Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:08 12.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Тема Красиво сиво коте търси дом  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано22.10.08 23:04



Преди около 2 седмици брат ми, на връщане от работа, намерил това красиво коте в безпомощен вид, на улицата. Ходили са на доктор, котето е обезпаразитено и ваксинирано, яде детска суха храна, позва тоалетна. Проблема е, че сега се намира на вилата, където през лятото спи брат ми. Като се захлади, той се прибира в къщи, а красавицата няма как да дойде имайки в предвид двата големи котака които живеят там. Освен това е по цял ден на работа, прибира се късно, животинката е постоянно сама. За това търсим нов дом за котето, надяваме се, при отговорни стопани. Котето е изключително красиво, прилича на породисто и сигурно ще е с дълга козина. Характера му е ласкав, само докато го пипнеш и почва да мърка гръмогласно.
Би било удобно желаещите да са от североисточна България, но ако някой много го хареса от по-далече би могъл да ни се обади.







Още снимки тук - .



Тема Re: Красиво сиво коте търси домнови [re: Людмил]  
АвторMechoPuh (Нерегистриран)
Публикувано30.10.08 22:55



Какво става с тази невероятна красавица? Намерихте ли и дом?



Тема Re: Красиво сиво коте търси домнови [re: MechoPuh]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано31.10.08 07:46



За съжаление все още не. Брат ми се грижи за нея, храни я с Про План, ваксинирана е с хубава, скъпа ваксина, обезпаразитена, има си вече паспорт. Лошото е, че стои затворена по цял ден, брат ми се прибира доста късно и излиза много рано, на животинката и липсва общуване с когото и да е. Той ми се оплака, че му е трудно да се наспива, защото, съвсем естествено, тя постоянно търси контакт. Пък и почна да се застудява. Така, че сладуранката не е изхвърлена, нито я застрашава подобно действие, но за нея е по-добре да си намери подходящ дом. Ще помоля брат ми да и направи още снимки.



Тема Re: Красиво сиво коте търси домнови [re: Людмил]  
Автор ДPaka (усмихната)
Публикувано31.10.08 10:21



Направо е ужасен сладур...толкова прилича на моето Драконче, само очичките му са зелени. Ако имах намерение да си взема коте просто не знам как бих му устояла на това...такава миличка муцунка има


Къде сте хорааааааааа, дето искате коте?!



Тема Re: Красиво сиво коте търси домнови [re: Людмил]  
Автор Иван Христов (непознат )
Публикувано30.11.12 08:50



Котето е много красиво може ли телефон за връзка...



Тема Re: Красиво сиво коте търси домнови [re: Иван Христов]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано17.12.12 11:53



Темата е от 2008 г.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.