Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:34 25.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Красива чисто-бяла ангорка търси домнови  
Авторlvan (Нерегистриран)
Публикувано26.10.08 17:29



Здравейте приятели на животните,

Ако искате да осиновите чисто-бяла ангорка моля пишете. Тъй като майка ми рази астма наскоро и всички лекари ми казват че е абсолютно противопоказно да има домашен любимец, не мога да се грижа вече за нея.

Котката е на 10 години, преди година сме правили всякакви възможни кръвни изследвания и рентгенови снимки и всичко е в идеални норми, но има артрит за които трябва да взима едно лекарство веднъж в седмицата.

Ако нямате против възрастта и (10 години за котка са като 55 за човек) моля пишете.

Поздрави,
Иван

ivan.botoucharov@gmail.com



Тема Re: Красива чисто-бяла ангорка търси домнови [re: lvan]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано27.10.08 09:11



И ние имаме астматик в семейството, имаме и котка. Вече години наред си живеят заедно... Всеки решава за себе си, но ми стана странно





Тема Re: Красива чисто-бяла ангорка търси домнови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано27.10.08 10:31



защо ти е странно - някой лекар им е казал за по-лесно да разкарат котката, без да им обясни евентуалните начини за справяне с проблема.






Тема Re: Красива чисто-бяла ангорка търси домнови [re: lvan]  
Автор Mell_BG (КраставицаКрива)
Публикувано27.10.08 13:47



Аз имам астма и котка. Първо получих астмата после дойде котката. С нищо не ми пречи пък и никой лекар не ме е съветвал да го махам. Я пак попитайте лекар с какво пречи котката. Не бързайте да я давате. 10 години сте я гледали все пак...

Без паника !!!


Тема Re: Красива чисто-бяла ангорка търси домнови [re: Mell_BG]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано27.10.08 17:48



и аз станах участник в постановката " имате гъби..и две котки, махайте котките!"

оздравяхме и аз и котките. информирайте се добре преди да предприемете това.





Тема Re: Красива чисто-бяла ангорка търси домнови [re: angel_sin]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано27.10.08 23:52



А, то и на мен личната лекарка за един лишей беше казала, че е от котката. Първият им въпрос е "има ли животни около теб?". Ама просто не им се връзвам вече. Лишеят изчезна преди години, друг не се и появи. Може и на баща ми да е казала за астмата, но той никога не би изгонил котинка заради това.
Дано хората да задържат животинката, 10 години са това...





Тема Re: Красива чисто-бяла ангорка търси дом [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано28.10.08 07:30



ами май всички сме минали през това .. аз още преди 15-на години имах кожни проблеми (нещо като лишеи) и ми казаха, че е от котката, която тогава гледахме ... бях много малка и нямах думата, та котката замина на вилата .. но сега гледам котки от 8 години и понеже съм самостоятелна, не позволявам и дума да се каже за болест, свързана с тях. Редовно водя и спорове с приятелки, според които като забременея ще трябва да си махна котките, а аз съм решила да направя точно обратното ... може още една да си взема

Преди две години пак имах кожни проблеми, една екзема на ръката ... две години си я влачих, нищо не можа да я излекува и според повечето доктори била от котките (дори татко почна да вярва на това), но ... преди 4 месеца почнах една диета и на втората седмица екземата изчезна ... вече няма и помен от нея а котките ми са съвсем добре.
Свекървата ми пък имаше пристъпи на задушаване ... естествено, и на нея казаха да махне котката .. но тя си я обичаше достатъчно, за да не го направи. С малко лечение премахна проблема и си поживяха добре заедно






Тема Re: Красива чисто-бяла ангорка търси домнови [re: angel_sin]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано28.10.08 14:00



Екземите се лекуват много трудно, ужасно упорити са. Да, често преминаването на определена диета, която променя киселинността може да е чудодейна. То и с гъбичките е така. Развиват се в кисела среда. Алкализирането на средата води до намаляването им.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.