.12.08 09:37



Да, за съжаление в нашата любима държава много хора са на това мнение, животните не означават нищо... Тъжно е, че има такива изказвания и такива хора! Жалко...



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: Лoвeц]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано07.12.08 23:09



Би ли обосновал мнението си?

Може би ще ни кажеш нещо което не сме взели предвид?

Говориш за гени, ако имаш предвид буквално каквото казваш то тогава не смяташ ли че всяка една котка, дори и родена и отгледана в домашни условия 10 поколения назад няма същата ДНК като тази?

Редактирано от Tapaлe Ж на 07.12.08 23:11.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.01.09 19:49



Бързам да копирам от другия форум, където написаха:

Честита Нова Година на всички от малката Рижка . Ето ни един месец по-късно





Дано 2009 носи повече такива истории и снимки!



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: Лoвeц]  
Автор ssiberia (непознат )
Публикувано06.01.09 15:31



Отскоро започнах пак да чета и пиша в клуба и ето, че днес попаднах на теб. Има още много да учиш! А дотогава за теб е по-добре само да четеш, да слушаш и да си мълчиш!
Историята, в която съвсем неуместно се намеси ми припомни старата история на намереното от мен рижо котараче Рио. Лошо изгорено след злополучна разходка в двигателя на автомобил. Наложи се ампутация на две пръстчета и лечение на изгорени и загнили лапички и ухо. Нов дом му намерих чрез този клуб. Там се възстанови напълно! След израстването на козината, дефектите въобще не личаха. Тичаше и щурееше като всяко друго здраво коте на неговата възраст.
Пожелавам скорошно възстановяване на Съни!



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано27.01.09 21:18



Да кажа, че и Съни има нов дом от миналата седмица. Чакам снимки от там. Засега момичето се чувства добре. Благодаря на всички помогнали за сметката й. Паричките бяха предадени на клиниката на д-р Димов, където се лекуваше мацата. От там обаче мисля, че нямаме бележка, но ще питам жената, която приюти Съни в дома си дали не е взела и ще я сканирам и публикувам тук. Най-важното е, че Съни е обичана! Милото момиче.

И да напомня, че Съни дойде от същото място, от което и сиамчето. То продължава да търси дом. Няколко пъти нахалствах и ходих на гости на Амме, за да снимам котето, но явно то ме е запомнило с лошо и така и не успях да го снимам. Та, да напомня, че там има още няколко млади и здрави котета, ако някой има желание...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.