Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:54 25.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: Живoтинka]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано03.12.08 22:45



Г.Б.М.М - 50лв. за котето с три крачета. Човекът е пояснил в писмото си, че ако погасим сметката на оперираното коте можем да ги изпозваме за някое друго нуждаещо се коте. Т.е. например за Съни.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: MechoPuh.]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано04.12.08 01:16



аз успях да пратя днес, пишете ми моля като ги получите - С.А.А. съм








Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: angel_sin]  
Автор MechoPuh. (пристрастен)
Публикувано04.12.08 11:51



Получили сме ги. Благодаря!

С.А.А. - 30лв. ЗА КОТЕТАТА НА СТАЦИОНАР

Пиша точните суми и основания, за да има максимална прозрачност и всички да са в течение как се развиват нещата.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: denii]  
Автор i__n__a ()
Публикувано04.12.08 12:40



Как е котето? Още ли е в клиниката?



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: i__n__a]  
Автор denii (писанка)
Публикувано04.12.08 12:48



Нямам никаква инфо от хората. Предполагам днес ще го вземат и ще пишат от дома му.

Благодаря на всички помогнали от името на попечителите. Щом им предадем парите, ще ви уведомя.

Благодаря и на помогналите за Съни. Тя се чувства добре, вече се подпира на лапичката и дори се опитва да меси с нея, макар че все още е на палачинка. Такова гальвно и кротко коте отдавна не бях срещала. Търсим й временен дом, защото срокът за гаража, в който е настанена изтича и ще трябва да я местим на стационар. Няма да я върна на улицата.

[url=[img]http://media.snimka.bg/1476/009206866.jpg[/img][/url]


Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано04.12.08 14:07



И аз също ви благодаря - на теб и на Мечопух (и ако има още някой, който е бил с вас... на Амме за подслона) - благодаря ви, че пряко се ангажирахте със съдбата на тези пострадали котета. Защото който може внася по малко парички, но ако няма кой да ги изтегли, да си отдели от времето, да отиде до клиниката, и т.н. нищо не би могло да се получи...



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: denii]  
Автор4u4uliga (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 14:11



Очевидно нещо съм пропуснала. Дени, може ли да припомниш коя точно беше Съни? Къде се намира сега? Къде мога да видя нейна снимка?
Бъди щастлива!



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощ [re: 4u4uliga]  
Автор denii (писанка)
Публикувано04.12.08 14:54



Това е Съни:





Беше намерена с премазана лапа. Лекува се още. Както казах - невероятно гальовно и спокойно животинче. Така като гледате лапата на снимката, представете си я топната до горе в разтвор за дезинфекция (понеже се беше инфектирала и мирише адски зловонно), а котето седи и не мърда, мърка и меси с другата лапа. Това е Съни.

Животинка, сиамчето е добре. И аз да благодаря на Амме отново. В събота мисля вече след толкова перипетии най-сетне да я заведа на новото й семейство.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощ [re: denii]  
Автор4u4uliga (Нерегистриран)
Публикувано04.12.08 15:23



Благодаря, Дени. Сетих се кое е котето. Виждала съм го в твоя обява в bezdom. Много ми се иска да го взема, но не мога. Твърде вероятно е да остана известно време без работа заради отвратителната ми шефка. Няма да занимавам тук всички с историята си. Вие не сте кошчета за душевни отпадъци. Търся си работа и веднага щом намеря, ще сигнализирам, за да прибера Съни.
Привети, Дени. Отнякъде познавам жената на снимката с котаната. Ти ли си?



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощ [re: 4u4uliga]  
Автор denii (писанка)
Публикувано04.12.08 16:17



Не, не съм аз. Друга радетелка за благото на бездомните животни. Ако се регистрираш или ми пишеш на denitza_avramova@abv.bg или ми дадеш твой мейл, може да установим дали не се познавате двете. Или просто пиши да се запознаем






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.