Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:15 03.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Малко нови снимки на Гелето... и не самонови  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано02.11.08 19:31



Отдавна не съм пускала тук снимки на съществото Геле

, а междувременно добичето си расте и хубавее. През лятото успях да наснимам и две селски убавици - едната си е нашата, двугата - на съседите - и пускам няколко снимки. Дано ви харесат!


Крал Геле


Е, това е живот!


Обаче можем да се размажем още повече


А главният милвач си мислеше, че просто ще изкара една хубава дневна дрямка...
...което се случва веднъж на сто години, та ще речете, че си го е заслужил. Обаче не! Мястото беше най-подло узурпирано... и сега узурпаторът се нарича крал Геле.


Можем и други работи...
...да пуснем главния милвач на дивана... нали съм крал, трябва да съм великодушен...
...пък ако се протегна едно хууубаво, човечката може и сама да се сети да се разкара.


И една селска хубавица
Хубавица без име, бивша Мери, сега просто Маца
...опа, това май трябваше да напиша тук в описанието... нищо де, нали все пак стана ясно.


Пак селски котки
Среща на високо равнище
На тема: "Ти какво правиш в моя двор, черно същество такова?"



Тема Re: Малко нови снимки на Гелето... и не самонови [re: denny]  
Автор la_gata_negra (la_gata)
Публикувано04.11.08 18:03



Хубавец! Да ти е жив и здрав!
Моля те Дени, дай снимките на Гелето в по едър план, или линк към тям, за да може да го оценим по достойство





Тема Re: Малко нови снимки на Гелето... и не самонови [re: la_gata_negra]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано04.11.08 22:11



Съжалявам, че станаха такива малки, не знам защо се получи така. Ето линк:



Зверчето расте и хубавее... тия дни навършва три години.



Тема Re: Малко нови снимки на Гелето... и не само [re: denny]  
Автор denii (писанка)
Публикувано05.11.08 00:27



А с другия ти котак какво стана всъщност? Кой беше беглецът от тях?

Клипче на котета, търсещи домове



Тема Re: Малко нови снимки на Гелето... и не самонови [re: denii]  
Автор denny (Choco monster)
Публикувано05.11.08 10:39



Джеси беше беглецът. Нищо не е станало, имаме си го още, но той се наплаши след бягството и стои само в стаята на майка ми, въобще не излиза оттам. Много е саможив, много недоверчив, само на нея се доверява напълно. Е, и нас ни допуска, но тя си е "неговият човек", и той си стои при нея.



Тема Re: Малко нови снимки на Гелето... и не самонови [re: denny]  
Автор ДPaka (усмихната)
Публикувано05.11.08 14:10



Да са ти живи и здрави!
Като каза-наплашил...моето малкото си е такова стресирано от началото как дойде при нас(може би от големия звяр),въпреки че вече не го бърка,а пък и дъртата вече повече съска и рядко посяга...но то външни хора не обича, дори и към домашните не е привързано много.Най си обича мама ДРака

,спинка си на мама в краката и по гърба и се муши в оставени без работа ръце за погалване. По начало тяхната порода не обича много да бъде мачкана и галена,но аз от самото начало му казах,че ще се наложи да се примири с мойте бурни ласки.Няма да го бъде да имам такова мекичко коте и да не го мачками то милото свикна...кво да прави,но само на мен дава.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.