Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 23.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кожен проблем ?нови  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано17.08.08 20:33



моя дебеланчо отново има здравословни проблеми ... не знам внушавам ли си, но наистина вече имам чувството, че тая кастрация го изнежи толкова. С Мая живеят при еднакви условия, а тя до сега никога не ми е боледувала, докато него редовно го нападат гъби .. сякаш е много по-лабилен от нея.
Та, два дни преди да замина за почивка видях, че нещо му се е сплъстила козинката на гърба (на две места, от двете страни на гръбнака). В първият момент реших, че се е мазал с нещо лепнещо, защото точно така изглеждаше козината му - на фандъци. Пробвах да го среша - нищо .... Върнах се вчера от почивката (10 дни ме нямаше) и видях, че фандъците още си седят, а той не дава да го пипам там (явно го боли). По случайност нашите днес дойдоха на гости и още като го видяха казаха, че е някаква кожна болест

много ме е страх, утре сме на вет, но все пак да попитам някой сблъсквал ли се е с това, лекува ли се лесно, какво да очаквам от доктора утре .... Иначе Нанката си похапва с голям апетит както винаги, тича много ... но тази вечер ми се вижда нещо апатичен (а може и да си въобразявам, все пак е повече от 30 градуса вкъщи) .... Много ми е притеснено, ще пиша и утре какво става, но сякаш ми се искаше да споделя.






Тема Re: Кожен проблем ?нови [re: angel_sin]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано17.08.08 20:39



използвам си темичката да покажа и малките на Мърла (на възраст около 14 дни) ... още не ги извежда, от цялото семейство само мен допусна толкова близо до хралупката им. Струва ми се, че приличат на нея, но след няколко седмици ще ги видим по-добре. До колкото видях са 3 котета, съседа (който се грижи за нея) каза, че имал хора, които искали коте. Не знам къде ще попаднат и не мога да се меся, но се надявам, че няма да споделят съдбата на Мърличка.
п.п. родени са на нашия таван, тя явно предпочита да живее в нашите къща, двор, плевня














Тема Re: Кожен проблем ?нови [re: angel_sin]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано17.08.08 20:55



Ох, пухчета сладки

Дано да си намерят хубав дом всичките, пък и мама някой ден. Стискам палци за Нанката да се оправи бързичко и чакам новини след вет посещението!



Тема Re: Кожен проблем ?нови [re: angel_sin]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано18.08.08 17:23



успокоих се, на шошко му няма нищо, сплъстена козинка ... доктора го острига по гърба и каза да купим пудра против сплъстяване и да го реша по-често (обясних, че опитвам, но е голяма борба). В момента зареждаме машинката и ще се опитаме да го острижем още малко ... ще пусна снимки по-късно

казаха ни и, че трябва да отслабне малко ... което не знам как ще стане.






Тема Re: Кожен проблем ?нови [re: angel_sin]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано18.08.08 19:08



оф, нищо не направихме със стригането ... около час и половина се мъчихме, задръстихме машинката и в резултат на усилията успяхме да острижем гърба и части от корема

после го изкъпах ... А Мая беше изкъпана в знак на солидарност














Тема Re: Кожен проблем ?нови [re: angel_sin]  
Автор ПeпcoвaMaмa (странна)
Публикувано18.08.08 21:10



Ох, как му се е накъдрила козинката, дундьо сладък!


И като му гледам на първата снимка засегнатата физиономийка на типична Истинска котка, гответе се да ви го върне това, дето сте му причинили
А аз сега чак се усетих от къде ми звучи толкова нежно и хубаво "Мая" за котанче, да знаете, че съм ви кръстила бебок



Тема Re: Кожен проблем ?нови [re: angel_sin]  
Авторtony (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 20:38



това е най-хубавата тема за кожен проблем която съм чела, пупу за бебетата да растат здрави.
а когато моя дундьо Ян отслабне сигурно и Наньо....т.е. мисията невъзможна



Тема Re: Кожен проблем ?нови [re: tony]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано21.08.08 21:13



опасявам се, че ако отслабне ще загуби чара си







п.п. утре си отиваме до вилата и се надявам да направя по-хубави снимки на малчуганите






Тема Re: Кожен проблем ?нови [re: angel_sin]  
Автор angel_sin (завеяна ...)
Публикувано25.08.08 06:18



пак си ползвам темичката да пусна още по-нови снимки на бебоците на Мърла
















Тема Re: Кожен проблем ?нови [re: angel_sin]  
АвторЛюдмил (Нерегистриран)
Публикувано25.08.08 08:07



Големи сладуранчовци! И като ги гледам нямат проблем нито с кожата, нито с козината. Проблем ще ви е само ако тръгнете да доказвате бащинство, че те са досущ като майка си, но то при котките бащинството не е като при хората, мъжкия при котките има право да получи, тъй че при вас е даже по-добре.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.