Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:01 03.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Приятни книгинови  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано01.11.08 13:45





- Книга - Сумасшедшие кошки (Боб Уолкер, Фрэнсис Муни), руски език, авторите на тази илюстрована книга се опитват да отговорят на един (може би риторичен) въпрос - Защо обичаме котките. Всеки отговор предложен от тях е надлежно илюстриран. Формат PDF, размер 24,5 Mb.



- Книга - Кошка - это счастье, требующее почесать его за ушком, руски език. "Времето, прекарано с котките, никога не е загубено напразно" - Зигмунд Фройд, "Даже най-малкото коте е завършен шедьовър" - Леонардо Давинчи, Прекрасно илюстрована книга със сентенции за котките от велики хора. Формат PDF, размер 15,6 Mb.

Намерих тези две приятни и развлекателни книги и ви ги предлагам, дано и на вас да донесат толкова приятни чувства колкото и на мен.

Може да ги видите свободно на сайта на Шейла - .

"В дълбочината на душата си всички ние се ръководим от едни и същи инстинкти. На котката и стига смелост да живее по зова на тези инстинкти" - Джим Дейвис



Тема Re: Приятни книги [re: Людмил]  
Автормaцa (Нерегистриран)
Публикувано03.11.08 15:46



Какви хубави книги

.Дайте идеи за нещо друго на котешка тематика-Автентичната котка и Невероятния Морис ги знам наизуст,а нещо друго?



Тема Re: Приятни книгинови [re: мaцa]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано03.11.08 20:45



Вратата към лятото

на Зелазни
Откъдето е произлязъл и Ник-ът на Бирата
Мммм и може би Една нощ през самотния октомври, но тя е повече фентъзи

Трябва да правим добро от злото, защотото то няма от какво друго да бъде направено

Тема Re: Приятни книгинови [re: Rapidfire]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 06:47



Да не би да става въпрос за Робърт Хайнлайн - ВРАТА КЪМ ЛЯТОТО? Има я ето тук -

.



Тема Re: Приятни книгинови [re: мaцa]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 08:34



Ето една книга, готина като "Автентичната котка", -

, Чарльз Платт - КАК СТАТЬ СЧАСТЛИВЫМ КОТОМ. Би било добре ако някой я намери на български.

"...Если ваша жизнь ничем не отличается от жизни большинства ваших сородичей, значит, вы влачите нудное существование, используя лишь сотую долю тех способностей, которыми природа наградила нас, кошек...."



Тема Re: Приятни книгинови [re: Людмил]  
Автормaцa (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 09:07



Много харесвам Хайнлайн,а скоро не се бях сещала за него.В детските си години бях чела Житейските възгледи на котарака Мур на Хофман,а сега не мога да я намеря.Благодаря за Как стать счастливьм котом-ще я прочета с удоволствие.



Тема Re: Приятни книгинови [re: Людмил]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано04.11.08 14:09



Ейй супер, тоя линк си го запазих да си го чета.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Re: Приятни книгинови [re: Людмил]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано05.11.08 08:36



Оказва се, че док - файла се е получил разместен, затова качих и оригинала - pdf (Adobe Acrobat Reader). Там са две книги, първо е известната на всички Автентична котка, а Чарлз Плат е от 29 страница -

. Извинявам се, ако съм причинил на някой неудобство!



Тема Re: Приятни книгинови [re: Людмил]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано10.11.08 16:22



Прочетох Врата към лятото. Наистина много приятна книга, интересна. И моят котарак се държи като този котарак, Пийт, само дето не му се дава да пие бира

А и аз го нося по съвсем същия начин, с дясна ръка под предните лапи и седнал/клекнал върху лявата ми ръка И въобще много се кефих на книжката, докато четях
Написала съм си на едно листче списък със заглавията на другите на български да ги търся. На руски... мога да чета, но нищо не разбирам.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"


Тема Автентичната котка от Тери Пратчетнови [re: Людмил]  
Автор Kaлинckи (forever more)
Публикувано11.11.08 15:01



в превод на български:


от Посвещение към следващата част по съдържание се чете цялата книжка.

"Hi, I'm empty
So tell me you care for me"



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.