Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 22.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тъжна теманови [re: denii]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано22.03.09 21:59



Здравей,

аz съм в Германия и бих могла да помогна. Биха могли да останат у нас няколко дена между двата полета. Пиши повече подробности.



Тема Re: Тъжна теманови [re: orhideja]  
Автор denii (писанка)
Публикувано23.03.09 16:19



Здравей, благодаря ти! В кой град в Германия си?



Тема Re: Тъжна теманови [re: denii]  
Автор orhideja (red_coral)
Публикувано23.03.09 22:50



Писах ти на бележки.



Тема Re: Тъжна теманови [re: denii]  
Автор denii (писанка)
Публикувано23.05.09 17:46



Рижко и Джак са все още при мен. След една безкрайна кореспонденция със стопанката в Англия, след безкрайно пресмятане на суми, след безкрайно мислене на варианти, се върнахме на пункт първи, там откъдето тръгнахме - котетата ще летят, като от Англия ще поемат около 60% от скъпото им пътуване. До края на тази седмица ще опитам да изпратя кръвните им проби за сертификат, за да започне да тече тепърва 6-месечната карантина, която ще прекарат при мен....Изпращането се оказа далеч по-сложно, отколкото четох. Ди ейч ел имат куп изисквания, отделно изискванията за опаковка на пробите, цената на самите проби, истинска сложнотия. Но няма начин - никъде не се намери другаде местенце за тях, а жената в Англия им предлага къща с двор, което е моята котешка мечта. Ако сред вас има желаещи да помогнат по някакъв начин на Джак и Рижко да заминат към своя нов дом, може да ми пишат. Аз вече се задъхвам с издръжката на 5 котки, уж на всяка заплата заделях за плащане на тестовете им и сега накрая когато отвсякъде излизат нови и нови такси, отново срещам трудност. Ако знаех, че тази дестинация е толкова скъпа и сложна...Сега само се надявам за всичко това да има наистина добра причина...

Иначе ето това ще е техния нов дом







Тема Re: Тъжна теманови [re: denii]  
Автор Tara_ta (нов)
Публикувано24.05.09 12:01



Бих искала да помогна. Моля за банкова сметка.

Редактирано от Tara_ta на 24.05.09 12:05.



Тема Re: Тъжна теманови [re: Tara_ta]  
Автор denii (писанка)
Публикувано24.05.09 13:17



Благодаря, Тара! За тия двамцата ми е по-удобно да ползва сметката за животни от другия форум:

БАНКОВА СМЕТКА ЗА НАБИРАНЕ НА СРЕДСТВА:
Име (Name): МАКЕДОНСКА МИЛЕНА ТОДОРОВА (MAKEDONSKA MILENA TODOROVA)
IBAN: BG16UNCR96601047014706
BIC: UNCRBGSF
При банка (Bank): УниКредит Булбанк (UniCredit Bulbank)

При попълване на вносната бележка или платежното нареждане е желателно да попълните основание за плащане и ник или име.

ето и линк към самата тема за банковата сметка:



и към темата на джак - цели 12 страници, през какво ли не минахме за толкова месеца, а като знам, че ни чакат още 6... -



Тема Re: Тъжна теманови [re: denii]  
Автор tara_ta (нов)
Публикувано25.05.09 14:16



Преведох парички - мои и от приятели, за да заминат котаците към Албион. Следващия месец ще се опитам отново да посъбера


Редактирано от tara_ta на 25.05.09 14:17.



Тема Re: Тъжна теманови [re: tara_ta]  
Автор denii (писанка)
Публикувано25.05.09 18:00



Благодаря ти!

Моля те, дай ми имейл. Наумила съм за тия двамцата на всеки, който помогне да изпратя по пощата символичен спомен. Все пак на тия времена знам колко трудно се отделят средства и затова съм ти изключително благодарна!



Тема Re: Тъжна теманови [re: denii]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано27.05.09 00:59



Дени, ще помагаме кой с колкото може... Няма да те оставим.

Говоря в множествено число, защото съм убедена, че още хора ще се включат...

На заплата - т.е. в края на месеца ще ти приведа парички, а и другия месец пак, надявам се.

Целуни ги тия двамцата и ги нагушкай от мен...





Тема Re: Тъжна теманови [re: Живoтинka]  
Автор denii (писанка)
Публикувано27.05.09 10:07



Животинка, благодарение на Тара и още две момичета от другия форум, средствата за тестовете са събрани. Така че за сега ти благодаря, но няма нужда на този етап. Толкова често помагаш за подобни случаи. Нужно ми е само време, за да свърша физически работата. Което няма да се случи и тази седмица, тъй като изведнъж останах сама на работа до края на седмицата и не мога да отсъствам. Много се ядосах, защото тъкмо нещата се откучиха и...отново няма как да се свършат. Иначе се обадих на лабораторията в Мусагеница, откъдето бяха изключително отзивчиви. От там ще взема много специалните опаковки за пробите и от там директно при вета да им вземе кръв и да я пращаме. Така ми се иска всичко да свърши вече и да знам, че единственото, което ни предстои е чакане.

Благодаря ти отново! Благодаря и на всички останали, свързани по някакъв начин с цялата тази одисея.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.