Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 19.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Casa-feraнови  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано31.10.08 21:31



Някой има ли някакви отзиви за тази храна? Днес исках да купя ProPlan за маца, но нямаха и ми предложиха тази. Купих малко, защото не съм я чувала досега.

Дадоха ми книжка към нея и там пише хубави неща, ама вие какво ще кажете? Качествена ли е? Имам предвид дали е от сорта на ProPlan и Royal Canin?



Тема Re: Casa-feraнови [re: Mor-Rioghain]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано01.11.08 10:37



Това са много качествени храни. Моят котарак, който е алергичен към нещо в храните с пилешко се храни само с тях. Цената е като на РК, Адванс е по- скъп и котарака не го яде. Каса Фера са също и икономични, дозата е по-малка за дневното хранене.



Тема Re: Casa-feraнови [re: Mor-Rioghain]  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано01.11.08 12:03



Мерси, значи да й я давам без да се притеснявам



Само да стискам палци да я хареса, че каквато е глезанка



Тема Re: Casa-fera [re: Mor-Rioghain]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано01.11.08 13:06



Моят дебелак я набива, е, в началото не я искаше, защото е закостеняла гад и не приема новостите, но я прояде, нямаше избор. Ние ядем агнешко с ориз и хипоалергична храна

, нали е алергичен.
В Русия имаше някаква непозната за мене храна, внос от Корея?, с йероглифи написана. Нищо по-вкусно не е ял дебелия, нямаше насита и алергични кризи също.



Тема Re: Casa-feraнови [re: Mor-Rioghain]  
Авторolived (Нерегистриран)
Публикувано02.11.08 17:39



И ние вече я ядем. По точно Sensitive.
Кашлят от всяка друга суха храна, която са опитвали, а от тази вече привършват втори пакет и няма проблеми, да чукам на дърво.
Другата ни котарана, която живее на конната база също кашля от някои сухи храни и от вчера я снабдихме с един пакет от същата Каза Фера. Дано и при нея да се получат нещата.


Така че, да, препоръчваме ви храната.



Тема Re: Casa-feraнови [re: olived]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано03.11.08 13:34



А къде може да се намери? Аз като че ли не съм виждала от нея все-още, поне в тези магазини от които им купувам манджи.



Тема Re: Casa-feraнови [re: HaдяИ]  
Автор Mor-Rioghain (=^..^= )
Публикувано03.11.08 20:12



Ами аз я купих от магазин La Rossi, което се намира на Цар Борис III. Те имаха магазинче и на центъра, около СУ, но не съм сигурна дали все още го има.



Тема Re: Casa-feraнови [re: Mor-Rioghain]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано03.11.08 23:26



На изложбата сигурно ще има щанд на вносителите и ще можем да си купим оикновено по-евтино.





Тема Re: Casa-feraнови [re: papyy]  
Авторolived (Нерегистриран)
Публикувано04.11.08 14:58



В нашия квартален магазин я има. На Крум Попов, ъгъла с ул. Синчец.
Нямаше да знам за нея, ако не я бяха заредили там.
Казаха ми, че вносителите са нови, били ветеринари самите те.

Иначе при ветеринарите ни в Итавет съм виждала само кучешката.



Тема Re: Casa-feraнови [re: olived]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано04.11.08 18:05



На площадчето ли? Този магазин винаги съм го подминавал защото има само насипно. И тази ли е насипна?

Хм. И аз ходя в Итавет.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.