Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:18 28.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За котешка тоалетнанови  
Автор la_gata_negra (la_gata)
Публикувано13.10.08 17:48



Здравейте,
Интересува ме, дали някой е ползвал котешка тоалетна коята наподобява пресован талашит. От зоомагазинът, където пазарувам напоследък, ми я препоръчаха, имало немска и италианска. Досега ползваме "Силикат" на Падован и нямаме проблеми (с изключение, че зимата като че ли по често трябва да я сменям). Та там се опитваха да ми обяснят, че талашитената тоалетна била по-добра. Някой с опит?



Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: la_gata_negra]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано13.10.08 21:37



Има по-добро попиване на амоняк, но е по-зле във всички други отношения. Освен това е лека, влиза между пръстите и се разнася.

Ако е тази за която си мисля.

Казваш пресован - твърда ли е, плочка ли е или чувал насипен?

Редактирано от Tapaлe Ж на 13.10.08 21:38.



Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: Tapaлe Ж]  
Автор la_gata_negra (la_gata)
Публикувано13.10.08 22:01



Нещо като пресовани трупчета. Изглежда като това





Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: la_gata_negra]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано13.10.08 22:56



Къде я има? Моля те дори да не е в София ми напиши откъде ти я препоръчаха?
Много е добра, виждала съм и имах една порция. Иска голяма тоалетна с висок борд. Би трябвало да е по-евтина освен това.



Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: papyy]  
Автор la_gata_negra (la_gata)
Публикувано13.10.08 23:08



Едно малко зоомагазинче близо до пазара в Красна Поляна. Продавачът от няколко месеца ме агитира да си взема. Днес бях там за поредният пакет Силикат и той пак ми ги показа. Каза, че доста ги купували. Има два вида - немска и италианска. За цени не съм сигурна, само разбрах, че италианската е по скъпата от двете. Досега не съм взела, понеже не съм успяла да намеря отзиви за тях. Ако искаш мога утре да проверя какви са като марки и цени и ще ти ги пусна на лични



Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: la_gata_negra]  
Авторbhn (Нерегистриран)
Публикувано14.10.08 09:42



Ако може и тук да кажеш. Заинтересувахте ме, ще тръгна да я потърся и аз. Първоначално си помислих за талаша за хамстерите и свинчетата, но според снимките изглежда по-твърда. А ако е и по-евтина...





Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: la_gata_negra]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано14.10.08 10:32



Тази е друга, не е тзи за която си мисля. Трябва да се тества.



Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: la_gata_negra]  
Автор gamina (mind reader)
Публикувано14.10.08 12:34



В отговор на:

Нещо като пресовани трупчета. Изглежда като това





Точно такива "трупчета" бях взела веднъж. Ще се опитам да намеря каква марка бяха. Беше ужасно. На второто пишкане спря да попива миризмата на амоняк. На третото-четвъртото вече се разкашка. А иначе в началото е свежа някаква, с лек аромат на дървесина.



Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: la_gata_negra]  
Автор la_gata_negra (la_gata)
Публикувано14.10.08 18:19



Минах край магазина. Единият модел е това



Другият е това


Гамина това ли си ползвала?



Тема Re: За котешка тоалетнанови [re: la_gata_negra]  
Автор bichana(Reni) (zelenoo4ka)
Публикувано14.10.08 21:00



Привет! Ние сме ползвали веднъж такава тоалетна. доста по-евтина е и е лека, лесно се пренася до вкъщи. В началото има лек аромат на бор и смърч, както пишеше на етикета. И хубавото свършва тук.
След няколко посещения на тоалетната, става на ситен прах, който се разнася абсолютно навсякъде, полепва по всичко и чистенето е просто ад. Освен това такава остра и задушлива миризма се получава, докато почиствах тоалетната на котуните, очите ми се насълзяваха. А по начало никога не им е миришела тоалетната. Когато свърши, изпитах истинско облекчение!!! Приятелят ми искаше пак да купим от нея, заради цената й. Аз казах твърдо "не" и минахме на Фрискис, която е смес от Бенто и някакъв силикат или нещо подобно. От всичко, използвано досега, включително всякакви видове силиконови, или както се наричат, тоалетни, Фрискис е най-добре откъм цена, трайност, миризми и т.н.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.