Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:52 23.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.12.08 13:34



Добри новини - котето днес е с нормална температура, храни се добре и най-важното ИМА СИ СТОПАНИ! Осиновява я братът на момичето, което я намери. Само да се стабилизира и оперира и отива в новия си дом



Ха, на всички такова бързо задомяване!

Клипче на котета, търсещи домове


Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано01.12.08 14:10



Страхотно! Да знаеш само как се радвам... тъкмо се ядосвах от разни неща и сега като прочетох тази добра новина и ми светна пред очите!

Много щастие и любов на мъничето!



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано01.12.08 19:18



И аz страшно се радвам zа котето. Ей, каква добра новина!

Ами, аz нямам против да дадеш твоята сметка след като ще покажеш фактури. Моите средства искам да отидат zа това от двете ранени котета, с трите крачета или с ранената лапичка, което има повече нужда от тях.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: orhideja]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.12.08 20:26



Реших, че няма смисъл от моята сметка, защото Животинка вече е пратила на тази на Сдружението. Който иска да помогне за погасяване частично сметката на рижата убавица или за Съни (котето с лапата) нека използва сметката на Сдружението. Така или иначе за всичко ще бъде представена бележка. Сметката на Рижия с операцията е 250 лв. Сметката на Съни все още не е сметната, защото още се лекува.

Просто пишете, че пращате точно за тези котета, за да бъдат използвани за тях.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от помощнови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.12.08 20:37



Новини от попечителите:

Току що се върнахме от Син кръст. Момиченцето е видимо доста по-добре, но е много слабичко и може би малко уплашено още, но предполагам е нормално при всичко което е преживяло. Утре ще го оперират, но казаха, че има риск все пак...така, че ....стискайте палци, хора!!! Дано оживее, котанчето, че вече го очакват с нетърпение в новия му дом.

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: denii]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 21:44



Стискаме!!! А новите стопани нали са надеждни?

Офффф, съжалявам, но след последните разкрития за разни извратени "осиновители".. човек не знае какво да мисли и какво да прави ... Последно, за това котенце с три крачета трябват ли пари? Защото аз искам да дам за него първо. Ако не трябват за него ще пратя за другите две котачета, но до няколко дни, че още не съм взела заплата, става ли? На банковата сметка на "Приятели на котката", нали? И пиша за кой котан е?



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от понови [re: didi]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 21:53



Чакайте малко!! Колко са котетата? Бихте ли ми казали за колко котета има нужда от парична помощ, за да мога да внеса? Както и как да ги разгранича в платежното нареждане - за котето с трите крачета, за котето с премазаната лапичка, за Съни??? Извинявам се, но нямам време да влизам всеки ден тук, явно съм пропуснала някоя история и сега се обърках...





Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от по [re: didi]  
Автор denii (писанка)
Публикувано01.12.08 22:04



Стопаните са надежни, аз съм спокойна. Ще обясня за сметката на котето по-подробно. Стопаните и хората, които са го намерили ще платят, колкото могат, грижат се много бездомни котета, кастрират ги и прочие. В другия форум просто помолиха ако някой има възможност да помогне, защото сметката по груби изчисления ще излезе около 250 лв ако няма дай Боже усложнения след операцията. Ако искаш да пратиш парички, независимо колко, и 2 лв са много, можеш да пишеш в основание "за котето с трите крачета". Съни е котето с премазана лапа. За него може да пишеш "коте с премазана лапа". Ние ще се ориентираме, а и смятам да пиша веднага тук щом получа паричките и ще кажа колко са събрани за еди кой си и за какво се харчат. Мисля просто с инициали да посоча кой за кое коте е дал, за да може всеки да се познае и съответно бъде спокоен, че паричките му са стигнали до целта.

Благодаря на всички помогнали дори и с позитивни мисли! Явно това върши работа!

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от по [re: denii]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 22:19



ОК, благодаря, ще пратя значи за двете, за това с трите крачета и за Съни с премазаната лапичка. Ще опитам още утре, в най-лошия случай в сряда.



Тема Re: Рижо коте с три крачета спешно се нуждае от по [re: didi]  
АвторFine Girl (Нерегистриран)
Публикувано01.12.08 22:35



Доколкото разбрах, Рижко с трите крачета вече е осиновен. Жалко, закъснях. Ако все още е за осиновяване, кандидатирам се. Какво е състоянието му сега, Дени?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.